Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o trenerach uwodzenia

Polecane posty

Gość gość

Co myślicie o trenerach uwodzenia któraś z was kiedyś uprawiała seks z trenerem uwodzenia albo z jakimś facetem po kursie uwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że skoro zdobył "tytuł" :D "trenera uwodzenia" :D, to jest odrzutem, tzn. nic nie znaczącym facetem, jakimś zbokiem prawdopodobnie, mającym problemy z alkoholem, narkotykami, typ spod ciemnej gwiazdy, wyrokowiec..etc.. A ci, którzy chodzą na tego typu kursy też musza mieć powyższe braki i coś z psychiką nie ten teges. Żadna porządna, i psychicznie zdrowa kobieta nie nabierze się na sztuczki z takim elementem spod ciemnej gwiazdy, będzie ją odrzucało od takiego łachmaniarza. Miłego dnia ! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o trenerach uwodzenia x Myślę, że to sprytni zaradni ludzie, którzy wiedzą, w jaki sposób wciskać lipę ludziom z problemami i zarabiać na tym niezły hajs. Osobiście do czynienia nie miałam i nie zamierzam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiecie czy facet ktory byc moze niedawno was podrywal albo tylko zaliczyl nie byl po kursie uwodzenia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jakim, ja na kursie uwodzenia nigdy nie byłam, ale kiedy sypał sie mój związek obejrzałam rady facetów na yt, którzy też byli takimi trenerami i rady zadziałały bezbłednie ;) Ogólnie to polegały na tym, że też tego faceta olałam, uswiadomiłam sobie, ze wczesniej jednak bylam nadgroliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ogolnie w sprawach damko- meskich lepiej sie radzić facetów niż kobiet. Oni lepiej znają naturę facetów i tyle. Jak słuchałam rad kolezanek to roznie na tym wychodzilam, a facetów dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy obejrzeć filmiki z takimi pseudo-trenerami w necie: gęba przestępcy, słownictwo rynsztokowe, żarty poniżej krytyki. To udowadnia, że ci "trenerzy" w przeszłości i teraźniejszości maja sami wiele problemów z psychiką. Zdrowy psychicznie facet nie musi "szkolić się", żeby "poderwać" kobietę. Robi to w sposób naturalny, w realnym świecie i nie stosuje sztuczek zasłyszanych na "treningach". Wystarczy mu własny rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego pseudo terenera co byl w telewizji lysol z odstajacymi uszmi palcem od nogi bym nie tknela nawet jakby stosowal na mnei te zenujace techniki obnizajce moja pewnesc siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie kiedyś zagaił taki jeden na ulicy, widać było ,że nieśmiały, ale grywał cwaniaka na siłe, śmieszne to w sumie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Ogladalam kilka różnych filmików, niektorzy sensownie mówią... Ale tez jest wielu cwaniakow... chyba można ich odróżnić : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTom
Wszyscy ci trenrzy to de/bi/le, a ich uczniowie - buhahahhaaa. na budowie znajdziesz lepszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega jest trenerem uwodzenia, jest bardzo mądry Subskrybuję też Adepta, by się ponabijać z jego głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy trener uwodzenia w dzień to frywolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś się wściekałam na nich i oburzałam, myślałam, że to dupki..dziś im współczuję, bo w większości jak nie wszyscy zostali kiedyś skrzywdzeni przez kogoś, przez rodzinę lub kobietę i stąd potem im trochę odbiło...np. Marek Kotoński jest przykładem, że faktycznie był krzywdzony i teraz mu się zdaje, że każda kobieta jest zła. Adept też był skrzywdzony. Adepta jakoś lubię obecnie, niektóre sprawy fajnie opisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc robi to co kazdy biznes - naciaga idiotow na kase. Ludzie ktorzy w to wierza w sumie zaslguja zeby z nich pieniadze zdzierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykle oszustne c***y, taka prawda mają bandę przydupasów w tym grono opłaconych kurefek które na fimach morywacyjnych udają zakochane obiety za procent z zysków bo to ogólnie lipa i sciema jak nie masz wyjściowej mordy i nie dbasz o siebie to najlepszy trener nie pomoże ludziezejdźcie na ziemię i nie dawajcie sobie żenić kitu do tego za pieniądze lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trener uwodzenia lol pewnie jakaś bezrobotna ciiii pa po chui owych studiach co myśli że jest na tyle cwana że oszkopi idiotów na yt bo nie ma sam roboty i sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×