Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nataliaaa14

Brak okresu!

Polecane posty

Witam! Mam pytanie odnośnie braku okresu. 

Otóż ostatni okres miałam 24.10.2018 do tej pory go nie mam. Dodam, że miałam stosunek bez zabezpieczenia. 3.11.2018 oraz 6.11.2018 prawdopodobnie były to dni płodne i owulacja. 11.11.2018 miałam plamienia, skąpe krwawienie, trwało 2/3 dni. Robiłam dwa testy wyszły negatywnie. Byłam u Pani ginekolo, ale nic szczególnego mi nie powiedziała. Jedynie to, że mam powiększony pecherzyk i macice. Nie mam żadnego zapalenia ani nic. Okresu nadal brak. Chciałam się dowiedzieć,czym jest to spowodowane.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proponowałabym iść do innego lekarza skoro ta Pani nie zleciła jakichś badań i nie rozwiała Pani wątpliwości. Uznając że to plamienie z 11.11 było miesiączką, poczekałabym 7 dni od daty spodziewanej miesiączki i jeśli by się nie pojawiła to bym poszła do innego ginekologa. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszka

Lekarz powinien zlecić badanie i rozwiać twoje wątpliwości bowiem stres wcale nie wpływa pozytywnie na to być rzeczony okres dostała. Ponad to warto byś zastanowiła się nad jakąś bardziej sprawdzoną metodą wyznaczania dni płodnych. Na rynku jest dostępnych bardzo dużo różnego typu urządzeń i sposobów. Ja osobiście stosuje komputer cyklu myway. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. Komputer precyzyjnie określa owulację, bada poziom hormonu LH oraz jakość śluzu szyjkowego. Ja stosuje go już od ponad roku i jeszcze mnie nie zawiódł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×