Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Scoodolf

Lampa do paznokci hybrydowych

Polecane posty

Gość Scoodolf

Witam. Chciałem kupić żonie pierwsza lampe do robienia paznokci w domu, ale z przyczyn odemnie niezależnych nie mam o tym zielonego pojęcia. Proszę o polecenie firmy, modelu. nie chce kupić jakiegoś badziewia z którego nie będzie zadowolona. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W drogeriach Silcare sa bardzo mile ekspedientki ,ktore chetnie doradzaja. Ja osobicie mam z tamtad lampe o nazwie "Diamond" i jak dotad sprawdza sie rewelacyjnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2018 o 20:36, Orchidea31 napisał:

W drogeriach Silcare sa bardzo mile ekspedientki ,ktore chetnie doradzaja. Ja osobicie mam z tamtad lampe o nazwie "Diamond" i jak dotad sprawdza sie rewelacyjnie 🙂

Tez ja mam! I bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki budżet ma być przeznaczony ale z markowych to mogę polecić Neonail. Optymalnie 24/48W, oczywiście LED i super jeśli uda się z sensorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swój pierwszy zestaw do hybryd kupiłam z Semilac, bo akurat była promka na ich stronie. Jestem bardzo zadowolona. Można też kupić samą lampę, jeśli żona ma już pozostałe akcesoria i lakiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gorąco polecam zestawy startowe z Hi Hybrid - bardzo łatwa aplikacja i duża trwałość lakierów, które się nie rozlewają i łatwo utwardzają :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×