Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laura

Czy zerwalibyście z facetem po takim tekście?

Polecane posty

Gość laura

Miałam sie dzisiaj spotkać z facetem, jednak z powodu wypadku na drodze nie zdążyłam na ostatni autobus ( podróż z przesiadką) i nie przyjechałam, na co on mi napisał, że " ludzi nieporadnych życiowo powinno sie z urzedu poddawać eutnazji"
Zdarzyło mi sie to pierwszy raz bo zawsze kiedy sobie zaplonowałam podróż, to udawało mi sie dotrzec w dane miejsce, ale dzisiaj tak sie zlozylo...

Troche bylam w szoku, ze cos takiego napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość laura napisał:

Miałam sie dzisiaj spotkać z facetem, jednak z powodu wypadku na drodze nie zdążyłam na ostatni autobus ( podróż z przesiadką) i nie przyjechałam, na co on mi napisał, że " ludzi nieporadnych życiowo powinno sie z urzedu poddawać eutnazji"
Zdarzyło mi sie to pierwszy raz bo zawsze kiedy sobie zaplonowałam podróż, to udawało mi sie dotrzec w dane miejsce, ale dzisiaj tak sie zlozylo...

Troche bylam w szoku, ze cos takiego napisal

ha haha, ale cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

długo się spotykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia

Palant jakis. Daj sobie spokoj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

brak szacunku, żeby jeszcze powiedział że głupi zart czy coś, a to tylko to? nic więcej? to chamowato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie kocha cię, więcej, jesteś dla niego jak śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenstwo

Uciekaj dziewczyno, zero szacunku względem Ciebie ma ten chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Powiedziałabym żeby sam się poddał eutanazji bo nie ma rozumu.radze trzymać się z daleka od tego typa. Niech się goni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mri832

Tak z innej beczki... trafiłam na świetne urządzenie dzięki któremu możesz wykonywać drogi zabieg mikrodermabrazji codziennie  w domu... Serdecznie wam polecam szczególnie, że cena tego urządzenia to jedna wizyta u kosmetyczki...

tutaj kupiłam ozin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

Widzę autorko że facet ma brak zrozumienia nawet nie zapytał Ciebie co się wydarzyło a on wyskakuje z takim czymś , absolutnie nie dopuszczalne , ja na jego miejscu bym się spytał co się stało i zrozumiał sytuację , gdyż czasami wiele rzeczy od nas nie zależy , miałaś się teleportować czy co ? . Co on myśli że autobus jeździ jak samochód ? Otóż nie . Ciekaw jestem czy on jest taki mądry gdyby to jemu się przytrafiło . Szkoda czasu na takiego człowieka , brak empatii , szacunku . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura
7 minut temu, Gość gość napisał:

długo się spotykacie?

Półtora roku

7 minut temu, Gość gość napisał:

brak szacunku, żeby jeszcze powiedział że głupi zart czy coś, a to tylko to? nic więcej? to chamowato

To nie był właśnie żart, napisał to na poważnie 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggg

Kobieto uciekaj i czemu ten cham dupy sam nie ruszy do ciebie jezuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Bo raz on odwiedza mnie, a raz ja jego... Ale mimo wszystko byłam w szoku, tzn. juz wcześniej był porywczy i potrafił np. na mnie nakrzyczeć w kłotni, ale pierwszy raz powiedział mi coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ewidentnie, kobieto wiej...prędzej czy później i tak to się rozwali, lepiej wcześ niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsds

bez żadnego wyjaśniania pozbądź się kontaktu i cześć. Jesteś zaangażowana emocjonalnie w ten związek?

31 minut temu, Gość laura napisał:

juz wcześniej był porywczy i potrafił np. na mnie nakrzyczeć w kłotni, ale pierwszy raz powiedział mi coś takiego

bardzo źle to rokuje, palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mil

Takie teksty nawet powiedziane w żartach są niesmaczne. On najwyraźniej liczył na roochanko i był wściekły, że panienka nie dojedzie na czas więc wywalił na panience swoją złość - tak ja to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Mil napisał:

Takie teksty nawet powiedziane w żartach są niesmaczne. On najwyraźniej liczył na roochanko i był wściekły, że panienka nie dojedzie na czas więc wywalił na panience swoją złość - tak ja to widzę.

Masz rację, z tym żartem to tak na siłę chciałam chyba usprawiedliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Półtorej roku,, się spotykacie" jak to określiłas czyli nie jesteście oficjalnie razem? To już duużo wyjaśnia. Jesteś tylko jego zapchajdziura, w dodatku to cham bez szacunku do Ciebie. Miej honor i urwij kontakt! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdd

tekst jaki by dostał w odpowiedzi byłby menelski ze słowami spierdalaj chuju itp 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Laura, wydaje mi się, że nie powinnaś się już z nim kontaktować, a jeśli on będzie chciał kontaktu, to jednorazowo napisz lub powiedz mu krótko i wyraźnie: 'zostałam poddana eutanazji, więc radzę o mnie zapomnieć". 

I już. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Tak miało być, miałaś się spóźnić i nie dojechać na miejsce spotkania, po to tylko żebyś sobie unaocznila jakim on jest człowiekiem i jak traktuje innych ludzi. To nauka, na przyszłość. Nie zajmuj sobie nim głowy. Nie ma w nim troski, ni grama współczucia, żadnej wyrozumiałości i wcale subtelnego poczucia humoru. Uciekaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aga

Dokładnie. Też tak pomyślałam. W nim nie ma za grosz szacunku. Musiało się tak wydarzyć żebyś zobaczyła kim jest ten czlowiek. Ciesz się ze w miarę szybko zobaczyłas. Facet cie nie szanuje i nic nie czuje czekał tylko na ruchanie. Nawet nie zapytał jak się czujesz czy ci zimno. Egoista cham wiej od niego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzilabym lepiej Zastanowić co jeszcze może powiedzieć jeśli na czas obiadu nie zrobisz.. Nie spóźniłaś się dlatego ze czekałaś aż pomalowane paznokcie wyschną tylko byl wypadek na drodze... Bardzo bezpośredni i chamski tekst..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za typ

Odpisz mu że ojciec i matka chcieli go usunąć ale nawial  z wiadra 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Jak można się odezwać do czlowieka w ten sposób. To tylko świadczy o tym jaką jest osobą. Po co kobiety spotykają się z takimi facetami? Nie wiem chyba lubią być tak traktowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teby

Miał opuchnięte jaja, z których potrzebował szybko spuścić, a ty go zawiodłaś. Nie dziwne, że nazwał cię ułomną, bo przez ciebie musiał sobie robić ręką, jak jakiś nerdzik, a nie gach, mający od tego swoją sukę.

...

Uciekaj od niego gdzie pieprz rośnie! Dobrze ci radzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggegege

Kapitalne 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×