Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Yaya

Ile dziennie wydajecie na jedzenie - do samotnych

Polecane posty

Gość Yaya

Czesc. No wlasnie, ile dziennie wydajecie na jedzenie na siebie?

Pytam tylko osoby samotne, bo rodziny powinny teoretycznie miec mniejsze wydatki w przeliczeniu na czlonka.

Planowo moge wydac 14 zl dziennie. Niby jest to spora suma, ale z drugiej strony - chce i probuje zyc zdrowo. Wiec, jesli chleb, to pelnoziarnisty, do chleba maslo, nie margaryna itd., mleko bez laktozy (bo zle po nim sie czuje). I wystarcza jedne, nieduze zakupy a nie ma 50 zl... :(

Co kupujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweqweqw

a te jedne zakupy ci starczy na kilka dni, bo jelsi tak, to ok

Ja często kupuje tylko dla siebie jedzenie i wtedy sie staram 15 zł nie przekraczac, z reguły sie udaje, czasem wydam troche wiecej, ale czesto mniej. 

Masła prawie nie kupuje bo sie zrobiło drogie, lubie piwo, co dzien jakis paczek, kupuje w dyskontach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a;;;o

kiedyś 500-600 miesięcznie.

Obecnie mam dosyć restrykcyjną dietę: zero mleka i nabiału oprócz masła, zero pszenicy i jej odmian oraz pochodnych, żadnych wędlin, wieprzowiny, kurczaków ani indyka i jeszcze kilka innych ograniczeń. Tak więc wydaję dwa razy więcej niż wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaya

Po czesci. Jesli na przyklad kupuje mleko czy mieso, to starcza mi ono na 2-3 dni. Tak samo jajka, herbata. Ale po pierwsze, nie umiem sobie tego zaplanowac, po drugie, mam wyrzuty sumienia, jesli kupilam sobie cos drogiego, np. orzechy, mrozone maliny czy mleko migdalowe. Zreszta, gdy to kupie, musze potem przyoszczedzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaya

Ja rowniez ograniczam pszenice (jem raz w tygodniu), kupuje mleko bez laktozy (sery nie zawsze). Jem za to mieso, w szczegolnosci tego nieszczesnego kurczaka (jest tani), choc staram sie w niewielkich ilosciach.

Czy moge spytac, czy ta dieta z powodo zdrowotnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjkjjjjjjjj

cZemu dieta bezmleczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaya

Wielu doroslych ludzi nie ma enzymu do trawienia laktozy i mleko im szkodzi. A poza tym w mleku jest aporo cukrow i antybiotykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

58 zł dieta pudełkowa. Nie mam czasu ani ochoty gotowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenaka

Dużo. Koło 1.000 zł napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem sam e nie samotny i moje dzisiejsze śniadanie kosztowało 27 zł 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sama gotowalam to stanowczo za duzo! codziennie bylam w sklepie, strasznie mnie to irytowalo i w dodatku musialam wyrzucac czasem jedzenie bo sie marnowalo. zaczelam szukac cateringu i kolezanka polecila mi wygodnadiete, i to byla najlepsza decyzja! codziennie swieze zdrowe jedzenie, nie chodze do sklepu i nie stoje przy garach i tak jak kolega wyzej pisze ok 60zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też kupuje pudełka na cały miesiąc, dla mnie to idealne rozwiązanie, bo będąc ama wydawałam o blisko 600zł więcej na różności,a tak mam tlyko pudełka od fit-catering i nic więcej już nie kupuję poza wodą oczywiście. Moim zdaniem rozwiązanie doskonałe, ja jestem zadowolona, bo nie chodzę głodna, jem regularnie, posiłki są pyszne, a ja z góry wiem już ile kasy mi ostanie na cały miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×