Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak przegonic rywalke?

Polecane posty

Gość gość

Od jakiegos czasu jestem zdradzana przez faceta, zdradza mnie na okragło ze swoją było, nocuje u niej, sypia z nią, łazi w miejsca publiczne, jest o nią zazdrosny, nazywa mnie jej imieniem, co robic zeby z nią wygrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto zostawić go i nie byc z kimś kto mz cie w d......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jej go oddac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mi na nią namiary, weekend, chcicę mam aż mnie w oczy szczypie, a tu już 2 tygodnie bez zamoczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonelyman
Na twoim miejscu bym go pogonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...dobre sobie jak moj chłopak chce zeby ona do niego pojechala tam gdzie on jest za granicą, jak mozna byc takim bezczelnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś głupia jak but z lewej nogi, piszę to jako facet. I jak tu mieć szacunek do kogoś, kto nie szanuje siebie samej? Na Twoim miejscu nie chciałbym już widzieć tego chama. Wy baby jesteście debilkami. Wybieracie cwaniaków podczas gdy porządni faceci zdychają w samotności, to potem same zdychajcie cierpiąc i desperacko szukając odpowiedzi na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzajcie, jemu na pewno chodzi tylko o seks z nią , nie ma tam juz zadnych uczuc miedzy nimi, kocha mnie, ja jestem jego dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij ją w piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da sie , ona juz pogoniła ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozy lubie
baby som gupie, tu widać pżykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oto cała historia dla zainteresowanych Kilka miesięcy temu mój obecny chłopak zostawił swoją dziewczynę dla mnie. Już tydzień po ich rozstaniu zaczął do niej ciągle wydzwaniać, a ona nie odbierała. Potrafił do niej dzwonić codziennie przez kilka tygodni i prosić ją w smsach żeby odebrała. Jak mógł sie tak upokarzać? Dopiero po jakimś czasie zdecydowała się odebrać i wymyślił jakiś głupi pretekst....wymyślił sobie cos tylko po to, żeby z nią gadać!!! On nawet nie miał blokady w tel i zawsze w nocy jak spał wszystko czytałam, nawet to co pisał z kumplami, stąd wiem duzo rzeczy. Wymyślił coś żeby do niej zadzwonic. Potem dopiero się zaczęło...widziałam, że często wchodzi na jej profil na instagramie i oglada jej zdjęcia....to bylo straszne..... Przecież miał to definitywnie zakończyć Jakiś miesiąc temu albo trochę wcześniej bardzo pozno w nocy napisała do niego tylko jednego smsa, przeczytałam go....napiasala zeby do niej wrócił...wiecie co on zrobił - zaczął do niej dzwonić kilka razy aż odebrała i sam zaproponował jej spotkanie o 2 w nocy!!!! nagle wyszedł z mieszkania, zostawił mnie samą i pojechał sie z nią spotkać...wrócił po kilku godzinach....dzien pozniej podsluchalam jak mówił kumplowi, ze sie wtedy z nią przespał i nie moze o niej zapominiec....nie mogłam tego przezyc , załamałam sie...wyobrazcie to sobie, wyszedł w nocy z mieszkania po to zeby kochać sie z byłą.... to koszmar i poniżenie dla kobiety..... Dwa tygodnie pozniej dostalam smsa od jego kumpla " Zgadnij gdzie twój chlopak spędził wczorajszą noc, ze swoją byłą i mówił jak mu było cudownie, powiedział, że grzał ją do rana". To był dla mnie cios, jak wy byscie sie poczuły na moim miejscu???? a jeszcze gorsze było to, że nawet sie z tym nie krył i zabierał ją w miejsca publiczne do jego znajomych!!!!!!! jak tak można???? zabrał ją na urodziny do kolezanki a ja w tym czasie siedziałam w domu i na niego czekałam jak głupia, przy swoich kumplach ją tam całował, dowiedziałam się o wszystkim. Wrócił tego samego dnia wieczorem, zapytałam gdzie był, okłamał mnie i zaczęliśmy się kłócić....nagle on krzyknął "Agata , przestan ", a Agata to właśnie imie jego byłej...już było wszystko dla mnie jasne. Zdradza mnie z nią cały czas, nawet w mojej obecności ciągle o niej myśli. Teraz dowiedziałam się jeszcze czegoś strasznego. On pojechał do Holandii na dwa miesiące i ten jego kolega, który mi wszystko donosi wysłał mi screeny z ich rozmów , że on chce ją tam do siebie ściągnać na jakiś czas, nawet powiedział jej , ze jej bilet kupi!!!! To juz szczyt wszystkiego, on chce ściągnąć do siebie swoją kochankę a nie mnie !! nawet dostałam nagranie głosowe mojego jeszcze chłopaka jaki to wkurzony jest i zazdrosny jak inny sie do niej przystawia i co to on mu nie zrobi....wiecie jak sie poczułam jak on mówil , ze załatwi kazdego, który sie do niej zblizy..... Ośmieszył mnie, oboje mnie ośmieszyli zabawiając sie w towarzystwie innych, za moimi plecami! To jest koszmar, jak on mógl sie z nią spotykać, sypiać z nią , całować przy innych i teraz on chce zeby ona do niego tam pojechała. W dodatku jest o nią zazdrosny. Co ja mam robic? Nie moge pozwolic na to zeby ta idiotka mi go zabrała, co mam robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj sie jej jak ona to z nim robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrobisz. Radzilabym sie usunac. Mezczyzni doceniaja cos dopiero jak to utraca. On sra na ciebie i na twoja milosc. Jesli kochasz siebie i szanujesz lub chcesz byc kochana i szanowana to daj sobie z nim spokoj. Nic nie ugrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzni doceniaja cos dopiero jak to utraca. znaczy ze doceni mnie jak sama odejde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:06 Może tak być, że jak pokażesz że nie pozwolisz sobie na takie traktowanie, to zobaczy że jesteś bardziej dumna niż tamta. Nie warto być z takim śmieciem. Widzisz jak cię traktuje? Ma cię gdzieś, nie dba o ciebie, z nią się szlaja. Miej godność dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:17 Dzięki za odpowiedz Najgorsze jest to ze na początku po ich zerwaniu o wydzwaniał do niej kilka tygodni az odebrała, pisał jej ze to bardzo wazne, a jak w koncu zgodzila sie na rozmowe to wymyslił ze taki damian do niego pisze w jej sprawie. Wiem o jakiego damiana mu chodziło bo on nie istnieje , ja zalozyłam jego konto na fb i juz duzo wczesniej przestalam do niego pisac. Wymyślil to tylko po to zeby do niej zadzwonic. Potem było to samo, okłamał ją ze są u niej w domu jego rzeczy a ona go zapewniała ze ich nie ma. Teraz namawia ją zeby pojechała do niego do Holandii. Dalczego tak sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:21 Dlaczego tak się dzieje? Bo byłaś z burakiem, śmieciem, bucem. Olej go. Po co ci ten śmieć? Lepszego poznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tekst wklejany, prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie byłam tylko dalej z nim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bekaa
autorka jest głupsza niz ustawa przewiduje xdxdddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu to provo. Nie odpisujcie tej wariatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kijem od bejsbola ją przegoń, albo zjedz grochu i pierdnij to ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być chora żeby się tluc z inną baba o jakiegokolwiek faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeezzuu zanim weszlam w ten temat to uz wiedzialam ze to pewnie znowu ta psycholka od agatki..lecz sie kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da sie jej przegonic bo on od lat zdradza wszystkie dziewczyny z którymi był właśnie z nią i zawsze jest ten sam scenariusz, powrót do tej d****** ich zwiazek, koniec zwiazku, ona znika, on ma inną, ona sie pojawia, niszczy to, uwodzi, on zdradza dziewczyne z nią i znowu są razem, niekońcące sie g****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×