Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nacomnietobylo

Nieudana operacja nosa

Polecane posty

Gość Nacomnietobylo

Witam, chcę opisać swój problem. Na wstępie powiem, że od kilku m-cy przebywam za granicą, więc nie mam ja pójść ze swoimi obawami do lekarza, który mnie operował. Rok temu miałam korekcje czesci chrzesnej z przeszczepem chrzastki z ucha. To co widze w lustrze nie przeraza mnie, ale wystarczy, ze widze swoj nos na zdjeciu bez lustrzanego odbicia i jestem zalamana. Nos jest skrzywiony, z widoczna przegroda z jednej strony. Nie sadze, ze ulegnie jakiejs zmianie skoro minal juz rok. Czy lekarz pownien zrobic bezplatna poprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nacomnietobylo
Linki z hostingu widziane sa jako spam, dlatego osobom, ktore maja jakies pojecie o korekcji nosa wysle zdjecia na emaila. Wiem, ze nos nie wyglada super, wiec tym bardziej nie chce anonimowych koemtarzy, ktore i tak nic nie wniosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki chirurg chociażi tak uważam źe jest to mało prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyślij maila i fotki do lekarza, który Cię operował. Przy takich defektach prawie każdy zrobi poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astorina
O rany, naprawdę współczuję. Oczywiście, uważam, że powinnaś wysłać zdjęcia do lekarza, który operował i ten powinien zrobić poprawkę za darmo. Teraz doceniam to, że miałam ogromne szczęście, że trafiłam do dr Anny Olender na operację nosa, u mnie po kilku tygodniach (jak zeszła opuchlizna itp) było już rewelacyjnie! :) Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin osoby poszkodowane

Szukam osób, które zostały trwale oszpecone lub okaleczone przez Skupina. Proszę o kontakt pod adresem e-mail joanna.nnnnn@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×