Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mógł go przestraszyc taki tekst?

Polecane posty

Gość gość

Spotykałam się z facetem w tzw. luźnym związku przez rok czasu. Jednak miałam wrażenie od pewnego czasu on zaczyna sie w to bardziej angażować tzn. stał się czulszy, częsciej się odzywał itd. Ostatnio stał się też bardziej zazdrosny, a ja wyjechałam ze znajomymi bez niego, nie odpisałam mu też na smsa, w którym zyczył mi powodzenia na egzaminie. Więc postanowiłam z nim to przegadać i przeprosić, że czasem zdarza mi się odpisać z opóźnienie ( np. przez dobę) i że na tych wakacjach z nikim nie kręciłam. Na co on powiedział, że nie muszę się mu tłumaczyć i uciął ta rozmowę żartem " czy chcę klapa w dupę". Później był czuły, przytulał sie do mnie, przepraszał ,że musi wracać do domu- co rzadko robi. Niestety od tego czasu nie odzywa sie kilka dni. Zdarzało się tak wcześniej kiedy sie dystansował z jakiegos powodu, ale przez ostatnie miesiące raczej tak nie było bo wtedy zblizyliśmy się do siebie. Możliwe, ze go wystraszyłam i on przez to zerwie znajomość? Wy byście się wystraszyli na jego miejscu, że jestem w nim jakaś zakochana po uszy? Nie jestem może jeszcze zakochana, ale zależy mi na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie pogrywanie to dziecinada! Jak ci na kimś zależy,to się go nie rani! Dalej tak postępuj, a kopnie cię w siedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Myślę, ze po prostu zajął sie swoja robota czy czymś tam i o Tobie na razie nie myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary dron
Nawet jak nie chciałaś widać że go zraniłaś. Wygląda jakby mścił się na Tobie (daje Ci do myślenia) co jak widać poskutkowało ponieważ tutaj piszesz. Szczerzę radzę skończyć bawić się w związek i zachować się jak dorośli - ZEJDZCIE SIĘ LUDZIE, powodzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Ciekawe co oznaczaja kropka a co gwiazda przy każdym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśl co dalej

autorko, albo chcesz go albo nie, same seks układy to strata czasu, nic nie budujesz ani ty ani on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×