Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia8921

Meble przez internet

Polecane posty

Gość Gosia8921

Szukam jakiejś sprawdzonej stronki na której mogłabym dostać dobre, solidne meble. Dobrze, żeby nie kosztowały przy tym fortuny. Znacie stronki godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam w listopadzie do sypialni i do pokoju dziecięcego u idzczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko ok jestem zadowolona z nich jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimonka
Ja zawsze wszystkie meble kupuję na https://www.burzynscymeble.pl/. Ich meble są naprawdę solidne, mają bardzo duży wybór no i przystępne ceny. Kupuje tylko z tej firmy bo wiem że tutaj będę miała gwarancje że meble wytrzymają naprawdę długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romnli
Jakiś czas temu zmieniałam meble w sypialni i znajoma poleciła mi właśnie sklep Burzynskich i szczerze to nie byłam do tego przekonana- zawsze meble kupowałam stacjonarnie, ale był to dobry wybór. Zaoszczędziłam parę złotych, a meble są najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo polecam https://www.burzynscymeble.pl/, kupuje tylko od nich bo mam gwarancję że meble będą wykonane starannie i z wysokiej jakości materiałów. Na rynku jest teraz niestety dużo sklepów które w swojej ofercie mają produkty bardzo niskiej jakości, ja wolę nie ryzykować i zostać przy swojej sprawdzonej stronie, tym bardziej że wybór jest ogromny, a i ceny nie wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również znam stronkę Burzynskich- moja mama zamawia u nich meble i zgadzam się z wypowiedziami wyżej- meble są naprawdę świetne, starannie i porządnie wykonane. Zadbano nawet o najmniejsze detale. Sama mam zamiar kupić meble od nich do nowego mieszkania. Warto zajrzeć na ich stronkę bo mają naprawdę ciekawą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko

Sklepów jest bardzo dużo jednak trafić na konkretny to nie takie proste. Dobrze że coś polecacie z doświadczenia to sobie przejrzę oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×