Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z wyborem daty oświadczyn

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam dylemat odnośnie wyboru daty oświadczyn chodzą mi po głowie dwa terminy na pozór równie atrakcyjne: Pierwsza to 8.12 dzień w który będziemy obchodzili Mikołajki. 8 lipca była nasza pierwsza randka na zbiórce krwi, dlatego pomyślałem żeby znowu zabrać ja na krew(moja lepsza połowa jest honorowym), potem kino, kolacja i nic Jej nie mówiąc chce porwać Ją na romantyczny spacer nad zalew gdzie przeżyliśmy mnóstwo wspaniałych chwil(pierwszy pocałunek, zostaliśmy tam parą, wyznaliśmy sobie miłość oglądaliśmy spadające gwiazdy) i się tam oświadczyć. Druga opcja to sylwester we dwoje w Krakowie, wyjazd mamy już od dawna zaplanowany, Kraków bardzo się Jej spodobał i też mamy wspaniałe wspomnienia, bo to było miejsce naszego pierwszego wspólnego wyjazdu. Wpadłem na pomysł żeby kilka minut przed północą zabrać Ją na dach albo jeden z końców i przysłowiowe za 5 dwunasta zadać to pytanie tak żeby magiczne "tak" zbiegło się w czasie z wystrzałem fajerwerków. Proszę o szybką pomoc bo czasu jest niewiele a ja nie mogę się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołajki. Sylwester jest mega banalny, a jak chce wyjść za mąż, już się nie może na pewno doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×