Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy zajść w ciąże żeby urodzić dziecko w kwietniu

Polecane posty

Gość gość

Kiedy zajść w ciążę żeby urodzić dziecko w kwietniu w znaku Byka po 22 kwietnia do 30kwietnia? Kiey powinnam zajść w ciążę żeby urodzić dziecko w tych dniach? Planowałyście datę narodzin? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrr

Na koniec lipca/początek sierpnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgosc

Zaszłam 20.07 urodziłam 9.04 ;) powodzenia w celowaniu ;) jak Ci się nie uda to przekładasz na za rok? ;) Znak zodiaku aż tak ważny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja chciałam urodzić w czerwcu, a dokładnie celować w swoje urodziny. I się udało 😉 więc powiedzenia z twoim kwietniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Przecież to wszystko zależy od tego kiedy będziesz mieć owulację, czy Ci wypadnie na koniec lipca czy na początek sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Lipiec ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zaszłam 25 lipca mniej więcej(zależy ile czasu zajęło plemnikowi zapłodnienie komórki jajowej) a mam termin na 23 kwietnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Ja w sierpniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ant

Zaszlam ok 17 lipca.Termin mialam na 10 kwietnia.Urodzilam 21.03 wczesniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość goscgosc napisał:

Zaszłam 20.07 urodziłam 9.04 😉 powodzenia w celowaniu 😉 jak Ci się nie uda to przekładasz na za rok? 😉 Znak zodiaku aż tak ważny jest?

tak, ponieważ mój mąż jest zodiakalnym Bykiem, ja też z którym jestem mega szczęśliwa i którego mogę być pewna i dlatego chcę mieć dziecko z pod znaku Byka. Byki to najlepsi i najpewniejsi ludzie w całym zodiaku, można być ich pewnym (ale tylko ci urodzeni między 22kwietnia a 10maja czyli ci z pierwszej i drugiej dekady znaku Byka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Lila napisał:

Przecież to wszystko zależy od tego kiedy będziesz mieć owulację, czy Ci wypadnie na koniec lipca czy na początek sierpnia.

wiem ale chcę wiedzieć kiedy musiało by dojść do zapłodnienia żebym urodziła dziecko w dniach 22-30 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jpd

Kobieto Tobie dobry psychiatra potrzebny!A co jesli mimo "celowania" dziecko urodzi sie np.w znaku barana? Oddasz do adopcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość goscgosc napisał:

Zaszłam 20.07 urodziłam 9.04 😉 powodzenia w celowaniu 😉 jak Ci się nie uda to przekładasz na za rok? 😉 Znak zodiaku aż tak ważny jest?

ale to chyba przed terminem urodziłaś bo powinnaś urodzić 13 kwietnia jeśli zaszłaś w ciążę 20 lipca bo musi być 9 miesięcy minus tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Jpd napisał:

Kobieto Tobie dobry psychiatra potrzebny!A co jesli mimo "celowania" dziecko urodzi sie np.w znaku barana? Oddasz do adopcji?

tobie już jest potrzebny jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja chciałam urodzić w czerwcu, a dokładnie celować w swoje urodziny. I się udało 😉 więc powiedzenia z twoim kwietniem.

Dzięki 🙂A kiedy urodziłaś i kiedy zaszłaś w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

wiem ale chcę wiedzieć kiedy musiało by dojść do zapłodnienia żebym urodziła dziecko w dniach 22-30 kwietnia

A jak urodzisz przed terminem to co, pochlastasz się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iiioooo
12 godzin temu, Gość gość napisał:

ale to chyba przed terminem urodziłaś bo powinnaś urodzić 13 kwietnia jeśli zaszłaś w ciążę 20 lipca bo musi być 9 miesięcy minus tydzień

Urodziła w terminie. 3przed i 2 po wyznaczonym terminie to termin okołoporodowy i dziecko urodzinowe w tym okresie jest dzieckiem urodzonym w terminie. Poza tym tylko 5%dzieci rodzi się w wyznaczonym terminie. Ostatnia miesiączkę miałam 17 lipca a termin na 1 maja. Urodziłam 3. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość gość napisał:

tak, ponieważ mój mąż jest zodiakalnym Bykiem, ja też z którym jestem mega szczęśliwa i którego mogę być pewna i dlatego chcę mieć dziecko z pod znaku Byka. Byki to najlepsi i najpewniejsi ludzie w całym zodiaku, można być ich pewnym (ale tylko ci urodzeni między 22kwietnia a 10maja czyli ci z pierwszej i drugiej dekady znaku Byka)

Brakuje Ci jakiejś klepki. 

A odnosząc się do pytania, to są w internecie kalkulatory, w których np. podajesz datę porodu i wyznacza Ci datę zapłodnienia. Albo podajesz datę ostatniej miesiączki i podaje Ci orientacyjną datę porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GggHh

Ale ty wiesz, że możesz sobie próbować i może nic nie wyjść? Przecież to nie jest tak, ze seks dojście i już jesteś zapłodniona...ludzie się latami czasem starają i nic. Nie lepiej cieszyć się w ogóle, ze Ci się udało? Bycie w ciąży to wbrew pozorom nie jest takie proste ;) ale widać, ze zajęcia z biologii to omijane były szerokim łukiem skoro zadajesz tak idiotyczne pytania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyko

A ja się nie zgodzę z tym że ludzie urodzeni spod znaku byka to dobrzy ludzie .Mój tata urodził się 26 kwietnia i jest wrednym i chamskim człowiekiem, tylko jego zdanie jest najważniejsze, to co on powie to tak musi być- dlatego mama się z nim rozwiodła.Wyzywał mnie i brata i bił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie tak patrzę
14 godzin temu, Gość gość napisał:

tak, ponieważ mój mąż jest zodiakalnym Bykiem, ja też z którym jestem mega szczęśliwa i którego mogę być pewna i dlatego chcę mieć dziecko z pod znaku Byka. Byki to najlepsi i najpewniejsi ludzie w całym zodiaku, można być ich pewnym (ale tylko ci urodzeni między 22kwietnia a 10maja czyli ci z pierwszej i drugiej dekady znaku Byka)

Byk jest od 21 kwietnia. Urodziłam się tego dnia i mój znak to właśnie byk, więc nie wiem skąd wzięłaś 22 kwietnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Też mam źle doświadczenia z bykiem :/ autorko, musisz być mocno ograniczona czoba skoro uważasz że znak zodiaku determinuje to jakim się jest człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×