Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta

Inne rozliczanie

Polecane posty

Gość Jolanta

witam, moja szefowa ma zarejestrowaną spółkę pod adresem MasterPay LLC z siedzibą WY 82834, Buffalo 412 N Main St Ste 100, USA i z tego też dostaje przelewy z wypłatą. Pracuje na czarno jednak rozliczam sie z urzędem na własną rękę. Czy z racji tego że pieniądze idą zza granicy to musze płacić inny podatek niz 18%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

dodam że to tabakiernia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

llc masterpay to po prostu spolka na ktora moga sie rejestrowac rozne firmy i ona tez przesyla przelewy. jesli pracujesz w Polsce to rozliczasz sie wg polskiego prawa podatkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danek88

pracuje w firmie it na umowe zlecenie i dostaje z MasterPay LLC WY 82834, Buffalo 412 N Main St Ste 100 przelewy, podatek jest normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanley

MasterPay LLC z siedzibą WY 82834, Buffalo 412 N Main St Ste 100, Stany Zjednoczone to po prostu spółka pod którą mogą figurować różne polskie firmy, pracując w polsce rozliczasz sie wg polskiego prawa, pracując w niemczech wg niemieckiego itd adres spółki nie ma nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawron_

Witam sam dostaje przelewy od MASTERPAY LLC  UL MAIN STREET 412 mimo że pracuje w Polsce na etacie. Rozliczam się jak w Polsce. Mam nadzieję, że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×