Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zgodzilybyscie sie na przyjazd rodziny z dwoma duzymi psami

Polecane posty

Gość gość
A dlaczego tylko z dwoma ? Najlepiej to jeszcze całą hodowlę i schronisko zaprosić, wtedy święta na pewno będą wesołe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodziłabym się bo psy śmierdzą i strasznie sie ślinią . Jak ktoś ma ładny, nowy zadbany dom to nie wpuści śmierdzącego psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Tez mam problem bo spodziewam sie gosci z dużym młodym psem. Nie zapytali o zdanie. Raz juz byli 3 dni i mam dość. Mojego kota zamykali w innym pokoju, miski kota kładli wysoko żeby pies nie jadł kociego żarcia. Szlag mnie trafiał bo wprowadzili swoje zasady w moim domu. Chwila nieuwagi i pies siedzial na kanapie. Wskakiwal brudny z dworu na posciel. Czy jak ktos ku....wa lubi psy to ja tez musze???? Czy cymbały nie potrafią same sie domyślać i nie przyjeżdżać z psem? Ja mam ku...wa chodzic usmiechnieta i udawac ze jest ok a mojego kota na rękach przenosić do kuwety albo do miski??? A sprobuj zwrócić gościom uwage to sie obrażą i Ci dupe obrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 27.11.2018 o 11:14, Gość gość napisał:

Nie zgodziłabym się bo psy śmierdzą i strasznie sie ślinią . Jak ktoś ma ładny, nowy zadbany dom to nie wpuści śmierdzącego psa

Popieram. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×