Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odblokowaliście forum

Polecane posty

Gość gość
masz jaki problem to mnie zglos gdzie trzeba, bede sie smiac jak cie moi prawnicy zgnoja w sądzie i będziesz mi pół renty oddawać co miesiąc... taka mądra jesteś to zapraszam do sądu jak masz jakis problem, a jak nie to zamknij ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato pierdoIona nie będziesz obrażac publicznie mojej rodziny, rozumiesz szmato pierdoIona? Ja cie znajde i zobaczymy jak wtedy zaśpiewasz, zostałaś ostrzeżona szmato p********y dziurawcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Synowa będzie cię bronić ? Wie o wszystkim ? Poważnie ? Dzieci daje ci pod opiekę ,nie brzydzi się ? Zgnoi mnie ? Co ty nie powiesz ! Do sądu nie podasz ,bo kartotekę masz już zababraną ,jesteś pod kontrolą ! Nie strasz ,nie strasz ,bo znowu forum ,będzie zawalone, goownem ! Twoim ,gdy biegunki dostaniesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czekam jak taka madra jestes? spotkamy sie w sadzie to ci w ryj napluje, ale do tego nie dojscie bo jestes osrana i chuj mozesz, nie pojdziesz do sadu bo nie masz dowodow jedyne co mozesz to szczekac przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szukać mnie musisz ? Ja się nie ukrywam ,bo nie mam nic, do ukrycia ! Wiesz z kim piszesz i kogo szmatą pietoloną, wyzywasz ! Gula poszła do gardła ? Rodzinę ci wyzywam ,przecież z siostrą i szwagrem to robicie ! Nie wolno o tym wspominać ,bo co ? Sama wyżej chwalisz się, ile na tym zarabiacie ,a za chwile wyzwiska i straszysz mnie ,że mnie znajdziesz i sobie popamiętam ? W innym wątku spust chcecie naciskać ! ZABIJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Taki pewny jesteś tego i cwaniakujesz ? Nic wam nie zrobią ,bo dowodu nie ma ? Może tylko szczekać w necie ? A jednak czytacie i wiecie, o co chodzi ! Za każdym razem ,gdy wam nerwy puszczają wykładacie się ! TO TEST ? Nic się nie dowiesz ,prócz tego ,że informujecie wszystkich ,że to właśnie o was chodzi i że to PRAWDA JEST, co pisze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a prawda wygląda tak: X gość 2018.11.21 No, ale proszę państwa samym seksem się żyć nie da ,oglądanie c*pek kosztuje,przecież takie strony nie tworzy się charytatywnie ,a tu emerytury mało,ledwo, ledwo wystarcza na jedzenie ,a alkohol i papierosy, to za co ? Pomyślał więc ,żeby interes założyć ,w końcu włamywanie w cudze komputery weszło mu w krew /skądś tematy dla setek swoich profili ,musiał czerpać/ sam pisał ,że to takie proste ,na poziomie gimbusa ,a ludzie tacy ciemni i o swoje interesy, dbać nie umieją ! Banda trojga ,on ,żona i szwagierka, to trochę za mało ,więc wciągnął do interesu jeszcze kilku ,żeby się działo ! Naciągali ludziom telefony ,nabijając im rachunki ,a że 4 tyś ich mieli, to nawet grosze ,robiły w miesiącu sumkę ,nie małą ! Przecież ,nikt rachunków nie sprawdza ,aż tak dokładnie ,a nawet gdyby ,to w domu pełna chata ,mąż ,syn ,koledzy ,nikt na śmieszność ,nie będzie się narażał ! Interes się kręcił ,dość dobrze ,na trybunach for ,tylko ich awatary wisiały ,jako najpopularniejszych ! Wszystko można było załatwić ,gdy im ktoś na forum podskoczył,na wzór fali w w wojsku /ustawkami to nazywali/ uaktywniali dziesiątki swoich lewych profili ,robiąc tłum,aby takiego zniszczyć ! A gdyby ,dalej podskakiwał, to przecież z jego komputera ,można na alegro próbować się włamać,albo do banku, lub zdjęcia dzieci i taki ,mając kłopoty z policją ,siedział już na dopie cicho ,nie wadząc ! Telefony jednak to było za mało ,interesy trzeba przecież rozwijać , więc wpadli na pomysł , że ten materiał filmowy ,nakręcony potajemnie ,można nie tylko do szantażu wykorzystać ,ale jeszcze na tym ,nieźle zarobić ! Są strony z kamerkami zbierają żetony ,więc wizerunki i tło podglądanych ,a c*pa , swojej starej ,czy szwagierki i spoko kasa leci ! Nieźle na tym interesie zarabiali ,bo szwagierka nawet 100 tyś oferowała temu ,kto się z nią ożeni , z pensji z budżetówki i na sprzątaniu ,takich pieniędzy ,odłożyć się przecież nie da ,każdy nawet słabo rozgarnięty, o tym wie ! I wszystko by hulało , nadal ,aż pojawiła się ONA i nie bacząc na przykrości z ich strony ,straszenia ,zmuszania do samobójstwa , interes im rozpiertoliła! Bo nagle, ta" k*rwa " prywatnie ,zaczęła przypominać ,kogoś zupełnie innego ,niż oni ją przedstawiali ,nie dość ,że wyłapała, im wszystkie profile ,nazywając ich z imienia i nazwiska ,to jeszcze nieustraszona ,przy swoim nieugięcie stała ! Znalazło się kilku ,co zaczęli ,bacznie obserwować i wykryli ,że te c**y ,na kamerkach są znaczone ,choć awatary i wizerunki inne ,ci*pa ta sama,a że oglądali w swoim życiu nie jedną , zaczęli się zastanawiać DLACZEGO ???? x str 4 niniejszego topiku ! Więcej informacji ,tam można znaleźć o was ,również ciekawych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zarobkami mnie mamicie ? Ile to nie wyciągacie z tego interesu ? Na waszym miejscu ,nie chwaliłabym się tym ,na publicznym forum! To nic ,że w Kaninie Wielkim się logujecie ,świat przecież teraz, jest globalną wioską ! Przy takich oskarżeniach ,pisać coś takiego ?Potwierdzacie tym, tylko ,że goowno ,uciska wam na mózg i rozum zżera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest jeszcze koniec ,cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tylko cały czas się dziwi ,dlaczego jej jeszcze nie zablokowali ,dlaczego nie usuwacie takiej prawdy o was ! NIE DA SIĘ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka Psycholka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:57 No psycholka , na dodatek tak głupia ,że aż trudno uwierzyć w to ! Na publicznym forum /przy takich oskarżeniach/ ,chwali się ile na tym procederze zarabiają ! To trzeba mieć niesamowicie zryty beret, pełen goowna ,żeby dać się tak podejść! Potem wyzywa od szmat ,że jej rodzinę szkalują , jak potłuczona ! I takie coś chciało innym życie niszczyć , uważając się /nadal się uważa / za Bóg wie co ! Prostytucja widać ,nie jest łatwym chlebem ,zwłaszcza dla stręczycieli i sutenerów ,a i dla k***wek wystawiających do kamerek pi**y tym bardziej ,zwłaszcza gdy się to robi na cudzy rachunek ! Nieustanny stres ,czy ich ktoś nie złapie, dopełnia reszty ! Powinni do ceny usług, doliczać sobie dodatek szkodliwy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Róbcie ku**y to na swój rachunek ,bo handel ludźmi / nieświadomych tego / i zarabianie na tym ,jest zbrodnią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oto jak reagują osoby zainteresowane, na moje posty gość 2018.11.19 O czym ty piszesz? gość 2018.11.19 jaka Joluś gość 2018.11.19 ładnie ktoś tu ma beret zryty gość 2018.11.19 weź xanax tępa stara ruro gość 2018.11.19 Autorka potrzebuje natychmiastowej pomocy medycznej. gość 2018.11.19 zamknij ryj gość 2018.11.19 utop sie padlino gość 2018.11.19 planktonie pierdoIony udław sie gość 2018.11.19 nasrałbym ci do mordy gość 2018.11.19 Ale psychiatryk tu się odpierddala gość 2018.11.19 Ty dyskutujesz sama ze sobą chora psychicznie pessdo pechowiec.gif lecz się kurfa na nogi bo wiadomo ze na łeb już za późno gość 2018.11.19 Ktoś tu zgłupiał? gość 2018.11.28 szatańska wywłoko idź precz stond śmieciu pierdoIony gość 2018.11.28 kliniczny przykład obłąkanej śmierdzącej szmaty gość 2018.11.30 zbiornik i su są zarejestrowane na Wielkim Kajmanie pajacu smiech.gif możesz sobie zgłaszać te strony i ch*j ci to da smiech.gif gość dziś Ty szmato pierdoIona nie będziesz obrażac publicznie mojej rodziny, rozumiesz szmato pierdoIona? Ja cie znajde i zobaczymy jak wtedy zaśpiewasz, zostałaś ostrzeżona szmato p********y dziurawcu Prawda ,że z klasą i na poziomie ? Czy tak reagują osoby ,nie związane ze sprawą, z sumieniem czystym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten miodzio ! gość dziś zarabiają bo potrafią debilko! ty byś milion lat myślała i dalej byla biedakiem hahaha masz bol dupska biedackiego ze potrafia po 400.000 rocznie z kamerek wyciagnac a ty pewnie 10x tyle nie masz robaku x Czy powinnam im zazdrościć ? Bo sama nie wiem ! haahhahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Handel ludźmi to zbrodnia ,takimi wyzwiskami ,nie zamkniecie jej buzi ! Bedzie głośno ,będzie się działo ...zasadę w życiu prostą mam ,nie czyń drugiemu tego,czego nie chcesz sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boicie się ? Widać to, po innych tematach waszych ! Strach to zły i głupi doradca ! Powinniście to przecież wiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawę rozkręciliście jak widać od nowa ! Będzie się działo i nocy będzie mało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi !

No, ale proszę państwa samym seksem się żyć nie da ,oglądanie c*pek kosztuje,przecież takie strony nie tworzy się charytatywnie ,a tu emerytury mało,ledwo, ledwo wystarcza na jedzenie ,a alkohol i papierosy, to za co ? Pomyślał więc ,żeby interes założyć ,w końcu włamywanie w cudze komputery weszło mu w krew /skądś tematy dla setek swoich profili ,musiał czerpać/ sam pisał ,że to takie proste ,na poziomie gimbusa ,a ludzie tacy ciemni i o swoje interesy, dbać nie umieją ! Banda trojga ,on ,żona i szwagierka, to trochę za mało ,więc wciągnął do interesu jeszcze kilku ,żeby się działo ! Naciągali ludziom telefony ,nabijając im rachunki ,a że 4 tyś ich mieli, to nawet grosze ,robiły w miesiącu sumkę ,nie małą ! Przecież ,nikt rachunków nie sprawdza ,aż tak dokładnie ,a nawet gdyby ,to w domu pełna chata ,mąż ,syn ,koledzy ,nikt na śmieszność ,nie będzie się narażał ! Interes się kręcił ,dość dobrze ,na trybunach for ,tylko ich awatary wisiały ,jako najpopularniejszych ! Wszystko można było załatwić ,gdy im ktoś na forum podskoczył,na wzór fali w w wojsku /ustawkami to nazywali/ uaktywniali dziesiątki swoich lewych profili ,robiąc tłum,aby takiego zniszczyć ! A gdyby ,dalej podskakiwał, to przecież z jego komputera ,można na alegro próbować się włamać,albo do banku, lub zdjęcia dzieci i taki ,mając kłopoty z policją ,siedział już na dopie cicho ,nie wadząc ! Telefony jednak to było za mało ,interesy trzeba przecież rozwijać , więc wpadli na pomysł , że ten materiał filmowy ,nakręcony potajemnie ,można nie tylko do szantażu wykorzystać ,ale jeszcze na tym ,nieźle zarobić ! Są strony z kamerkami zbierają żetony ,więc wizerunki i tło podglądanych ,a c*pa , swojej starej ,czy szwagierki i spoko kasa leci ! Nieźle na tym interesie zarabiali ,bo szwagierka nawet 100 tyś oferowała temu ,kto się z nią ożeni , z pensji z budżetówki i na sprzątaniu ,takich pieniędzy ,odłożyć się przecież nie da ,każdy nawet słabo rozgarnięty, o tym wie ! I wszystko by hulało , nadal ,aż pojawiła się ONA i nie bacząc na przykrości z ich strony ,straszenia ,zmuszania do samobójstwa , interes im rozpiertoliła! Bo nagle, ta" k*rwa " prywatnie ,zaczęła przypominać ,kogoś zupełnie innego ,niż oni ją przedstawiali ,nie dość ,że wyłapała, im wszystkie profile ,nazywając ich z imienia i nazwiska ,to jeszcze nieustraszona ,przy swoim nieugięcie stała ! Znalazło się kilku ,co zaczęli ,bacznie obserwować i wykryli ,że te cipy ,na kamerkach są znaczone ,choć awatary i wizerunki inne ,ci*pa ta sama,a że oglądali w swoim życiu nie jedną , zaczęli się zastanawiać DLACZEGO ????

To tak ,żeby nie zapomnieć i żeby wiadomo było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miej to na uwadze !

Swoimi niegodziwymi zdjęciami ,nie zablokujesz mnie i nie pozbędziesz się na zawsze ! Tylko jeden sposób wam został jeszcze, z wszystkich waszych gróźb ! Tylko to wam, pomóc teraz może ! CHOĆ NIE TAK DO KOŃCA ! ZBRODNI DOSKONAŁYCH, NIE MA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda ,że tak!

Usunęliście spam ,to dobrze ,tylko dlaczego uznaliście za spam ,zbiór wszystkich wyzwisk skierowanych do mnie ? Tak rozrzucone po wszystkich stronach nie rażą ,a ujęte w jeden post i powtórzone, przeze mnie to już się  nie godzi ? Za ostro to wyglądało i szkodzi ? Komu ? Bo przecież nie mnie ! Bronicie padalców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno!
Dnia 3.12.2018 o 23:31, Gość gość napisał:

A oto jak reagują osoby zainteresowane, na moje posty gość 2018.11.19 O czym ty piszesz? gość 2018.11.19 jaka Joluś gość 2018.11.19 ładnie ktoś tu ma beret zryty gość 2018.11.19 weź xanax tępa stara ruro gość 2018.11.19 Autorka potrzebuje natychmiastowej pomocy medycznej. gość 2018.11.19 zamknij ryj gość 2018.11.19 utop sie padlino gość 2018.11.19 planktonie pierdoIony udław sie gość 2018.11.19 nasrałbym ci do mordy gość 2018.11.19 Ale psychiatryk tu się odpierddala gość 2018.11.19 Ty dyskutujesz sama ze sobą chora psychicznie pessdo pechowiec.gif lecz się kurfa na nogi bo wiadomo ze na łeb już za późno gość 2018.11.19 Ktoś tu zgłupiał? gość 2018.11.28 szatańska wywłoko idź precz stond śmieciu pierdoIony gość 2018.11.28 kliniczny przykład obłąkanej śmierdzącej szmaty gość 2018.11.30 zbiornik i su są zarejestrowane na Wielkim Kajmanie pajacu smiech.gif możesz sobie zgłaszać te strony i ch*j ci to da smiech.gif gość dziś Ty szmato pierdoIona nie będziesz obrażac publicznie mojej rodziny, rozumiesz szmato pierdoIona? Ja cie znajde i zobaczymy jak wtedy zaśpiewasz, zostałaś ostrzeżona szmato p********y dziurawcu Prawda ,że z klasą i na poziomie ? Czy tak reagują osoby ,nie związane ze sprawą, z sumieniem czystym ?

No jest znalazła ,tylko go tak rozciągnęliście ,że nie wiadomo o co chodzi ! Zestawienie w słupku ,wyglądało czytelnie ! No ale ,mówi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza duchowość !

" Wybaczenie jest bardzo ważne ,bo jeżeli kogoś nie nawidzisz i źle mu życzysz, to wspierasz go swoją energią,a ten człowiek dobrze się ma bo się nią żywi.To z magii,ale pomyśl nad tym,nawet jeśli masz mnie za wariatkę."

"To co bydło robi, jest niewybaczalne !" To też wasze słowa z magii Kawusiujolusiu , nazywaliście się bydłem ,rzucając w swoją stronę najgorsze klątwy ! O wybaczenie trzeba poprosić ,a wpierw naprawić krzywdy ,to tak na wstępie ! Nie życzę wam nic poza tym ,aby dosięgła was sprawiedliwość ,więc żywić się tym nie możecie ! Takie bzdury możesz wciskać takim jak ty i domagać się przebaczenia ! A jak z Wigilią i świętami,spowiedż św ,komunia i opłatek z pewnością obowiązkowa ! TRADYCJA ! A na forum energia i diamentowe dzieci ,żeby mieć o czymś piertolić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!

"fakt 

gru 27, 2018; 11:01pm

Re: Gdzieś się zapodział mój misio ******

6 posty

Sfilmuję cię w domu bez twojej wiedzy , może masz siostrzenice to ją też, a potem wrzuci się w sieć. chcesz? Wesoło by było, na miarę waszego poczucia humoru. Gadać tu, nie. Lothar zmieniasz się jak kameleon. 
To miło z waszej strony-unieśli się honorem.To wy go macie?  A wiecie co znaczy? Nie mylicie go z czymś innym? Pogodziłam się z faktem,że są ludzie ,którzy mnie nie cierpią ,którzy mnie pogrzebali. 
Nie ma sensu się kłócić,gdyby nie było wykorzystywania nie było by złych emocji. 
Chyba nie piszesz o przewinieniach Wałęsy, Jankowskiego itd. "

Masz wyrzuty sumienia ? Spowiedź , komunia św ,Wigilia,łamanie się opłatkiem , nie pomogły ? Trzeba na forum wyrzucić ,co w środku siedzi ? A może to tylko po to ,żeby pojawiła się na forum , bo nuda ?

WYBACZ SOBIE WRESZCIE TO SWOJE SK/SYŃSTWO , "INNI JUŻ TO DAWNO ZROBILI " Jak ci MAJA RADZI /usunęliscie to ? Zapomniała się /  WSZYSTKO WRÓCI DO NORMY ,BĘDZIE DOBRZE ! DOŁÓŻ WIĘCEJ ZŁA DO ZŁA ,SUMIENIE CI ZGŁUPIEJE ,SIEDZIEĆ BĘDZIE CICHO ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!
20 minut temu, Gość 123 napisał:

zabij sie

Ulżyło ? Od razu lepiej, prawda ? Wystarczy wyrzygać życzenie , zawsze ulży  na jakiś czas....  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku pamięci

No tak! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znowu się rypło " Joluś" co ? Znowu się wydało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×