Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StayPositiveVirgin

Jestem prawiczkiem, ale nie mam problemów jak ci z kafe...

Polecane posty

Gość StayPositiveVirgin

Tak, jestem prawiczkiem. Mam 22 lata i jeszcze nigdy nie miałem seksualnego stosunku z kobietą. Niemniej, w porównaniu do innych tutaj "płaczków" ja tego nie traktuję jako życiowej porażki. Nie czuję się gorszy od tych co "zar)uchali". Wiem, że kiedyś nadejdzie ta chwila, gdy się zakocham w kobiecie z wzajemnością. To jest dla mnie kluczowe. Aby była chemia między obiema osobami, a nie że po prostu, któraś mi się spodobała to "muszę" się z nią przespać. Musi być porozumienie mentalne w równym stopniu co fizyczne. Szczerze, to bardziej od braku seksu, brakuje mi po prostu 2 połówki, z którą wyjdę na spacer, do kina, wygadam się, a jednocześnie porozmawiam o czymś błahym. Tego mi brakuje, ale to kiedyś się zmieni. W to wierzę. Dlatego jeżeli jesteś prawikiem, to nie narzekaj. Miłość uderza w najmniej oczekiwanym momencie. Nie bądź frustratem. Seks to nie wszystko w życiu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jeszcze młody. To normalne że jesteś prawiczkiem. Nie śpiesz sie. Widać że jesteś normalnym facetem więc spokojnie spotkasz jakas fajna dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze robisz, prowadzenie sie dobrze pochwala Bog, nie zwazaj na glupie komenty od niemoralnych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ci z kafe" mają chyba zdecydowanie więcej lat. Nie wiadomo czy za kilka lat wciąż będziesz taki spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem taki jak Ty, autorze. Słowo w słowo. Wierzę w miłość, nie jestem frustratem. Od seksu bardziej brakuje mi drugiej połówki, bratniej duszy, takiej najlepszej przyjaciółki do wszystkiego. Jest tylko jedno "ale" - jestem starszy od Ciebie o 13 lat:( i miłość nie nadeszła:o Czy w ogóle kiedyś to nastąpi? Inni załamałby się już na moim miejscu, lecz we mnie tli się jeszcze płomyk nadziei, że ktoś mnie w końcu pokocha. Do tej pory byłem tylko raniony:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
Witajcie w klubie tylko jam mam większe problemy niż tylko brak dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko przegrywy z kowbojek widzą problem w byciu prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczymy kiedy jak byczy pojdziesz na divki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolę mieć realne koleżanki i to seksowne a nie rozkminiać to w internecie kim jestem. Tak, prawda, mam już po 40 i jeszcze nie. Widzę jak jedna się fajnie przy mnie wypina, patrzę na jej plecki nad dżinsami, fajnie też siada przy mnie na podłodze, to bardzo kręci. Ale nie, jak większość zboków, zaczęła by gadkę nt seksu. Ja jestem porządny, zajętych nie zagaduję. Wolnych nie widuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tematy nie pasują dziewczynom z kafe, bo burzą w ich głowach obraz prawiczka, dlatego tak mało odpowiedzi. Gdybyście chłopaki pisali jak reszta prawików, zaraz kafeterianki zleciałyby się i miałyby używanie, bylibyście innymi słowy gnojeni. A tak, trochę im łyso, że prawiczek to niekoniecznie frustrat, a często naprawdę porządny i wartościowy facet:p Pozdrawiam. I tak trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, ja w wieku 22 lat dopiero po raz pierwszy się całowałem i cyca trzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe ja się do dziś nie całowałem, seksu nie uprawiałem i żyję, a powiem Wam, że jesteście przy mnie młokosy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.00 Gdybyś podrywał dziewczyny z liceum to miałbyś teraz co wspominać i na pewno nie byłbyś prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W liceum nie myślałem o dziewczynach, tylko o nauce. A wspominać mam co, bo miałem fajnych kolegów i robiliśmy różne szalone wygłupy, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 3maj autorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i świetnie, życzę CI równie wspaniałej kobiety jak Ty ;)) a ja jestem dziewicą 25 letnią i mam podobnie jak Ty ale że dziewczyna czeka na uczucie to chyba nic dziwnego prawda? Tylko mnie już często doły z tej samotności dopadają, a nie ukrywam, że mnie tego seksu też bardzo brakuje. I fajnie byłoby poznać kogoś póki jeszcze młoda jestem i ładna w miarę nie chce się zestarzeć w samotności to bez sensu :( W tym roku musiałam też dać tzw. kosza kilku facetom i też mi z tym nie jest dobrze, ale trudno..z nimi nie mogłabym być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że są ludzie, którzy traktują cnotę jako coś wartościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo autorze. Dojrzałe podejście. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie nie masz ale z wiekiem zacznie ci to ciążyć,więc na twoim miejscu bym nie marudził na tym forum przegrywów tylko działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum przegrywów xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze robisz, tak myśli zdrowy człowiek, prawiki z kafe to chorzy ludzie psychiatra, psycholog potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×