Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renataqqaa

Bezdotykowa bateria łazienkowa

Polecane posty

Gość renataqqaa

Co sądzicie o bezdotykowej baterii łazienkowej? Jak sprawdza się takie rozwiązanie w domu jednorodzinnym? Jest to dość nowoczesne rozwiązanie, zastanawiam się właśnie nad wymianą starej na taką bezdotykową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henrykkk122
Bardzo dobrze się sprawdza przynajmniej u nas w przypadku dzieci. Kiedyś często zdarzało się że dzieci nie dokręcały kranu, przez co woda potrafiła się lać przez bardzo długi czas. W zeszłym roku robiłem remont łazienki i właśnie postanowiłem zamontować baterię bezdotykową była na promocji w sklepie https://www.lazienkaplus.pl/ także jeśli o nas chodzi to polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiamzaur
Lazienka Plus ma bardzo dobrą jakość urządzeń do łazienki, także jak zamawiać to tylko tutaj. Osobiście korzystałam z projektu łazienki z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona. Cena również do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renataqqaa
No własnie u mnie też jest problem z tym zakręcaniem kranu aż do tego stopnia że czasami woda całą noc potrafi się lać. Co oczywiście ważę się z dodatkowymi kosztami za energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytaahj
Ja mam bezdotykową. W zasadzie to nie widzę jakichś wad, nam się w domu dobrze używa takiej. Trzeba iść z duchem czasu i stawiać na takie nowoczesne rozwiązania, a też zaznaczę, że wygląd takiej baterii jest bardzo ładny, przynajmniej dla mnie. Ja swoją zamawiałam już dawno, z Lazienkaplus możesz tanio kupić tanie baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brałam pod uwagę zamontowanie, jednak nie zdecydowałam się z uwagi na

1. wysoką cenę takiej baterii

2. mąż za bardzo nie chciał tego rozwiązania

Jestem posiadaczką baterii łazienkowej od Deante https://deante.pl/pl/Baterie-Lazienkowe I również jestem zadowolona. Bateria kaskadowa - nie jest to efekt użytkowy ale wizualny i wyglada moim zdaniem bardzo dobrze, jeśli ktoś nie wie o co chodzi, polecam zobaczyć sobie filmiki na youtubie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nooo ja kupowałam i armaturę i płytki w Cermagu! mają dobrą cenę i przede wszystkim wygląd! jestem zadowolona ze trafiłam na nich! bardzo fajne zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×