Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Buty premium ! Opinie

Polecane posty

Gość Gość

Pani Magdo czy wysłała pani przelew na konto PayU ??? Wysyłając dwa maile dalej cisza chciałabym spróbować sposobu Pani może się uda.. czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia09

7 grudnia złożyłam zamówienie, od razu zrobiłam przelew na konto, do dziś nie mam butów, a buty jak to zostało oznaczone na moim koncie butypremium.pl 'gotowe do wysłania'. Nie wiem co mam robić, próbowałam dzwonić pod numer podany na fanpage fb ale nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1993

 Natalia09 mam ten sam problem pisałam do nich kilkakrotnie o zwrot gotówki nawet grożąc pójściem na policję nie poskutkowało , prawdopodobnie nie uda mi się odzyskać pieniądzy ( A nie jest to mała kwota ) 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia09

Gość 1993 zostało ostateczne wyjście z którego skorzystam bo 300 zł to wcale nie jest mało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1993

Natalia09 no ja dałam się oszukać na 400 zł:/ jestem ciekawa czy może rozwiązanie Pani Marty która przelała na konto 10 gr by nam pomogło 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

czy ktoś z was zgłaszał sprawę na policję? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystkich oszukanych osób przez firmę Buty Premium proszę o zgłaszanie tego oszustwa w banku PKO, ponieważ konto na które wpłacaliśmy pieniądze jest zarejestrowane w banku PKO. Ja dzisiaj to zrobiłam i niech każdy z Was też to zrobi może uda nam się odzyskać pieniàdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Napisałam do nich maila już chyba z piątego i czekam do poniedziałku jeżeli nie otrzymam zwrotu pieniędzy idę na policję, myślałam że tylko ja się dałam oszukać ale widzę że jest nas więcej.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kornel

Może ktoś z Państwa posiada jeszcze ichniejszy numer konta bankowego? Ponieważ ja płaciłem kartą i niestety rownież dałem się oszukać, a nie mam jak wysłać wyżej zaproponowany przelew z treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ oszukany

Słuchajcie też dałem się nabrać na ten sklep. Pieniądze przepadły butów nie ma. Jednakże zrobiłem rozeznanie (oczywiście pozew już w sądzie)

Właścicielem tej strony jest:

LUXGO SP Z O O

http://www.krs-online.com.pl/luxgo-sp-z-o-o-krs-10410750.html

Macie tam kto jest pseudo prezesem oraz członkiem zarządu możecie składać pozwy.

A jak bardziej poszukacie to członek zarządu prowadzi lub prowadził również firmę graphconcept wystarczy dodać jego imię i nazwisko i macie numer telefonu.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-ab&q=graphconcept++adrian+zblewski+

Pozdrawiam i miłego składania pozwów sądowych :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Tutaj macie fb członka zarządu tej firmy

https://www.facebook.com/WszystkoKurczaczkiZajete

tutaj adres:

https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.public.ui/SearchDetails.aspx?Id=ec1b4b8b-609b-47b2-bef4-c04abc13b052

A jeżeli chodzi o prezesa to prowadzi on jeszcze jedną firmę poniżej aukcja allegro na samym dole w zakładce o sprzedającym jego dane

https://allegro.pl/oferta/jeep-na-akumulator-radio-mp3-skora-2x35w-4xamorki-7071364411

Oraz adres:

https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=e0d9b94a-0678-42de-b863-5b6223b48e5c

 

DANE W 100% ZWERYFIKOWANE RAZEM Z KANCELARIĄ KTÓRA PRZYGOTOWUJE POZEW DLA MNIE.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADRIAN

PAMIĘTAJCIE, ŻE NAWET JAK OTRZYMACIE BUTY TO SPRAWA NIE JEST ZAKOŃCZONA JAK WIECIE SĄ TO PODRÓBKI.

WYSTARCZY FAKT ZGŁOSIĆ NA POLICJĘ - W UE WPROWADZANIE DO OBROTU PODROBIONYCH PRODUKTÓW JEST KARALNE 2 LATA.

MAM NADZIEJE, ŻE KTOŚ Z WAS MIMO OTRZYMANIA TOWARU PÓJDZIE I TO ZGŁOSI - JA GO NIE OTRZYMAŁEM.

http://oryginalneprodukty.pl/blog/czym-grozi-sprzedaz-podrobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera1029

Zakupiłam buty w październiku do dzis buty nie doszły na e-mail nie odpisują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

W kwestii dobrego i wygodnego obuwia, polecam zerknąć także na BucikSklep.pl gdzie teraz znajdziecie ciekawe promocje, często u nich zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubert

Witam,  buty zakupiłem 20 marca i dziś 10 kwietnia przyszła do mnie paczka. Też wcześniej poczułem się oszukany i zrezygnowany bo kupiłem 2 pary. Z daleka fajnie wyglądają, jednak mam wrażenie, że nie są to oryginalne buty! Cieszę się, że chociaż są 😄 Mimo wszystko będzie dla mnie to nauczką, przed zakupami w takich "sklepach". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Buty doszły po ponad miesiącu czasu. Tracking poczty polskiej podawał faktyczne dane. Jak ktoś jest w stanie poczekać uważam że zakup warty przemyślenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Last Minute

Przestrzegam przed zakupami ze pośrednictwem butypremium.pl! Jest to tylko pośrednik transakcyjny, który nie bierze odpowiedzialności ani za stan zamówionych towarów, ani za czas doręczenia. Na swoje buty czekam już miesiąc i będę czekał jeszcze długo (jeśli w ogóle je otrzymam). Szczególnie nieuczciwa praktyka to brak możliwości anulowania zamówienia - zamówienie można anulować tylko po otrzymaniu towaru, więc klient czeka 1 lub 2 miesiące na towar. a potem sobie może anulować zamówienie i czekać kolejne miesiące na zwrot pieniędzy. 

Regulamin sklepu zawiera praktycznie same zapisy zabezpieczające firmę przed roszczeniami klienta. ODRADZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Kompletna porażka! Taka polityka firmy powinna być nielegalna. Czekałam na buty które pewnie płynęły promem z Chin około miesiąca czasu. Okazało się że rozmiar jest za mały. Dodatkowo produkt jest raczej podróbką. Daleko im do oryginału..

Chciałam zwrócić za małe buty - Ich sklep w mailu polecił mi abym wysłała paczkę na własny koszt do Chin, ponieważ oni są tylko pośrednikiem i nic im do tego... 

Napisali że w takiej sytuacji większość klientów produkt odsprzedaje z ZYSKIEM ... SERIO ?!?!?!

 

NIE POLECAM !!! TO OSZUŚCI !!!🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh

Gowno i tyle 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Witam mój tata został oszukany... słabo zna się na internetowych zakupach:( buty idą i nie mogą dojść- pisali ze wysyłka w 48 godzin, a później dostałam 2 e-maile, że trzeba czekać 30 dni. Pisałam już któryś raz o zwrot, spróbuje zagrozić im policją. Mam nadzieję, że to coś pomoże... jest tu ktoś jeszcze kto odzyskał pieniądze przed dostaniem towaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc002119

Kupiłem u nich buty. Dostałem je po 31 dniach pudełko orginalne szkoda że buty już nie. Noszę je nie cały miesiąc a już mi pękły chociaż nic z nimi nie zrobiłem. Żenujący sklep i odradzam kupna u nich. Na dodatek pisałem do nich e-maile i nie odpisywali ten sklep to czysty przekręt. Nie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eda

Zamówiłam buty 17.04 przyszły dziś, tj. 03.05 i są to mało ciekawe podroby. Dosyć, że czas oczekiwania z kosmosu, (buty 270 zł), to też nie mało to jeszcze rozmiarowka zanizona, także ja nie polecam buty premium 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Też zamówiłem tą buty co mam robić??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza

Oszuści !!!!! proszę nie robić zakupów w tym sklepie zamówione w listopadzie buty air max nie dotarły o pieniądzach można pomażyć/proszę czytać regulamin / brak kontaktu ze sprzedawcą UWAGA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Powiedzcie mi po jakim czasie oddają wam pieniądze bo wydałem 250 zł na nmd a za 4 dni mam obóz na który potrzebuję butów więc szybko potrzebuje od nich zwrotu. Jak mam po zrobić aby mi je oddali proszę o pomoc i dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrej jakości buty są bardzo ważne, ale zakup drogich butów nie oznacza zawsze że będą one nadawały się do chodzenia. dużo jest po prostu do patrzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lipne podróby z Chin. Żałuję, że wcześniej nie poczytałam o tej firmie tylko z uwagi na atrakcyjną ofertę kupiłam buty i wysłałam przelew. Czas oczekiwania 2 miesiace. Lepiej dołożyc 30/50 zł i kupić naprawdę porządne buty. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsd

Podróby, nie kupujcie tam absolutnie. długo się czeka na przesyłkę z chin. a jak juz dostaniesz to śmierdzą plastikiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przykro jest czytać wasz historie i ogromne przejścia… mogę wam jedynie powiedzieć na przyszłość byście uważali  i szukali sprawdzonych sklepów… Ja buty sportowe dwukrotnie już kupowałam w sklepie 11teamsports i wiem, że przychodzą oryginalne oraz z polskich magazynów :) Powodzenia i pozdrowienia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Ja też czekam na buty.Kupiłam synowi ..on też czeka. Ale jak się, nie pojawią zgłoszę to na policję. Kupiłam 26.X.2019 roku. Wysłali niby 4.XI.2019 r. i mija prawie miesiąc a butów nie ma.Na maile też nie odpowiadają. Na pewno tego tak nie zostawię, chociażby ze względu na syna, któremu obiecałam ( i się pochwaliłam,że kupiłam) mu nowe buty. Z przesyłką ok 320 zł - to przecież nie jest mała kwota.Warto żeby ktoś się za to wziął. Pozdrawiam. Proszę o kontakt telefoniczny jeśli ktoś ma doświadczenie i  udało mu się coś wyegzekwować,albo przynajmniej zgłosił na policję lub do sądu. Mój nr tel. 505144144 . Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×