Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to możliwe żeby piękna kobieta, zainteresowała się bardzo niskim mężczyzną?

Polecane posty

Gość gość
Jakby wszystko zależało od wzrostu to połowa populacji popełniłaby zbiorowe samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest niby inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego wynika że cię lubi nie słuchaj koniec świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki jestes z charakteru? Moglbys opisac swoj wyglad? Masz poczucie humoru? Jestes umiesniony? Jestes szarmancki? Dlaczego akurat na Ciebie zwrocila uwage? Jak Ty myslisz? x Z charakteru jestem miły, uprzejmy, wyrozumiały, zawsze się dobrze uczyłem dużo rozmawiałem, jestem bardzo komunikatywny, ale wenatrz siebie trzymam dystans do ludzi, łatwo nawiązuje nowe kontakty, mam dosyć swobodne poczucie humoru - chyba tym często zwracam na siebie uwage. Wyglad 160cm, 58kg, włosy ciemny blond do łopatek, ćwicze gimanstykę, biegam jestem ogolnie zwinny, ale nie umieśniony, staram się być szarmancki. Nie mam pojęcia czemu zwróciła na mnie uwagę, zaczęliśmy się oboje do siebie uśmeichać za pierwym razem i rozmowa przebiegała dosyć zabawnie, ona się śmiała i była bardzo rozradowana, jest bardzo piękna, mogła by mieć kogoś o wiele lepszego, dziś spotkaliśmy się na ulicy z daleka mi się przyglądała i powidziała że bardzo fajnie się ubieram, rozmawialiśmy i się uśmeichała ja też ją skomplementowałem, dziś rozmowa była nieco bardziej zadziorna - w sensie lekkiego flirtu. Czy ona chce mnie blizej poznać? Nie wiem, mam trochę obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:11 Jakąś męczydusza z ciebie... Nie spiernicz sobie tej znajomości, bo dopiero będziesz jęczał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K. No to teraz zaproś ją na kawę i zobacz reakcję jak odmówi To nie była zainteresowana Widocznie nie ma lepszego faceta niż ty na tę porę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co wyszło z tego flirtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×