Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćxoxoox

zerwał,a ja wciąż chcę wrócić

Polecane posty

Gość gośćxoxoox

na wstępie proszę o nie pisanie nic w stylu 'nie warto , po co , nie był Ciebie wart " bo usłyszałam to setki razy postaram się krótko opowiedzieć sytuację byłyśmy razem 7 miesięcy, od kiedy zmieniliśmy szkoły ( od września) zaczęło się psuć, zmienił się czepialam się go o to , że jest inny, nieczuły mówił,że to zmieni, jednak to tylko słowa W dzień zerwania (miesiąc temu) z początku wszystko było okej, wesoło, przytulał mnie , całował, zaproponował nawet, że jutro się spotkamy,że jak zmienię szkołę,to będziemy chodzić do niej razem i wszystko , co związane z przyszłością jednak potem znów zaczęłam mu wypominać, jaki to on jest nieczuły, czy tego nie widzi, wkurzył się, już nawet mi nie odpowiadał kiedy zapytałam się go o co chodzi, powiedział " nie chce już z Tobą być zamurowalo mnie , chociaż trochę się tego spodziewałam powiedział,że od 3 tygodni mnie nie kocha ,że nic nie czuje z początku mówił o przerwie, ale nie chciałam potem ,że on już naprawdę nie chce tego związku, był nieugięty dodam ,że byłam jego pierwszą w życiu dziewczyną, pierwsza przyjaciółka Po zerwaniu mówił kolegom, że strasznie go wkurzalam, a potem , że bal się, że się przepiszę do jego szkoły ( wspominał mi czasem o tym ,że prwnie będę go odsuwac od kolegów blabla) Ale to kompletna bzdura od lutego przenoszę się do jego szkoły mimo to( problemy z pojazdami,towarzystwo) I chciałbym odnowić kontakt myślicie, że się da ? miałyscie kiedyś podobną sytuację? dodam ,że myślałam,że mi przejdzie... jednak kompletnie nic się od ponad miesiąca nie zmienia, nie mamy żadnego kontaktu,zablokowałam go wszędzie, żeby mniej bolało , mimo to wciąż mi bardzo przykro wiem , że na 100% nie chciał tego robić w tym dniu , w którym się to stało... był to przypływ emocji aż w końcu wybuchł.. obwiniam siebie za swoje zachowanie, za te czepianie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest " za te czepianie.." ;) Podobno te gimpały to mieli porozganiać! A to nadal funkcjonuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×