Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

portale randkowe jakich kobiet unikać

Polecane posty

Gość gość

zdecydowanie odradzam takie typy: -samotne matki (czemu wiadomo - szukają frajera a jest ich tam najwięcej i są chętne od razu praktycznie) -po patologicznych przejściach i z patologicznym usposobieniem( również wiadomo - zwalają wszystko na facetów ale przy blizszym poznaniu okazuje się że mają rynsztokowe słownictwo i zachowanie) -hipohondryczki - wiecznie tylko jakieś problemy,użalania się,wszelkie choroby świata, gdy się im proponuje randke to wiecznie nie i nie tylko bezpłciowe rozmowy na telefon -świruski,szajbuski,wariatki,wieczne dziewice -plastikowe lale - zakłądaja tam konta dla atencji,często bez wiedzy partnera którego posiadaja na 100 proc. Ogólnie wiec stwierdzam ze moja sytuacja jest beznadziejna - o ile się w realu nie uda zawczasu nikogo znależć to tym bardziej w internecie - tam zostały same odpady i egzemplarze zużyte,po przebiegu,ze zwichrowaną psychiką,przepełnione mizoandryzmem okazy. Na szybki seks nawet nie liczcie bo trzeba się niezle nagimnastykować zanim laska wogóle się zdecyduje na seks, mnóstwo kosztów a efekt niepewny. Znacie jakis portal gdzie można znależć dziewczyny po prostu chętne na niezobowiazujący darmowy seks, a nie e zaraz ciagną do ołtarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz ppo prostu do burdelu albo na wylotowke . :oTez mi problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale od prostytutki można się czymś zarazić:( znasz moze jakieś strony gdzie po prostu kobiety są chętne na zwykły seks,bez żadnych zobowiazań? Bo nie wierzę że takich kobiet nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to prawda ze na datezone są konkretne laski gotowe tylko na bzykanie? bo różnie się słyszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy sobie szczerze, jestes skapcem albo niezaradnym prawikkem na garnuszku mamy. Od puszcalskiej laski zarazisz sie hivem tal samo jak od prostytuki. Liczysz na darmoszke. Ja tam o dziwo spottkam facetow na poziomie, jak mi jeden pokazal tindera to laski też na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie ma ani jednej kobiety co po prostu lubi czysty seks? Śednio w to wierzę.A konto na tinderze założę bo słyszałem że tam łatwiej jak na badoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty jesteś kobietą więc tobie jest łątwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperek2
No i tu bym się kłóciła, że kobiecie znaleźć kogoś jest łatwiej. W moim gronie wszyscy żonaci. Brak wolnych, sensownych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:56 bo ty szukasz do zwiazku , a autor do seksu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koperek2
Do związku??? Nie wydaje mi się. Jednak żeby sx kimś sex uprawiać to muszę go poznać, polubieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem polega na tym że facet wpierw mysli o seksie potem o zwiazku,kobiety na odwrót. Stąd takie niedopasowania. Sztuką jest jakoś to pogodzić ale to nie jest łatwe. Autor chce seksu,to normalne jest facetem,i nie oszukujy się,mało który facet chce od razu zakładać rodzinę,nie bądxmy naiwni. Za kobietami jest na odwrót - szukają żywiciela,obrońcy,tylko jemu są gotowe powierzyć swoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koperek2 dziś może msz za wysokie wymagania albo sama masz do zaoferowania niewiele? Ładna buzia to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijajcie portale randkowe bez względu jakiej jesteście płci, dla rooohaczy jest Tinder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś święte słowa,badoo to porażka ale na tinderze można po prostu znależć kogoś kto chce zwykłego normalnego bzykanka,wielkie mi halo:) co to średniowiecze że seks zaraz musi oznaczać małżeństwo?:) laski co szukają męża po necie to desperatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż na necie wow - jak żeś w realu nie znalazła bżdziągwo to zn że cos z tobą nie tak ,a na necie tym bardziej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×