Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bbbu

Bez Ciebie

Polecane posty

Gość Bbbu

...jestem wrakiem. Podobno lepiej kochać i stracić, niż nigdy nie zaznać miłości. Ciężko się z tym czasem zgodzić, gdy się tęskni. Jednak bez uczuć jest się takim pustym w środku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

spię, więc niewiem o czym mruczysz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqq

Weź nie pytaj, weź się przytul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jeszcze sie publicznie rozplacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiova

Tuta w większości to chyba nedojrzałe dzieciaki siedzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgh57

Mogłeś nie bać się tego uczucia a nie igrać z nim. Dla ciebie ta miłość była jak rzep co się przypiął psu do ogona, tj. robiąca problemy, komplikująca życie, wymagająca, ..Nie chciałeś jej bo nie była ze złota. Co innego jakbyś wówczas spotkał pannę z posażnym majątkiem, bogatymi rodzicami a tu się trafił kopciuszek co nie szastał talarami. Umiałbyś się zachować jak facet a nie jak pajac czy psychopata. Tak było wtedy.

Dzisiaj kopciuszka już  nie. Jest inna kobietą, która nie nabierze się na "tanią" miłość.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgh57

Cierpisz .....bardzo dobrze. Chociaż raz w życiu chciałabym żebyś tego doświadczył . Być może ja wtedy poczuję się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata
10 godzin temu, Gość Bbbu napisał:

...jestem wrakiem. Podobno lepiej kochać i stracić, niż nigdy nie zaznać miłości. Ciężko się z tym czasem zgodzić, gdy się tęskni. Jednak bez uczuć jest się takim pustym w środku 

Powiem Ci z własnego doświadczenia, że lepiej byłoby dla mnie gdybym nie zaznała miłości. Bo odeszła jak sen i nigdy nie wróci. To jest tęsknota, która rozrywa resztki mojego serca. Uczucia pustki towarzyszą, bo zaznało się jej, a jej nie ma. A jak nie wiesz co to miłość to jest pustka, owszem. Ale nie wiesz za czym bo miłość tylko jedno ma imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak musi być !

Który to już bez Ciebie dzień? W rachunkach gubię się, Powoli z tym oswajam się, choć wciąż mi Ciebie brak, Wiem, że byś tego chciał… Przede mną nieznany świat. Do których drzwi podejść mam? Pomóż mi… Choć nie jest tak, jak mogło być, gdybyś tu ze mną był. Choć smuty dom – w pamięci mam te najpiękniejsze dni. To dziś pomaga mi. Przede mną nieznany świat. Do których drzwi podejść mam? Odnaleźć snów dobry szlak, pomóż mi Choć nie ma szans, by cofnąć czas, nie będzie więcej łez. Słucham Twych słów, a życie znów za rękę chwyta mnie Przed siebie każe biec, przed siebie każe biec…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciova
3 godziny temu, Gość tak musi być ! napisał:

Który to już bez Ciebie dzień? W rachunkach gubię się, Powoli z tym oswajam się, choć wciąż mi Ciebie brak, Wiem, że byś tego chciał… Przede mną nieznany świat. Do których drzwi podejść mam? Pomóż mi… Choć nie jest tak, jak mogło być, gdybyś tu ze mną był. Choć smuty dom – w pamięci mam te najpiękniejsze dni. To dziś pomaga mi. Przede mną nieznany świat. Do których drzwi podejść mam? Odnaleźć snów dobry szlak, pomóż mi Choć nie ma szans, by cofnąć czas, nie będzie więcej łez. Słucham Twych słów, a życie znów za rękę chwyta mnie Przed siebie każe biec, przed siebie każe biec…

Piękne słowa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciova
5 godzin temu, Gość Agata napisał:

Powiem Ci z własnego doświadczenia, że lepiej byłoby dla mnie gdybym nie zaznała miłości. Bo odeszła jak sen i nigdy nie wróci. To jest tęsknota, która rozrywa resztki mojego serca. Uczucia pustki towarzyszą, bo zaznało się jej, a jej nie ma. A jak nie wiesz co to miłość to jest pustka, owszem. Ale nie wiesz za czym bo miłość tylko jedno ma imię.

Czy długo tak się już męczysz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak musi być !
1 godzinę temu, Gość Gosciova napisał:

Piękne słowa... 

Nie moje ,z piosenki ,ale tak właśnie,czuję się w tej chwili ! Jakby dla mnie napisane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×