Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 MariaB78

Jaki zabieg na zmarszczki?

Polecane posty

Go艣膰 MariaB78

Hej 馃檪聽 Chce zapisac si臋 na jaki艣 zabieg kosmetyczny, 偶eby troch臋 zniwelowa膰 zmarszczki. Widze ze w kacikach ust i na czole sa one do艣膰 wyra藕ne, zreszt膮 skora i tak utracila nieco na jedrnosci, jakas taka poszarza艂a si臋 zrobila.. Co polecacie? I czy jeden zabieg wystarczy czy trzeba zrobi膰 serie dla fajnego efektu? Z g贸ry dzi臋ki za odpowiedzi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kis

Polecalabym Ci kwasy do wykonania w domu. Po pierwsze, to jest ogromna oszczednosc w porownaniu z wizytami u kosmetyczki (zawsze zaleca sie serie zaniegow i to co jakis czas), a kwasy brzmia groznie tylko z nazwy, bo jesli przestrzega sie dokladnie zasad ich stosowania, to nie mozna sobie nimi zrobic krzywdy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cyntia

Kwasy fajna opcja, ale jak kto艣 nie ma wprawy to mo偶e sobie zaszkodzi膰, ju偶 lepiej od艂o偶y膰 troch臋 kasy i i艣膰 do profesjonalnego聽 salonu. No i kwasy bym raczej doradzala dla skory z przebarwieniami itd. Na pierwsze zmarszczki to mo偶e mezoterapia?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Doris

Opr贸cz zabieg贸w spr贸buj zadzia艂a膰 na zmarszczki od 艣rodka. Mam na my艣li zio艂a, poprawiaj膮ce wygl膮d sk贸ry i wzmacniaj膮ce naczynia, jak Anti Aging Formula Medere ja po 90- dniowej kuracji widzia艂am du偶膮 r贸偶nic臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kosmetyczka

na pocz膮tek mezoterapia mikro-ig艂owa z ampu艂k膮 przeciwzmarszczkow膮. Optymalnie Dermapen. Je艣li efekt nie b臋dzie satysfakcjonuj膮cy po 4-5 cyklach to ju偶 tylko wstrzykiwanie... :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zadowolona
24 minuty temu, Go艣膰 kosmetyczka napisa艂:

na pocz膮tek mezoterapia mikro-ig艂owa z ampu艂k膮 przeciwzmarszczkow膮. Optymalnie Dermapen. Je艣li efekt nie b臋dzie satysfakcjonuj膮cy po 4-5 cyklach to ju偶 tylko wstrzykiwanie... :(

jakby co艣 to w temacie polecam aloe na chocimskiej 18

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lolka20

Tez mi si臋 wydaje, ze na dobry pocz膮tek mo偶esz pokombinowa膰 z mezoterapi膮 ig艂ow膮. Nie wiem w jakim wieku jeste艣, ale jak dotychczas zadnego sobie zabiegu nie robilas to tez nie ma co od razu rzucac si臋 na cos bardzo inwazyjnego. A mezoterapia jest wlasnie taki subtelnym zabiegiem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 diana129

na mezoterapii bylam dwukrotnie i dopiero za drugim razem zobaczy艂am, ze to faktycznie dzia艂a. du偶e znaczenie ma wiec tez gabinet, kt贸ry wybierasz 馃檪 ja najbardziej bylam zadowolona z efektu, jaki uzyska艂am u doktora K臋py 馃檪 to聽 wlasnie on tez mi doradzil ten zabieg i nie zaluje, bo cera odzyla i jakos tak m艂odziej wygl膮dam, rzadziej siegam po podk艂ad itd.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 xyz70
15 godzin temu, Go艣膰 diana129 napisa艂:

na mezoterapii bylam dwukrotnie i dopiero za drugim razem zobaczy艂am, ze to faktycznie dzia艂a. du偶e znaczenie ma wiec tez gabinet, kt贸ry wybierasz 馃檪 ja najbardziej bylam zadowolona z efektu, jaki uzyska艂am u doktora K臋py 馃檪 to聽 wlasnie on tez mi doradzil ten zabieg i nie zaluje, bo cera odzyla i jakos tak m艂odziej wygl膮dam, rzadziej siegam po podk艂ad itd.聽

Brzmi fajnie. Ja u dr Andrzeja bylam na wypelnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym. rezultat widoczny od razu po zabiegu... skora miekka, napieta, zrobi艂am sobie policzki- ladnie uniesione, od razu twarz nabiera takiego dziewcz臋cego blasku, uroku. na pewno ten zabieg powtorze za kilka miesi臋cy w tej samej klinice聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 julia Kaniawa

Ja bardzo polecam z zabieg贸w kwas hialuronowy a dok艂adniej wype艂nianie preparatem Restylane. Jest to chyba najbardziej bezpieczny preparat na rynku i majacy rejestracj臋 FDA 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Najlepiej zacznij od konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej, po ocenie twojej sk贸ry zostan膮 dobrane jak najlepsze zabiegi dla Twojej sk贸ry. www.lenartowiczclinic.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kinga001

Nie ma nic lepszego od zabieg贸w Focus rf Talus !!! Pisz臋 to z pewn膮 odpowiedzialno艣ci膮. Efekty s膮 natychmiast widoczne i nie ma w u偶yciu 偶adnej ig艂y bo po co. Focus daje ci zag臋szczenie sk贸ry czyli zdecydowanie jest jej mniej a o to chyba wszystkim nam chodzi dziewczyny !!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Brenda88

Bardzo wa偶na te偶 jest higiena podczas takiego zabiegu, Przy mnie np lekarz zawsze otwiera taki szczelnie zamkni臋ty zestaw , Custom Pack od Restylane. Potem mia艂am za艂ozony specjalny czepek podczas zabiegu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Polecam volumetria tzw lifting bez skalpela.Zabieg kosztuje 400 z艂 -聽 niema艂o .Jest to po艂aczenie mezoterapii bezig艂owej聽 + fala radiowa+ krioterapia.Mia艂am robione 4 zabiegi choc seria to 6.Zmarszczki na czole wyraznie si臋 sp艂yci艂y twarz wyg艂adzi艂a sie .Co膰 jakbym wzie艂a te dodatkowe dwa wiem 偶e te zmarszczki na czole by znik艂y ale wiecie kasa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alexa

Nie wiesz od czego zacz膮膰? Najlepiej od konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej i po聽 ocenie stanu聽 twojej sk贸ry lekarz doradzi jak najkorzystniejsze dla ciebie zabiegi. www.lenartowiczclinic.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Roulena

Najlepsze zabiegi odm艂adzaj膮ce daje Focus rf talus - daj膮 gwarancj臋 na efekty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Zabiegi na twarz to w pewnym wieku obowi膮zkowo. Dlatego m贸j lekarz poleci艂 mi Restylane Skinbooster - jest to fajny i 艂adnie wyg艂adzaj膮cy wype艂niacz. a do tego sk贸ra na prawd臋 wygl膮da na wyr贸wnan膮 i pe艂n膮 blasku.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej 馃檪聽 Chce zapisac si臋 na jaki艣 zabieg kosmetyczny, 偶eby troch臋 zniwelowa膰 zmarszczki. Widze ze w kacikach ust i na czole sa one do艣膰 wyra藕ne, zreszt膮 skora i tak utracila nieco na jedrnosci, jakas taka poszarza艂a si臋 zrobila.. Co polecacie? I czy jeden zabieg wystarczy czy trzeba zrobi膰 serie dla fajnego efektu? Z g贸ry dzi臋ki za odpowiedzi

Hej. To zale偶y w jakim jeste艣 wieku. Czy wystarczy co艣 delikatnego, czy mocniejszego. Seria da Ci bardziej bardziej trwa艂y efekt. Ja chodz臋 do Vesuny w Krakwie. Maj膮 tam super specjalist贸w, wielkie do艣wiadczenie聽i mn贸stwo zaawansowanego sprz臋tu. Znajdziesz tam rozwi膮zanie na ka偶dy problem 馃槃聽Ja przetestowa艂am ju偶 sporo. Generalnie najlepiej skonsultowa膰 si臋 najpierw ze specjalist膮, kt贸ry dobierze Ci piel臋gnacj臋 i j膮 poprowadzi. O sk贸r臋 warto solidnie dba膰, bo zwr贸ci si臋 ta inwestycja szybko 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

ja zdecydowana by艂am na Restylane Skinbooster - bardzo fajny zabieg, wype艂niacz delikatny i przede wszystkim daje dobry i naturalny efekt!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja osobi艣cie polecam systematyczne oczyszczanie twarzy i dbanie o prawid艂ow膮 piel臋gnacj臋 cery. Mam 35 lat a ca艂a moja rodzina i znajomi twierdz膮, 偶e wygl膮dam na 25 lat, bo moja sk贸ra jest tak zadbana. Stosuje mikrodermabrazj臋 raz tygodniu czasami raz na dwa tygodnie, a do tego szczoteczk臋 soniczn膮. Efekt jest zniewalaj膮cy. Jestem mega zadowolona. Nie sztuk膮 jest wykonywanie zabieg贸w raz na miesi膮c z my艣l膮, 偶e pozb臋dziesz si臋 zmarszczek. Nale偶y dba膰 o cer臋 codziennie i systematycznie wykonywa膰 zabiegi. Ja swoje urz膮dzenia zakupi艂am na tej stronie https://beautifly.eu/?v=9b7d173b068d

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×