Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to możliwe żeby piękna kobieta, zainteresowała się bardzo niskim mężczyzną?

Polecane posty

Gość gość

Od pewnego momentu spotykam i rozmawiam z dziewczyną, która jest co prawda mojego wzrostu (ja mam 160cm), ale jest naprawdę bardzo ładna, otóż nie było by w tym nic podejrzanego gdyby ona przesadnie się do mnie (nie wiem czy to dobre słowo) nie dostawiała, tzn ciągle szuka mnie wzrokiem czasem patrzy w oczy, za dużo się uśmeicha, poświęca mi dużo uwagi, rozmawia tak bardziej pieszczotliwie, z innymi tak nie rozmawia, jest przesadnie miła, ostatnio zaczęła mnie komplementować i powiedziała że mam wyjątkowo fajny charakter (co całkowicie mnie rozbroiło). Wodzi za mna wzrokiem gdy wchodze i patrzy się a gdy nasze spojrzenia się spotykają to się uśmeicha. Czy to normalne? Dodam, że do innych mężczyzn albo kobiet tak się nie zachowuje, czy to tylko uprzejmość czy co najwyżej sympatia? Czy ona może tylko tak sobie pogrywa, albo z nudów tak robi, jak do tej pory raczej mi się to nie zdarzało, a jeśli tak było raz - to kobieta faktycznie była mną zainteresowana, ale ja nią już nie. Czy po prostu sobie dopowidam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ma wzrostu? Moj znajomy 165 spotyka sie z ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nawet jak ma 160 to szuka co najmniej 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jest tylko mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są istotniejsze kwestie niż wzrost. Mężczyzna nie kończy się na wzroście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może przesadzasz, chce być miła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jest w ciazy i wyczula samca bete, który zaopiekuje sie nia i bekartem? A moze po prostu jesteś bogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej w ciąży nie jest bogaty nie jestem ale biedny też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
160 cm to malo nawet na kobiete. Na faceta to coz...chorobliwie niski wzrost :( moze kręcą ją krasnale, bo czuje sie wtedy jak królewna sniezka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z opisu autorze wynika , ze jej sie chyba podobasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest niski ale kobieta też jest niska gdyby była wyższa mógłby być problem ale jeśli jesteście tego samego wzrostu Myślę że okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci się podoba to do niej startuj, zaproś ją na kawę albo gdzieś, zobaczysz jak wam się rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już rozmawialiśmy fajnie nam się rozmawia mamy wiele wspólnych tematów tylko czy faktycznie taki mężczyzna jak ja może jej się podobać fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli sie tak zachowuje to wychodzi na to , ze tak . Wez to na luz , nie stresuj sie i po prostu ja gdzies zapros na poczatku po prostu po kolezensku . Jesli sie mylisz to bedziecie kolegami , a moze sie okazac ze naprawde sie podobasz i cos moze z tego bedzie . Jesli nie sprobujesz nie przekonasz sie . " Najwazniejsze co musisz zrobic zeby zmienic swoja rzeczywistosc to zrobic ten krok " Wlasciwy krok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może widziała w akcji rona Jeremyego? Wiesz niski wzrost ale za to duży zaganiacz możeją to kręci i wyobraża sobie ze też masz duzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem takjak kobieta jest z jakiegos zadupia albo biednej rodziny i jestes jej pierwszym facetem bo akurat ma 18 lat i mieszkala na wsi to masz szanse. Jesli jednak to warszawa lub inne duze miasto to naprawde ciezko mi uwierzyc w twoja historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:05 , bo ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 lat Ona 27 miasto 40000 mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie chciałbym żeby się jakieś kobiety wypowiedziały szczerze co myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet kurdupel może być przystojny,działaj bo masz szansę a drugiej raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytaj tylko rob . Nie sugeruj sie negatywnymi komentarzami . To ty widzisz jak ona sie zachowuje . Po prostu ja gdzies zapros albo wymysl co innego . Jesli sie okaze , ze ci sie wydawalo to trudno, przynajmniej sprobowales , ale jesli nic nie zrobisz nigdy sie tego nie dowiesz , a pozniej bedziesz zalowal ze nic nie zrobiles . Bo w 90 % ludzie zawsze bardziej zaluja ,ze czegos nie zrobili . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż to,działaj kurduplu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemożliwe odpuść rozczarujesz się tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:38 ;) hej , :p Jak dwie strony jasna i ciemna moc . My oczywiscie jestesmy ta JASNĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki jestes z charakteru? Moglbys opisac swoj wyglad? Masz poczucie humoru? Jestes umiesniony? Jestes szarmancki? Dlaczego akurat na Ciebie zwrocila uwage? Jak Ty myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze byles dla niej wyjatkowo mily, moze widzi jak Ty na nia patrzysz i moze traktujesz ja wyjatkowo? I zadzialala chemia obopolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z opisu sytuacji wyglada na to ze bardzo jej sie spodobales a moze nawet jest zakochana. Jesli okazuje duzo zainteresowania i patrzy w oczy to chce byc blizej Ciebie. Moze marzy by Cie tulic, calowac, teskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrostu 1,60 a ego sięga gwiazd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×