Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania96

Magneto 500 Plus - masażer - co sądzicie?

Polecane posty

Gość Hania96

Cześć dziewczyny, mam pytanie. Od wielu lat zmagam się z duża lordozą i szukam różnych możliwych sposobów bo wchodzi mi ona na ućisk na kręgi i często przeszywają mnie bardzo mocne bóle na które nie pomaga nawet ketonal. Noisłam nawet pajączka, ale cały czas pikał tak głośno że doprowadzało mnie to do irytacji. teraz znalazłam w necie jakies wkladki magnetyczne magneto. co o nich sądzicie? któras z was prbowala? Nawet jest przesylka za darmo i nie sa takie drogie jak poprzednie "cuda" - https://kulnaro.pl/magneto-500-plus/ lub na niby oficjalnej stronie tu https://magneto500plus.com/ jesli ktos, ktoras z was ma jakies dosiwadczenia prosze o pomoc. nie chce kolejny raz wyrzucic pieniedzy w bloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaja

Ja mogę polecić, używać je można do sportowego obuwia co jest bardzo wygodne ;)) zauważyłam lekką poprawę po stosowaniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha

Polacy nadal ufają szarlatanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maro64

Mam bóle kręgosłupa w części krzyżowej i też szukam pomocy. Te wkładki Magneto 500 plus wyglądają mi podejrzanie. Tak jak wszystkie "cudowne" produkty" sprzedawane są za "pół ceny" i trzeba się bardzo śpieszyć, bo zostały już ostatnie sztuki. Za ich sprawą "pustoszeją apteki" , "farmaceuci są przerażeni" i "upadają koncerny farmaceutyczne". Nazwisko ich twórcy prof. Marcin Trzepiecki po wpisaniu w wyszukiwarkę google nie daje żadnych rezultatów, a podobno został nominowany do nagrody Nobla. Słyszał ktoś o takim profesorze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Uwaźam to za totalną bzdurę. Na obrazku poglądowym widać że receptory są rozmieszczone na całej stopie . Rozumiem przez to że wkładka powinna być idealnie dopasowana do rozmiaru stopy źeby prawidłowo zadziałać na kaźdy z nich. Nigdzie nie znalazłem informacji o dostępnych rozmiarach. To jak to w końcu jest ? Jeden rozmiar wkładki zadziała tak samo na stopę  o rozmiarze 38 i np 45 ? Nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga

To samo pomyślałam odnośnie rozmiarów wkładek. Im więcej zaczęłam czytać na forach tym bardziej byłam anty. Rzeczywiście ów profesor w necie nie istnieje, opinie pod opisem wkładek są z jednego dnia (czyli co? - pisała cała rodzina naprzemiennie?), niby cel uświęca środki ale inni piszą że wkładki są niewygodne. A w promocji jest tylko pierwsze 200 szt, a jak będzie się 201 klientem to 300 zł. Idea wkładek -coś w tym z pewnością jest - ale konkretnie ten produkt mnie nie przekonał. Zaczęłam analizować mapkę ze stopami i trzeba będzie zwyczajnie poświęcić trochę czasu na masaż lub podejść do dobrego fizjoterapeuty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najbardziej nest podjrzane ze firma nie ma adresu ani siedziby ani telefonu,a o profesprze nikt nie słyszał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszustwo

Zagooglowalam zdjecie "profesora" i na stronach w roznych krajach "profesor" ma dostosowane do danego kraju nazwisko- czyli to wszystko to zwykle oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Czesc .ciekawe jest rowniez to ze za kazdym razem kiedy wejde na ten ptodukt  ale na strone w innym jezyku pojawia sie to samo zdjecie tego mlodego profesora lecz o innym nazwisku  w zalozkosci od jezyka ..czyby firma byla tak wspanialomyslna i pomagala obcokrajowca aby nie polamali sobie jezyka ja jego nazwisku????Jeszcze jedno skoro jest mianowany do nagrody Nobla dlaczego nie ma slowa o nim w google ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto się nabrał

jak zwykle - oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Switkowski1

Dlaczego nie ma takiego profesora na żadnej uczelni?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo

TO JEST OSZUSTWO, tak samo jak wkładki PROMAGNETIN. Ludzie nie dajcie się zwiesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×