Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet wprowadza sie do kobiety z 2 dzieci

Polecane posty

Gość gość

Witam, co myslicie o sytuacji . Jestesmy 3 lata razem, on ma 2 dzieci , ja jedno . Pól roku temu kupilam mieszkanie i je wyremontował ( za caly remont jak i mieszkanie ja placilam ) On caly czas wynajmuje mieszkanie ( mial roczne umowy ) mieszkanie musial wynajmowac bo by nie mial gdzie trzymac swoich rzeczy , ja nie mialam warunkow we wczesniejszym mieszkaniu wiec nie zgadzalam sie na mieszkanie razem oficjalne , mimo to on mieszkal u mnie, a rzeczy w wynajowanym trzymał , jakas nie wielka ilosc u mnie . Przez okres tego 1,5 roku mimo ze pomieszkiwal nie placil u mnie za czynsze czy wynajmy . Odkad jest nowe mieszkanie to juz traktuje je jak swoje , ustawia wszystko , ma duzo rzeczy i 2 dzieci . Mieszkaja z mama ale 10 dni w miesiacu mieszkaja u mnie . Wcześniej bywaly i spały sporadycznie , w przypadku np wspolnej opiekunki. Jednak teraz przeszlo w normalnosc ... dla niego . Nie uzgadniajac ze mna mieszka u mnie i dzieci tez . mieszkanie jest : sypialnia , pokoj mojego malego i salon . W zwiazku z tym rowniez nie ma warunkow na 3 dzieci . Sytuacja wyglada dramatycznie. W swoim wymarzonym mieszkaniu na ktore dlugo pracowalam , mam walajace sie walizki dzieci przez 1/3 mca, wrzaski , płacze , no i problem ze spaniem - musze odstapic albo swoja sypialnie albo salon do spania dla dzieci . Jesli sypialnia bo chce np seriale sobie ogladac wieczorem to wiaze. sie o polnocy z przenoszeniem dzieci i rozkladaniem sofy , a rano wychodze do swojego salonu całego zawalonego . Sytuacja porównywalna z tym jakby goscie wpadali 10 dni w miesiacu. Pomijajac fakt ze ja place za kredyt czynsz, media i jedzenie tez kupuje . On tez kupuje jedzienie , no i na miescie on zawsze placi za restauracje , randki wyjscia itd. ( jednak tutaj uwazam ze jak facet by nie mieszkal u mnie to tez by mnie na randki zabierał. ) wiec tak od 3 miesiecy mieszkam na wariata w hotelu dla dzieci , 10 dni sie męcze , pozostale 20 rozmawiam i tlumacze ze to jest zle juz dla samych dzieci ze nie maja swojego konta , sie codziennie pytaja gdzie dzis maja spac . sama mam dziecko i bym umarla wiedzac ze moj maluch spi na sofie u jakiejs baby. On uwaza ze jestem okrutna ze mi dzieci przeszkadzają i ze jesli nie chce z nimi mieszkac to musimy sie rozstac . Kocham go i nie chce sie rozstawac jednak z drugiej strony wiem ze bede sie meczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś powalona feministka i tyle. Kobietą ZAWSZE powinna mieć faceta bogatszego. Wtedy jest wszystko tak jak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka11111
Zeby bylo smieszniej ma wiecej kasy odemnie z 10 razy , mieszkanie tez mial na kredyt z zona ale przy rozwodzie sprzedali i splacili kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tematów jeszcze założysz? Powiedz mu żeby frajerki poszukał sobie w rodzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu że chcesz mieszkać z jego dziećmi ale w dużo większym mieszkaniu i waszym spólnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policz mu ile to kosztuje. Placcie pol na pol albo on 2/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mu powiedz bierzemy ślub i kupujemy większe mieszkanie. Żyjemy jak normalna rodzina a jak nie to do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugie małżeństwo to nigdy nie będzie normalna rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.08 a czy ty wiesz co to jest normalna rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Drugie małżeństwo to nigdy nie będzie normalna rodzina. x Może być, ale nie na takich warunkach. Autorko, jak mu nie pasuje to co Ty proponujesz, to niech spada. Szkoda życia i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka1111
Założylam kolejny temat bo wydaje mi sie ze zle przekazalam we wczesniejszym . Wiec przepraszam jesli ktos to musial jeszcze raz czytac. rozumie ze jedynym rozwiązaniem jest wieksze mieszkanie gdzie kazdy ma swój kąt. tylko to przynajmniej rok zajmie ogarniecie nowego mieszkania . jak przezyc ten rok , czy rozwiazanie ze jak ma dzieci spania i mniej przebywania u mnie jest rozwiazanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.08 a czy ty wiesz co to jest normalna rodzina? x a skąd ma wiedzieć jak to jest zakuty łeb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka1111
Z autopsji wiem ze rodzina lepiej funkcjonuje jak dziecko wspolne. Jednak zycie sie troszke popapralo , nikt nie chce byc sam. Stworzenie nowej rodziny gdzie sa obce dzieci jest trudne , nawet bardzo . W tej sytuacji brakuje warunkow zeby przez to przebrnąc i ewidentnie został popełniony błąd przy organizacji , albo poprostu jej brak , brak planu, jakos to bedzie . Jest to pierwszy mój zwiazek po rozwodzie i nie nastawialam sie na bóg wie co. Z drugiej strony czuje sie zle bo wiem ze gdyby te dzieci byly moje to by nie bylo problemu metraż. Czy zwiazek jesli oboje partnerow maja dzieci i razem mieszkaja jest mozliwy ? obawialabym sie jesli poszlo by w druga strone by mial mieszkanie gdzie wszyscy by sie pomiescili czy bym czula sie nie swoje i tez moje dziecko by mu przestrzen zabierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylby możliwy gdyby to był związek a nie facet który bez ustalen i zgody oraz wspólnych ustalen wprowadza się do cudzego domu jeszcze raz : to jest niezdrowy uklad na ktory sie zgodzilas i boisz sie przerwac bo cie facet zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No musielibyście się rozstać jakby s nie zgodzila się na hotel dla trojki, bo on musiałby szybko szukać następonej do której znów się z dziećźmi wprowadzi. Na razie straszy, przeciąga, bo ma obiadek, miejsce do spania, uprane gacie i darmowy seksik w łazience, gdy śpia dzieci, bo inaczej nie ma gdzie. To związkiem i milościa nazywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka1111
on wynajmuje mieszkanie i stac go na to , wiec ma gdzie spac z dziecmi . jednak mimo to cale dnie i noce spedzaja u mnie , tam przez caly rok 5 nocy spedził . Robi tak bo chce przebywac i mieszkac ze mna. Sytuacja jest chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka1111
bylby możliwy gdyby to był związek a nie facet który bez ustalen i zgody oraz wspólnych ustalen wprowadza się do cudzego domu jeszcze raz : to jest niezdrowy uklad na ktory sie zgodzilas i boisz sie przerwac bo cie facet zostawi XXX niestety taki ma charakter natarczywy i duzo rzeczy robi bez ustalen bo wydaje mu się ze tak bedzie lepiej np. porządki w moich szafach. Finalnie jestem zla bo nie wiem co gdzie jest i nikt chyba tego nie lubi jak sie grzebie i przeklada rzeczy z miejsc gdzie zawsze były. Dziś jestem po weekendzie wlasnie z dziecmi znerwicowana cała , jednak nie chcialam afery przy dzieciach robic . wieczorem mam zamiar przeprowadzic ponowna rozmowe i ewidentnie zaznaczyc ze nie zgadzam sie na to. Czy boje sie ze mnie zostawi , pewnie tez tak samo jak boje sie ze tracę czas bo sytuacja jest za skomplikowana i ani on ani ja sobie z tym nie radzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktam
Współczesna "rodzina". Ale się uśmiałam! Ale ponoć u jaskini owców było jeszcze gorzej. Bo nikt nie wiedział czyje dzieci są czyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja jest na tyle skomplikowana na ile pozwolilas i pozwalasz. To twój dom/ twoje dziecko a ty z niego zrobiłaś przechowalnie i smietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustał zasady, np. Jak jego dzieci sa z nim to wtedy wyprowadza sie do swojego wynajętego razem ze swoimi potomkami. Do ciebie przyjeżdża jak jest wolny, twoj syn ma miec dobre życie, swój pokoik i mamę która poświęca tylko jemu czas. Wszystko. To jest kompromis nic nie musisz , jak on uważa ze tylko jego opcja jest ok to uciekaj kobieto bo bedzie tylko gorzej, jak facet chce byc z tobą to niech sam wynajmie większe mieszkanie i wszyscy sie zmieścicie i wiesz co ? Wtedy dowiedziałabys sie, ze nie jesteś u siebie i żebyś nie fikala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocolino1111
powyzsze to jest to czego sie obawiam. Wspólnie mieszkania z nim nie wezme na kredyt , co wiaze bardziej niz slub. on bedzie mial mieszkanie to wlasnie by sie bardziej czepiał ze nie tego noze sie nie wklada do zmywarki . narazie moge odpowiedziec ze taki mam nawyk i wszystko wkladam , a u niego ... ja mu w obecnej chwili nie nakazuje ze ma cos gdzies klasc , ale skoro w moim domu mnie poucza ... był by odwazniejszy , a teraz naprawde duzo ma zawsze do powiedzenia apropo moich nawykow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisać nie umiesz. Myśli logicznie składać nie umiesz. Co ty umiesz? Bo dopy też sensownie dawać nie umiesz!!! Może chociaż fajne jęczeć przy rochaniu umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'15 ale o co ci chodzi? dostajesz rady a tym postem odchodzisz od tematu mowi ci się ze masz manipulanta który zyje na twój koszt, tym samym zaniedbujesz swoje dziecko a ty gadasz jak wtedy, gdy ci plują w twarz a ty mówisz, że deszcz pada. Ty nic nie zrobisz, bo ci rozum odbiera. Pusta lalka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddaj swoje dzieci ojcu, wtedy będziesz miała więcej czasu i pieniędzy dla gacha i jego dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no tak nie może być, przecież wszyscy wiedzą że przywilej wprowadzania się "na gotowe" mają tylko kobiety, to samo z dziećmi , jej dzieci trzeba wielbić, utrzymywać i nie wtrącać się do wychowania, nigdy na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź złośliwy. Autorka ma odpowiadać za pazerność innych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o pazerność tylko ogromna rzesza kobiet nie widzi problemu by wprowadzić się do domu mężczyzny, mało tego po czasie rzadają by przepisał połowę na nią bo w razie czego zostanie z niczym. Gdy jest na odwrót wielkie oburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
"""" gość dziś Nie bądź złośliwy. Autorka ma odpowiadać za pazerność innych kobiet? """"" Nie , A le musi się liczyć z innymi odpowiedziami. Pazerność jest sprawą osobistą to mentalność , tego nie zmienisz tu na forum. To wynika z doświadczenia. I z przekonania. Nie ulega wątpliwości , że kobiety są pazerne , wydają pieniądze tylko nie swoje. Jak się w końcu prawo zmieni to i w chałupie będzie inaczej , będzie lepiej. Dziś za dużo prawników i psychologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już bardzo wiekowa, ale też "sypnę" radą. Powiedz mu, że taki harmider Cię dobija i że jeżeli chce z Tobą nadal być, to niech to będzie raczej na zasadzie spotkań i odwiedzin, bo Ty jesteś kobietą spokojną i cichą i te hałasy są dla Ciebie nie do przeskoczenia. Jeśli zaszantażuje Cię w stylu "jak nie chcesz moich dzieci, to cię zostawię", odpowiedz mu spokojnie "widocznie wcale mnie nie kochasz i będę się musiała z tym pogodzić". Opłacając samotnie czynsz i media "okradasz" niejako swoje dziecko z pieniędzy, które w innym wypadku odkładałabyś na jego przyszłość, a wydajesz na zapewnienie lokum jemu i jego dzieciom. Zajmując się jego dziećmi "okradasz swoje dziecko" z czasu i uwagi, jakie należą się jemu niepodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×