Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Buty premium ! Opinie

Polecane posty

Gość gość

chciałabym kupic markowe buty. spóźnilem sie troche na black friday i nie ma zadnych fajnych okazji i przecen. znalazlem jedyne sklep butypremium.pl . spoko oferta, ceny tez - ktos z was zamawiał? nie chciałbym kupowac tych butow w ciemno, wole zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka800
wiesz co, ja zamowilam tam buty juz jakis czas temu. wszystko z nimi okej :) na pewno warto ze wzgledu na cene. kupilam nike za 200zł gdzie normalnie te ceny są znacznie wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka 800 po jakim czasie otrzymałas buty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka8000
wiesz co, no moze czekalam ok 2 tygodni.. przesylka troche dluga ale warto było poczkekac, niz przepłacac za te same buty w galerii handlowej. przynajmniej ja wychodze z takiego zalozenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam tam buty, mimo że zostały opłacone ciągle jest status oczekiwanie na płatność. Czy u ciebie było podobnie? Zaczynam się obawiać o moje pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkiu
Zamówiłem buty 2 miesiące temu. Zamówienie bez rejestracji - nie otrzymałem potwierdzenia zamówienia, ani informacji o przesyłce. Pieniądze zostały wysłane, a ja nie wiem czy buty są w drodze czy nie. Nie mam też możliwości kontaktu ze sklepem, bo nie podali na stronie żadnych danych. Tak więc, obawiam się, że pieniądze przepadły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero po zakupie odczytałam w regulaminie że towar jest wysyłany z magazynów z Azji nawet do 180 dni, czyli pewnie podróbki jeśli wgl się je otrzyma. Nie wiem czy to coś da ale napisałam im @ że rezygnuję z zakupu i proszę o zwrot środków na konto... Choć pewnie to wiadomość w próżnie Ehhh:( mądry człowiek po szkodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molichwir

Myślę że ten sklep to przekręt dziwi mnie tylko to że nikt się tym nie zajmuje sklep działa nadal w Internecie poszukując naiwnych  .P.S 

Między innymi i mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngfn

Ja zamówiłam buty i otrztymalam jedynie maila ze buty zostaly wyslane i czas oczekiwania wynosi od 3 do 5 dni, jednak po 2 tygodniach byla cisza. Napisałam wiec z innego maila, tam napisali, że czas oczekiwania do 30 dni, po czym przetsali nagle odpisywac na wiadomośći. Napisalam wiec jeszcze innego maila i tam napisali ze buty idą z Azji. Buty były zamawiane prawie miesiac temu i dziś nie mam juz kontaktu do tej strony, a pisanie z czwartego maila nie ma raczej sensu. Reasumując- ta strona to ewidentny przekręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Też chyba dałem się nabrać. Po wpłaceniu pieniędzy cisza od ponad tygodnia. Mail wysłany pod adres ze strony oszustów wrócił jako niedoręczony. Straciłem czujność i zamówiłem pomimo braku telefonu na stronie. Stary, a głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jana

Właśnie tam zamówiłam... i z tego co widzę popełniłam ogromny błąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mefju

Ludzie to są podróby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masakra jakaś tak się dać oszukać. Jak ludzie mogą być tak podli.ludzie proszę was nie zamawiajcie na tej stronie butów, bo one nigdy nie dojdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

sluchajcie, ja buty zamowilam chyba w pazdzierniku a otrzymalam je na poczatku listopada. Sklep raczej nie odpowiada na wiadomosci  bo tez pisalam ale jak juz zamowilam to czekalam. Buty przyszly naprawde super, nie bylo na nich zadnych sladow ani nic zapakowane w karton. Jal ktos jest cierpliwy to polecam. mimo braku kontaktu ze sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiesz Asiu co do tego,że te buty przyszły mam wielkie wątpliwości,bo sama zamawiałam a jakimś dziwnym trafem butów do dziś nie otrzymałam. A co do odpisywania to firma odpisuje pięknie do czasu kiedy prosi o wpłatę, jeśli wpłata jest już zrobiona nagle tracimy kontakt z firmą. Więc jak to zrozumieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To są oszuści

Niestety również dałam się nabrać.Jestem zła na siebie.Teraz jak patrzę na tą ubogą stronę to wiele rzeczy wzbudza moje wątpliwości ale po fakcie.Czy ktoś z Państwa był już w tej sprawie na policji,proponuję złożyć pozew zbiorowy.W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Ja składam zawiadomienie w najbliższym czasie na Policje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Właśnie mój chłopak zamówił tam buty, w poniedziałek. Na stronie było napisane, ze wysyłka w ciągu 24h, z tego co czytam tu to g**no prawda. Wiec się zastanawiamy czy czekać czy właśnie zgłosić te sprawę na policję... bo sporo jest negatywnych komentarzy 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana

Hej!
Ja również zostałam oszukana i planuję bardzo mocno rozdmuchać ten świetny sklep w social mediach i zgłosić sprawę do odpowiednich władz, by przede wszystkim zablokowali domenę.
Co do samej domeny, to jest ona zarejestrowana na Graph Concept Adrian Zblewski ( http://www.krs-online.com.pl/graph-concept-krs-10256450.html ) - będę próbować się kontaktować z panem Adrianem, bo jestem ciekawa, czy ma świadomość, że jest właścicielem domeny. 
Wątpię, że odzyskamy pieniądze, ale przynajmniej warto ostrzec innych przed popełnieniem tego błędu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Nie wierze ale własnie odzyskałam swoje pieniadze. Zakup w piatek 7.12 , wczoraj wieczorem zaczelam szukac  czytac i natrafilam na to forum.Oczywiscie mail na ktory wyslalam wiadomosc odrzucalo mi. Brak kontak tel. , maila - nic - czarna dziura. Tym bardziej bylam na siebie zla bo jestem w tej branzy i niestety dalam sie tak podstepnie oszukac. Ale tez moje doswiadczenie zawodowe nauczylo mnie jak radzic sobie z takimi podmiotami . Aby skontaktowac sie z firma wyslalam im przelew zwrotny na 10 groszy w tytule wpisujac ,, PROSZE O ZWROT PIENIEDZY  ZA ZAMOWIENIE NR .... . JESLI DO PIATKU NIE OTRZYMAM PRZELEWU ZGLASZAM SPRAWE NA POLICJE '' . Odczytali wiadomosc, dzis logujac sie na konto nie moglam uwierzyc ale pieniadze zwrocone. Mam nadzieje ze tym postem pomoge choc czesci z Panstwa. Mi sie udalo ale na pewno to bedzie dla mnie ogromna nauczka na przyszlosc. Ponadto sprawdzalam inne witryny i buty ktore chcialam zakupic czyli AIR MAX sa na podobnych witrych na tych samych zasadach wiec uwazajcie moi drodzy bo jest tego od groma- szczegolnie teraz przed Swietami - nie traćmy czyjnosci. Ponadto firma to SPÓŁKA czyli jest ograniczona odpowiedzialnosc finansowa!!!  Powodzenia. Pozdrawiam. Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel

Otworzyli fanpage na fb warto zgłaszać w tej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana

Moje zamówienie właśnie anulowali (DOPIERO) po 3 mailach, gdzie powiększoną i pogrubioną czcionką napisałam, że z niego rezygnuję i proszę o zwrot pieniędzy na konto. Czekam do poniedziałku do ostatniej sesji w moim banku i jeśli pieniądze się nie pojawią na koncie - zgłoszę to na policję. 
Fanpage zgłoszony - dziękuję za czujność i informację. 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oszukana czy udało Ci się odzyskać pieniądze? Bo ja walczę już miesiąc i jak pieniędzy nie było na koncie tak nadal ich niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hehe dobre sobie. Ty jesteś taki nie omylny? Gdyby ludzie byli uczciwi nie trzeba by było szukać sprawdzonych stron!! A że u nas wielu jest oszustów to wygląda to tak a nie inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbi

W necie można wybrać dowolne obuwie i ładne i wygodne i tanie. Cenowo trochę gorzej to wygląda jeśli chodzi o obuwie markowe. Dlatego lepiej ubezpieczyć wszystkie e-zakupy. Można to zrobić choćby w banku Raiffeisen bo tam płaci się tylko 2 zł/mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejny frajer

Po czterech tygodniach paczka dotarła ... Lecz oryginału się nie spodziewajcie....bez kartonu z metkami wydrukowanymi domowym sposobem i po tygodniu kolor z podeszwy się traci !!!! Omijać szerokim łukiem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx

Pisza ze czas do miesiaca a miesiac mija i butow nie ma. To sa zlodzieje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx

Firma bez kompetentnych ludzi.oszusci.ani butow ani pieniedzy. Czas maja do miesiaca tak pisza na swojej stronie a miesiac mija i cisza butow ani kasy nie ma!!! To jest szczyt !!! Do prokuratury zawiadomienie o przestepstwie i o odszkodowanie za zwłoke !!! Nie wywiazuja sie z terminow.do miesiaca a tu po miesiacu nie ma !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Zamawialam buty miesiąc temu. Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ich. Pisałam jednego maila z rezygnacja zero odzewu. Dziś napisałam drugiego z prośbą o zwrot pieniędzy grożąc że zgłoszę sprawę na policję ale wątpię czy to coś da 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×