Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny mam pytanie . Czy nie szkoda wam tu spędzać tyle czasu ? z tego co tu

Polecane posty

Gość gość

czytam to większość kobiet jest mądrych . Tracicie tu mnóstwo czasu i jeszcze żeby było o kim pisać. Tutaj te całe youtuberki większości z was do pięt wam niendorastaja. Nie lepiej sie zająć soba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wchodzę czasami, i niekiedy sa calkiem fajne dyskusje, o ile nie zostaną "rozjechane". Zajac się sobą - no pewnie, ale jednak z elementow zajecia się sobą sa niezobowiazujace rozmowy z innymi, a net jest do tego dobry. Natomiast siedzenie tu calymi dniami i walka z wiatrakami, albo angażowanie się nadmierne w czyjes problemy jest nieporozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie szkoda usmiech.gif xxx bo jesteś debilka z ptasim mozdzkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, najgorsze jest to, że pisząc o pustych jak dzwon jutuberkach nabijacie im portfele. Nie oglądajcie tych najbardziej tu obgadywanych, bo to istna strata waszego czasu, a im dajecie zarobić na kolejną torebunie. Zróbcie sobie szlaban na ich vlogi, to będzie dla nich największa kara, a wy tylko zyskacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skąd pomysł, że ludzie którzy tu piszą robią to, żeby komuś ukrócić zarobki??? Ja mam gdzieś, czy youtuberka traci czy zyskuje na kontrowersjach wypisywanych na kafe. W ogóle o tym nie myślę. Niech zarabia. A pytanie o to, czy komuś nie szkoda czasu jest zupełnie bez sensu - przecież ludzie wchodzą tu w czasie, który właśnie mają do stracenia a nie rezygnują z pracy żeby móc cały dzień trzaskać posty na kafe...jeeez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o oglądanie vlogów osób, które najpierw same sprzedają tematy ze swojego życia pudlowi, a potem biadolą, że hejt itp. Nie piszcie o nich, nie oglądajcie vlogów to odejdą w nicość, czyli tam gdzie miejce takich „produkcji”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto powiedzial ze je ogladamy ? Daremne wasze produkowanie sie na ten temat, jak nikt nie bedzie ich ogladal to one i tak kupia sobie wyswietlenia, lajki i komentarze. Gdyby nie ta mozliwosc, nudne i nic nie wnoszace kanaly juz dawno zamknelyby swoje podwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech kupują i wydają jak najwięcej, mnie to nie obchodzi, bo nie śledzę i nie oglądam takiego chłamu. Dla mnie polecenie czegoś przez vlogerkę to zwykła antyreklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sue
Dnia 22.11.2018 o 17:24, Gość gość napisał:

ja wchodzę czasami, i niekiedy sa calkiem fajne dyskusje, o ile nie zostaną "rozjechane". Zajac się sobą - no pewnie, ale jednak z elementow zajecia się sobą sa niezobowiazujace rozmowy z innymi, a net jest do tego dobry. Natomiast siedzenie tu calymi dniami i walka z wiatrakami, albo angażowanie się nadmierne w czyjes problemy jest nieporozumieniem.

o to to! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ence pence

Jestem strasznie zapracowana i nie mam koleżanek. Forum mi zastępuje zwykle nic nie znaczące ploteczki, gdy mam czasem wolne pół godzinki to sobie czytam głupoty dla rozrywki 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.11.2018 o 17:10, Gość gość napisał:

Kto powiedzial ze je ogladamy ? Daremne wasze produkowanie sie na ten temat, jak nikt nie bedzie ich ogladal to one i tak kupia sobie wyswietlenia, lajki i komentarze. Gdyby nie ta mozliwosc, nudne i nic nie wnoszace kanaly juz dawno zamknelyby swoje podwoje.

jakbyscie nie ogladaly to byscie nie wiedzialy co u nich sie dzieje i nie.musialy tu pierd*olic 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja
Dnia 22.11.2018 o 18:14, Gość gość napisał:

czytam to większość kobiet jest mądrych . Tracicie tu mnóstwo czasu i jeszcze żeby było o kim pisać. Tutaj te całe youtuberki większości z was do pięt wam niendorastaja. Nie lepiej sie zająć soba ?

Robi się to z prostej przyczyny, z nudów.Często ktoś ma nudną pracę, albo nazbyt spokojną i poprostu zabija czas czytając różne rzeczy, chce się odmóżdżyć, ponarzekać, poplotkować i wpada na takie fora . Czasem też w domu się siedzi i też z powodu braku zajęć udziela się na forach.Tak czy inaczej wszystko to wynika z chwilowej nudy, taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janko

Wiele bab próbuje dowartościowac się, ob.gadując inne. Widac jak ujowe życie musza mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Janko napisał:

Wiele bab próbuje dowartościowac się, ob.gadując inne. Widac jak ujowe życie musza mieć. 

Na pewno masz trochę racji, ale większość komentarzy trafia w sedno. Są też takie wątki na których na pewno nikt się nie dowartościowuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przepraszam za powtórzenie słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Ence pence napisał:

Jestem strasznie zapracowana i nie mam koleżanek. Forum mi zastępuje zwykle nic nie znaczące ploteczki, gdy mam czasem wolne pół godzinki to sobie czytam głupoty dla rozrywki 😛

Dokładnie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość jaja napisał:

Robi się to z prostej przyczyny, z nudów.Często ktoś ma nudną pracę, albo nazbyt spokojną i poprostu zabija czas czytając różne rzeczy, chce się odmóżdżyć, ponarzekać, poplotkować i wpada na takie fora . Czasem też w domu się siedzi i też z powodu braku zajęć udziela się na forach.Tak czy inaczej wszystko to wynika z chwilowej nudy, taka jest prawda.

Leżenie w gipsie 🙂 Świetny moment na taką kafe 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×