Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MariaB78

Jaki zabieg na zmarszczki?

Polecane posty

Gość MariaB78

Hej 🙂  Chce zapisac się na jakiś zabieg kosmetyczny, żeby trochę zniwelować zmarszczki. Widze ze w kacikach ust i na czole sa one dość wyraźne, zresztą skora i tak utracila nieco na jedrnosci, jakas taka poszarzała się zrobila.. Co polecacie? I czy jeden zabieg wystarczy czy trzeba zrobić serie dla fajnego efektu? Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kis

Polecalabym Ci kwasy do wykonania w domu. Po pierwsze, to jest ogromna oszczednosc w porownaniu z wizytami u kosmetyczki (zawsze zaleca sie serie zaniegow i to co jakis czas), a kwasy brzmia groznie tylko z nazwy, bo jesli przestrzega sie dokladnie zasad ich stosowania, to nie mozna sobie nimi zrobic krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyntia

Kwasy fajna opcja, ale jak ktoś nie ma wprawy to może sobie zaszkodzić, już lepiej odłożyć trochę kasy i iść do profesjonalnego  salonu. No i kwasy bym raczej doradzala dla skory z przebarwieniami itd. Na pierwsze zmarszczki to może mezoterapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris

Oprócz zabiegów spróbuj zadziałać na zmarszczki od środka. Mam na myśli zioła, poprawiające wygląd skóry i wzmacniające naczynia, jak Anti Aging Formula Medere ja po 90- dniowej kuracji widziałam dużą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka

na początek mezoterapia mikro-igłowa z ampułką przeciwzmarszczkową. Optymalnie Dermapen. Jeśli efekt nie będzie satysfakcjonujący po 4-5 cyklach to już tylko wstrzykiwanie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona
24 minuty temu, Gość kosmetyczka napisał:

na początek mezoterapia mikro-igłowa z ampułką przeciwzmarszczkową. Optymalnie Dermapen. Jeśli efekt nie będzie satysfakcjonujący po 4-5 cyklach to już tylko wstrzykiwanie... :(

jakby coś to w temacie polecam aloe na chocimskiej 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka20

Tez mi się wydaje, ze na dobry początek możesz pokombinować z mezoterapią igłową. Nie wiem w jakim wieku jesteś, ale jak dotychczas zadnego sobie zabiegu nie robilas to tez nie ma co od razu rzucac się na cos bardzo inwazyjnego. A mezoterapia jest wlasnie taki subtelnym zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana129

na mezoterapii bylam dwukrotnie i dopiero za drugim razem zobaczyłam, ze to faktycznie działa. duże znaczenie ma wiec tez gabinet, który wybierasz 🙂 ja najbardziej bylam zadowolona z efektu, jaki uzyskałam u doktora Kępy 🙂 to  wlasnie on tez mi doradzil ten zabieg i nie zaluje, bo cera odzyla i jakos tak młodziej wyglądam, rzadziej siegam po podkład itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz70
15 godzin temu, Gość diana129 napisał:

na mezoterapii bylam dwukrotnie i dopiero za drugim razem zobaczyłam, ze to faktycznie działa. duże znaczenie ma wiec tez gabinet, który wybierasz 🙂 ja najbardziej bylam zadowolona z efektu, jaki uzyskałam u doktora Kępy 🙂 to  wlasnie on tez mi doradzil ten zabieg i nie zaluje, bo cera odzyla i jakos tak młodziej wyglądam, rzadziej siegam po podkład itd. 

Brzmi fajnie. Ja u dr Andrzeja bylam na wypelnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym. rezultat widoczny od razu po zabiegu... skora miekka, napieta, zrobiłam sobie policzki- ladnie uniesione, od razu twarz nabiera takiego dziewczęcego blasku, uroku. na pewno ten zabieg powtorze za kilka miesięcy w tej samej klinice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia Kaniawa

Ja bardzo polecam z zabiegów kwas hialuronowy a dokładniej wypełnianie preparatem Restylane. Jest to chyba najbardziej bezpieczny preparat na rynku i majacy rejestrację FDA 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepiej zacznij od konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej, po ocenie twojej skóry zostaną dobrane jak najlepsze zabiegi dla Twojej skóry. www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga001

Nie ma nic lepszego od zabiegów Focus rf Talus !!! Piszę to z pewną odpowiedzialnością. Efekty są natychmiast widoczne i nie ma w użyciu żadnej igły bo po co. Focus daje ci zagęszczenie skóry czyli zdecydowanie jest jej mniej a o to chyba wszystkim nam chodzi dziewczyny !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brenda88

Bardzo ważna też jest higiena podczas takiego zabiegu, Przy mnie np lekarz zawsze otwiera taki szczelnie zamknięty zestaw , Custom Pack od Restylane. Potem miałam załozony specjalny czepek podczas zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam volumetria tzw lifting bez skalpela.Zabieg kosztuje 400 zł -  niemało .Jest to połaczenie mezoterapii bezigłowej  + fala radiowa+ krioterapia.Miałam robione 4 zabiegi choc seria to 6.Zmarszczki na czole wyraznie się spłyciły twarz wygładziła sie .Coć jakbym wzieła te dodatkowe dwa wiem że te zmarszczki na czole by znikły ale wiecie kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa

Nie wiesz od czego zacząć? Najlepiej od konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej i po  ocenie stanu  twojej skóry lekarz doradzi jak najkorzystniejsze dla ciebie zabiegi. www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roulena

Najlepsze zabiegi odmładzające daje Focus rf talus - dają gwarancję na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabiegi na twarz to w pewnym wieku obowiązkowo. Dlatego mój lekarz polecił mi Restylane Skinbooster - jest to fajny i ładnie wygładzający wypełniacz. a do tego skóra na prawdę wygląda na wyrównaną i pełną blasku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej 🙂  Chce zapisac się na jakiś zabieg kosmetyczny, żeby trochę zniwelować zmarszczki. Widze ze w kacikach ust i na czole sa one dość wyraźne, zresztą skora i tak utracila nieco na jedrnosci, jakas taka poszarzała się zrobila.. Co polecacie? I czy jeden zabieg wystarczy czy trzeba zrobić serie dla fajnego efektu? Z góry dzięki za odpowiedzi

Hej. To zależy w jakim jesteś wieku. Czy wystarczy coś delikatnego, czy mocniejszego. Seria da Ci bardziej bardziej trwały efekt. Ja chodzę do Vesuny w Krakwie. Mają tam super specjalistów, wielkie doświadczenie i mnóstwo zaawansowanego sprzętu. Znajdziesz tam rozwiązanie na każdy problem 😄 Ja przetestowałam już sporo. Generalnie najlepiej skonsultować się najpierw ze specjalistą, który dobierze Ci pielęgnację i ją poprowadzi. O skórę warto solidnie dbać, bo zwróci się ta inwestycja szybko 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowana byłam na Restylane Skinbooster - bardzo fajny zabieg, wypełniacz delikatny i przede wszystkim daje dobry i naturalny efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam systematyczne oczyszczanie twarzy i dbanie o prawidłową pielęgnację cery. Mam 35 lat a cała moja rodzina i znajomi twierdzą, że wyglądam na 25 lat, bo moja skóra jest tak zadbana. Stosuje mikrodermabrazję raz tygodniu czasami raz na dwa tygodnie, a do tego szczoteczkę soniczną. Efekt jest zniewalający. Jestem mega zadowolona. Nie sztuką jest wykonywanie zabiegów raz na miesiąc z myślą, że pozbędziesz się zmarszczek. Należy dbać o cerę codziennie i systematycznie wykonywać zabiegi. Ja swoje urządzenia zakupiłam na tej stronie https://beautifly.eu/?v=9b7d173b068d

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×