Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie jak widzicie młodą, ładną dziewczynę z tatuażami?

Polecane posty

Gość gość

Na forum często widzę posty typu "szkoda mi", "żal mi", "jestem zły". Dlaczego? Czy gdyby nie miała tatuaży to coś byście na tym zyskali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że nie ma co nad tym dywagować. Dzielimy się na tych którzy lubią i tych którzy nie lubią. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawia dlaczego ci którzy nie lubią zachowują się tak jakby to była ich personalna strata. Jakiś facet pisał, że jak widzi ładną dziewczynę która ma tatuaże to jest aż "zły". Zły na co? Jakby nie miała to coś by się zmieniło dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie czuje złości ale w moich oczach tatuaż szpeci kobietę, faceta z resztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już tylko opinia, a każdy może jakaś mnieć. Mnie zastanawiają ci ludzie którzy twierdzą, że im szkoda wytatuowanych osób albo ogólnie jest im szkoda, że ładna kobieta zrobiła coś z ciałem co im się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzę wytatuowaną dziewczynę to sobie myślę, że pewnie lubi sex i nie odmówi nikomu. Jak to jest mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma mniej niż 21 lat to patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale tego raczej nie wiesz ile ma lat. Swoją drogą miałam już kilka tatuaży przed 21 rokiem życia (z 3 czy 4), a nigdy nie byłam patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
Po prostu myślę sobie "o, kolejna dziewczyna z tatuażami", a potem zapominam o niej bo myśli o przegranym życiu znowu zaprzątają moją głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, 5 miałam w wieku 21 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda mi się jej robi, że ładna a tak się oszpeciła. dziewczyny z tatuażami są dla mnie kompletnie aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale dlaczego ci jej szkoda? Przecież jej się to podoba, ona nic nie traci na tym, że się tobie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrrr
Kolejny zbok ktory patrzy tylko jak wyglada a nie jaka jest,,,kobitki z tatuazami dzieki bogu zyskujecie wiecie co, ze takie szare myszki faceci na was nie poleca ,,tylko fajny facet kolorowy pelny energi , a nie piwny brzuch i najwiecej wypowiadaja sie o urodzie buhaha to jakies zakompleksione dziady i tyle wspolczesny facet wie co ladne ,nawet starszy w garniturze bez tatuazu albo kolorowy w bluzie:))bynajmniej piwnym brzuchacza mowimy bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają mi się wytauowani mężczyźni, ale to nie jest główna cecha na którą patrzę, więc to nie jest aaaaż taka zaleta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze dodam, że jestem duużo bardziej wytatuowana od męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladna, ale za mloda. Ale sobie zniszczyla skore jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"za młoda"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się dziewczyny z dziarami kojarzą z automatu z lesbijkami, albo w najlepszym razie z biseksualistkami. Chyba stąd mi się to wzięło, że na studiach znałem dwie takie wydziarane i wykolczykowane i obie były lesbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kobiet jest biseksualnych, ale może coś w tym prawdy - mam tatuaże i jestem bi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Coś w tym jest, nie spotkasz kobiety z licznymi tatuażami, która będzie hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to też nie prawda, bo sama znam takie kobiety - są hetero ku rozpaczy innych pań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziska
Myślę , że to przede wszystkim jej sprawa . osobiście nie zrobiłabym sobie tatuażu za żadne skarby . uważam , że jest to po prostu oszpecanie samego siebie , ale żyjemy w wolnym kraju - na szczęście . W związku z tym niech każdy robi to na co ma po prostu ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tatuaże są u kobiet antyafrodyzjakiem. tj. nie ważne jak by była piękna, to wydziarana kobieta po prostu na mnie zupełnie nie działa :P Tu macie dobry przykład: dziewczyna obiektywnie bardzo ładna, ale tatuaże ją strasznie szpecą. Przynajmniej wg mnie. https://i.pinimg.com/originals/92/80/db/9280dbce2269a2a79d7abc198d6d6b40.jpg Ale w wymiarze koleżeńskim to jak najbardziej mógłbym się kolegować z takimi kobietami, czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dziewczyna wygląda pięknie, a fryzura to dodatkowy bonus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennyBarnaba
autorko z kim ci lepiej w łóżku z kobietą czy facetem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam okazji sypiać z kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennyBarnaba
A chciałabyś kiedyś spróbować zabaw z dziewczyną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×