Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocha mnie czy ją?

Polecane posty

Gość gość

Kilka miesięcy temu mój obecny chłopak zostawił swoją dziewczynę dla mnie. Już tydzień po ich rozstaniu zaczął do niej ciągle wydzwaniać, a ona nie odbierała. Potrafił do niej dzwonić codziennie przez kilka tygodni i prosić ją w smsach żeby odebrała. Jak mógł sie tak upokarzać? Dopiero po jakimś czasie zdecydowała się odebrać i wymyślił jakiś głupi pretekst....wymyślił sobie cos tylko po to, żeby z nią gadać!!! On nawet nie miał blokady w tel i zawsze w nocy jak spał wszystko czytałam, nawet to co pisał z kumplami, stąd wiem duzo rzeczy. Wymyślił coś żeby do niej zadzwonic. Potem dopiero się zaczęło...widziałam, że często wchodzi na jej profil na instagramie i oglada jej zdjęcia....to bylo straszne..... Przecież miał to definitywnie zakończyć Jakiś miesiąc temu albo trochę wcześniej bardzo pozno w nocy napisała do niego tylko jednego smsa, przeczytałam go....napiasala zeby do niej wrócił...wiecie co on zrobił - zaczął do niej dzwonić kilka razy aż odebrała i sam zaproponował jej spotkanie o 2 w nocy!!!! nagle wyszedł z mieszkania, zostawił mnie samą i pojechał sie z nią spotkać...wrócił po kilku godzinach....dzien pozniej podsluchalam jak mówił kumplowi, ze sie wtedy z nią przespał i nie moze o niej zapominiec....nie mogłam tego przezyc , załamałam sie...wyobrazcie to sobie, wyszedł w nocy z mieszkania po to zeby kochać sie z byłą.... to koszmar i poniżenie dla kobiety..... Dwa tygodnie pozniej dostalam smsa od jego kumpla " Zgadnij gdzie twój chlopak spędził wczorajszą noc, ze swoją byłą i mówił jak mu było cudownie, powiedział, że grzał ją do rana". To był dla mnie cios, jak wy byscie sie poczuły na moim miejscu???? a jeszcze gorsze było to, że nawet sie z tym nie krył i zabierał ją w miejsca publiczne do jego znajomych!!!!!!! jak tak można???? zabrał ją na urodziny do kolezanki a ja w tym czasie siedziałam w domu i na niego czekałam jak głupia, przy swoich kumplach ją tam całował, dowiedziałam się o wszystkim. Wrócił tego samego dnia wieczorem, zapytałam gdzie był, okłamał mnie i zaczęliśmy się kłócić....nagle on krzyknął "Agata , przestan ", a Agata to właśnie imie jego byłej...już było wszystko dla mnie jasne. Zdradza mnie z nią cały czas, nawet w mojej obecności ciągle o niej myśli. Teraz dowiedziałam się jeszcze czegoś strasznego. On pojechał do Holandii na dwa miesiące i ten jego kolega, który mi wszystko donosi wysłał mi screeny z ich rozmów , że on chce ją tam do siebie ściągnać na jakiś czas, nawet powiedział jej , ze jej bilet kupi!!!! To juz szczyt wszystkiego, on chce ściągnąć do siebie swoją kochankę a nie mnie !! nawet dostałam nagranie głosowe mojego jeszcze chłopaka jaki to wkurzony jest i zazdrosny jak inny sie do niej przystawia i co to on mu nie zrobi....wiecie jak sie poczułam jak on mówil , ze załatwi kazdego, który sie do niej zblizy..... Ośmieszył mnie, oboje mnie ośmieszyli zabawiając sie w towarzystwie innych, za moimi plecami! To jest koszmar, jak on mógl sie z nią spotykać, sypiać z nią , całować przy innych i teraz on chce zeby ona do niego tam pojechała. W dodatku jest o nią zazdrosny. Co ja mam robic? Nie moge pozwolic na to zeby ta idiotka mi go zabrała, co mam robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie. Tylko tak się z tobą droczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego sie droczy ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebyś potem bardziej go docenila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedz ;) czułam, ze musi mnie kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze tylko ciebie kocha, a kolega cie oklamuje, bo go nie lubi :D:D Musisz go koniecznie przeprosic, najlepiej na kolanach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczesniej wszyscy pisali ze kocha tą byłą, nie rozumiem dlaczego to robili skoro jest ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak c***isali, bo ci zazdroszczą :D Nie wiesz jacy ludzie potrafią być podli i zawistni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli mnie tylko ze ta wywłoka ciągle włazi mu do łóżka a on za nią lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie kocha! Ją to on pier.oli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie sobie robią z ciebie jaja, nie widzisz pustaku? Oczywiście, że ciebie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******i ją? w sensie ze jest mu obojętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie psuj zabawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zaproponuj trójkącik. Wtedy ty będziesz szczęśliwa że on jest z tobą, że do niej nie lata, on będzie szczęśliwy że ma ją i ciebie. Myślę, że to by było super rozwiązanie , może ona pokazałaby ci co z nim takiego robi w łóżku, że on ciągle do niej lata. Myślę, że powinnaś rowzważyć taka opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ;) Kocha ciebie, ona jest tylko do łóżka, ty jesteś dla niego najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ten kretyn ciągle opowiada koledze jak to mu zejebiście jak ją posuwa i jak ona go pociąga ze sie nigdy nie moze powstrzymac jest idiotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.29 rozum jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz co znaczy ze ją p******i? hahahahah ***** ją idiotko do potęgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiesz on bardzo cie kocha dlatego cie z nią zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załamka, ty naprawde pytasz o to ludzi na forum, odpowiedz jest zawarta w twojej opowiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubicie masło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
victoria sandoval

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×