Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 eloska

Pa艂ac Kobylin na wesele???

Polecane posty

Go艣膰 eloska

Organizowa艂 kto艣 wesele w Pa艂acu Kobylin??? B臋d臋 wdzi臋czna za opinie i uwagi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 JaneczkaKKK
Nie organizowa艂am tam wesela, bo jeszcze mam czas, ale by艂am tam na weselu siostry ciotecznej i by艂o super. :) mam nadziej臋, 偶e pomog艂am :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mill

Zdecydowanie polecam. Wesele organiozwane w tym roku, troch臋 na wariackich papierach z naszej strony ale wszystko uda艂o si臋 bez problemu. Jak masz jakie艣 pytania to pytaj 艣mia艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Okranka

Ja polecam. Super sprawa. 馃檪聽Okolica wygl膮da pi臋knie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pszysz艂p.m艂oda

Pi臋kne miejsce. Rozwa偶amy je jako lokal na nasze wesele pod koniec 2019 roku, wi臋c te偶 ch臋tnie si臋 dowiem wi臋cej. 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Frinki

Ja jestem po organizacji rodzinnego przyj臋cia w tym lokalu i zdecydowanie polecam. 艢uper lokalizacja.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karlinka

Wesela nie, ale mia艂em tam organizowane przyj臋cie dla rodziny. Mile wspominam to miejsce, 艂adne odrestaurowane. Bardzo czysto i przyjemnie jest聽wewn膮trz. Obs艂uga i jedzenie wy艣mienite. Moim zdaniem miejsce godne uwagi, bo bardzo fajnie sie prezentuje.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Paulina

Jak najbardziej, dla mnie lokalizacja jest 艣wietna, ca艂o艣膰 wygl膮da rewelacyjnie i wydaje mi si臋, ze to bardzo dobre miejsce na tego typu wydarzenia.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Veronikka

Organizowa艂am wesele w zesz艂ym roku, wszystko by艂o ok, bardzo fajnie. Zar贸wno ja z m臋偶em, jak i go艣cie, byli艣my zadowoleni.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 narzeczeni77

My z narzeczonym organizujemy tu wesele, co prawda dopiero w czerwcu wszystko si臋 odb臋dzie ale jak na razie jest super, bezproblemowo si臋 wsp贸艂pracuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 narzeczeni77

polecam! By艂o cudownie, 艣wietne wesele, nawet nie s膮dzi艂am, 偶e mo偶e si臋 az tak dobrze uda膰!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niezdecydowana

fajnie widzie膰, 偶e s膮 pozytywne opinie. sama niedawno by艂am tam ogl膮da膰 sal臋 i og贸lnie zrobi膰 rozeznanie, bo planuj臋 wesele na 1 po艂ow臋 2020 roku i powiem tak, 偶e jak na razie to jedna z potencjalnych sal. 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cecili

A dlaczego nie? 馃槈聽By艂am tam raz, co prawda nie na weselu ale z innej okazji i powiem, 偶e by艂am oczarowana. 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja by艂am ju偶 kilka razy w Pa艂acu Kobylin i za ka偶dym razem wysz艂am zadowolona. Moim zdaniem 艣wietne miejsce i to nie tylko na wesela. Ci ludzie wiedz膮 jak zorganizowa膰 imprez臋, a do tego maja znakomit膮 kuchni臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

By艂am tam na weselu i jestem pod wra偶eniem. 艢wietnie si臋 bawi艂am. Super jedzenie, 艣wietna obs艂uga i pi臋kny , klimatyczny pa艂ac.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Pa艂ac w Kobylinie jest pi臋kny. Wspaniale si臋 tam bawi艂am na weselu. Maj膮 艣wietna obs艂ug臋 i dobr膮 kuchnie. Jest bardzo klimatycznie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mnie tez si臋 podoba艂o w Kobylinie. Imprez臋 zrobili fantastyczn膮. Pa艂ac 艂adnie urz膮dzony i 艣wietnie udekorowany na wesele mojej kuzynki. Obs艂uga ok jedzenie pyszne. Serwowali tez wspania艂e ciasta. Polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

By艂am tam na weselu i jest naprawd臋 spoko. Perfekcyjne przygotowana impreza z bardzo dobr膮 kuchnia i odpowiedni膮 obs艂ug膮. Sam pa艂ac 艣wietnie przygotowany聽 i urz膮dzony. Polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

By艂am w Kobylinie na wesele. Bardzo 艂adny pa艂ac. Obs艂uga profesjonalna. Jedzonko dobre i 艂adnie podane. Wszystko 艣wie偶e i apetyczne. Super muzyka. No i sam lokal 艂adny i z klimatem.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

By艂am w Kobylinie na weselu i spokojnie mog臋 poleci膰. Maja wy艣mienit膮 kuchnie. Ostatnio zam贸wi艂am dla rodziny u nich obiad na wynos te zby艂 pyszny

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Bardzo podoba mi si臋 ten pa艂ac. Jest 艂adnie po艂o偶ony, okolica cicha i spokojna, mn贸stwo zieleni.聽 Bawi艂am tam na kilku imprezach. Zawsze mi艂a i sympatycznie. Bardzo dobra obs艂uga i bardzo dobre jedzenie. Jak najbardziej nadaje si臋 na wesele.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Pa艂ac Kobylin jest bardzo 艂adny. By艂am tam na kilku imprezach. Zawsze perfekcyjnie przygotowana impreza. 艁adne wn臋trza. 艢wietna obs艂uga. Jedzenie bardzo dobrej jako艣ci. Miejsce godne polecenia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Bardzo podoba mi si臋 pa艂ac Kobylin. Bawi艂am tam na weselu kuzynki. 艢wietnie urz膮dzona impreza. Wszystko idealnie dopracowane. 艁adna i przestronna sala bankietowa. Zadbany ogr贸d.聽 Mo偶na tam wyprawi膰 pi臋kne wesele.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

W pa艂acu Kobylin spokojnie mo偶na urz膮dza膰 wesele. Sama mia艂am tam wesele i m贸j brat r贸wnie偶 organizowa艂 imprez臋 w tym pa艂acu z okazji za艣lubin. Obs艂uga perfekcyjnie potrafi przygotowa膰 sal臋 bankietow膮, z gustem i elegancj膮. Serwuj膮 pyszne potrawy (maj膮 du偶y wyb贸r urozmaiconych da艅 w menu weselnym) Bardzo dobry kontakt z menad偶erem kt贸ry zadba o wszystko, s艂u偶y rada i ma ciekawe pomys艂y. Po prostu idealne miejsce na wesele

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Sami organizowali艣my wesele w pa艂acu Kobylin. To dobry wyb贸r. Pa艂ac 艂adnie urz膮dzony zadbany i dobrze wyposa偶ony. 艁adnie przygotowana sala bankietowa, przestronna i z du偶膮 ilo艣ci膮 miejsca do ta艅czenia. Zadbany ogr贸d, cicha i spokojna okolica. A impreza perfekcyjna. Obs艂uga na wysokim poziomie, jedzonko smaczne, urozmaicone, 艣wie偶e i dobrej jako艣ci. Spokojnie mo偶na tam imprezy organizowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ostatnio mia艂am przyjemno艣膰 bawi膰 si臋 na wesele w tym pa艂acu. Bardzo 艂adnie przygotowana impreza. Pi臋knie urz膮dzony pa艂ac. 艢wietna obs艂uga. Eleganckie wn臋trza i elegancko zastawione sto艂y. Jedzenie smaczne i urozmaicone. Dobra muzyka i sprawna obs艂uga. Jednym s艂owem wesele jak nale偶y.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Pa艂ac Kobylin jest idealny na takie imprezy. By艂am tam na kilku przyj臋ciach i zawsze wszystko jest w jak najlepszym porz膮dku. 艢wietna obs艂uga. Bardzo dobra kuchnia i eleganckie wn臋trza. Bardzo mi si臋聽tam podoba. Zawsze dobrze si臋 tam bawi艂am.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Bawili艣my ostatnio w Pa艂acu Kobylin na wesele. Jeste艣my z 偶on膮 pod wra偶eniem.聽Perfekcyjnie przygotowana impreza. Elegancki pa艂ac z 艂adnymi wn臋trzami i 艂adn膮 i przestronn膮 sala weseln膮. Smaczne jedzenie, sprawna obs艂uga. Dobrze dobrana muzyka. Po prostu super zabawa. Spokojne mo偶emy poleci膰 ten lokal.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×