Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stresuje mnie, że ja boję się wpadki a partnerka deklaruje, że w razie wpadki ona chce dziecka

Polecane posty

Gość gość

Czyli wpadka będzie wpadką tylko dla mnie a dla niej nie. Stres powoduje, że seks nie sprawia mi przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, smutnajaa napisał:

Słyszałeś o antykoncepcji?

Słyszałem ale prezerwatywa może pęknąć i właśnie wtedy to byłaby wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Słyszałem ale prezerwatywa może pęknąć i właśnie wtedy to byłaby wpadka

Możecie się zabezpieczać oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, smutnajaa napisał:

Możecie się zabezpieczać oboje.

Ale antykoncepcja hormonalna jest szkodliwa, dziewczyna nawet proponowała ale mi zależy na jej zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ale antykoncepcja hormonalna jest szkodliwa, dziewczyna nawet proponowała ale mi zależy na jej zdrowiu

Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

34 a jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

chcesz rady - zmiataj od niej i to w podskokach.

skoro nie chcesz "bejbusia" (k.. co za nazwa), to za kazdym do niej podejsciem, przez reszte zycia, a przynajmniej kilka (-nascie?) nastepnych lat bedziesz sie czuł jak z granatem w dupie.

poczytaj sobie takze o alimentach i tym podobnych.

baby sie tak ostatnio ustawily, ze nawet czasem trzeba placic NA NIE SAME po rozwodzie, co dopiero na dzieci.

jak powiedzial jeden ekspert od rozwodów w jakiejs nasiadówce w TV - "w dzisiejszym klimacie prawnym zeni się tylko albo ktos kto jest w 100% pewny swojej wybranki.. albo samobójca" : D

wiec skoro nie chcesz wpadki, no IMO najwyzsza pora na unik, poki ona jeszcze cie w to nie wkreciła. Bo cos widze ze ma na to chęc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja nie użyłem słowa "bejbuś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

wiem ze nie 🙂 ale czasem one tak nazywają, zacytowalem z jakiegos innego.

tak czy owak, przemysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

wiem ze nie 🙂 ale czasem one tak nazywają, zacytowalem z jakiegos innego.

tak czy owak, przemysl.

Ja o tym wszystkim wiem, akurat myślę, że ona celowo nie chce mnie wrobić ale po prostu chce mieć dziecko a ja całą młodość w zasadzie straciłem i nie mam potrzeby ani gotowości na zakładanie rodziny. Tylko jaka jest alternatywa dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

To może warto zmienić partnerkę, jeśli nie chcecie tego samego to po co się męczyć i oszukiwać. Jeśli jednak kochasz swoją dziewczynę, tylko nie jesteś gotowy ma ojcostwo to może warto z nią porozmawiać na ten temat. Może zacznijcie kontrolować jej cykle miesięczne i wówczas będziecie wiedzieli, że współżycie w dni płodne bez zabezpieczenia może skończyć się ciążą. Ja stosuje naturalną antykoncepcje- komputer cyklu myway, który precyzyjnie wyznacza dni jajeczkowania, bada poziom hormonu LH oraz jakość śluzu szyjkowego- i na tej podstawie wiem kiedy mam dni płodne. Ja swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×