Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość red123

krwawienie z pochwy

Polecane posty

Gość red123

Cześć, pisze tutaj bo mamy z dziewczyna powody do obaw. 18 listopada byliśmy na urlopie, wynajęliśmy sobie hotel i mieliśmy się pierwszy raz kochać. Po długich igraszkach założyłem prezerwatywę i za chwilę miało się to stać... Jednak po długich próbach i licznych zmianach pozycji nie doszło do tego ponieważ nie byłem w stanie przebić błony dziewiczej, ponieważ mój penis wchodził zaledwie 3 cm do jej pochwy. Dziewczyna ma bardzo ciasną pochwę i nic z tego nie wyszło, a przy tym wszystkim strasznie ją bolało więc zdecydowaliśmy ze odpuścimy. I największy problem pojawia się tutaj... 
Jest 14 grudnia, dziewczyna powinna 5 dni temu dostać okres, a od 12 dni skarży się na lekkie krwawienie z pochwy. Wiecie jakie mogą być tego przyczyny? Wyczytaliśmy, że krwawienie może być objawem ciąży... Jednak ja nie mogę się z tym zgodzić- używałem prezerwatywy, mój penis wszedł zaledwie 2-3 cm do środka no i nie doszło nawet do ejakulacji. Proszę o rozsądną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaaa

Przede wszystkim idź z dziewczyną do ginekologa lub wyślij ją samą (ale z tobą będzie jej raźniej). Błona dziewicza to czasem brama nie do sforsowania, zwłaszcza, że twoja ukochana bardzo się stresowała. Krwawienie może mieć bardzo wiele różnych przyczyn, dlatego najlepsze w tym przypadku będzie pójście do specjalisty. Ponad to warto byście wspólnie poznali fizjologię i cykle partnerki. Jeśli nigdy jeszcze nie współżyła to jej cykle powinny być regularne, ale stres bardzo silnie wpływa na gospodarkę hormonalną dlatego owulacja może wypaść w bardzo nieoczywistym momencie. Ja oprócz wizyty u ginekologa poleciłabym wam zakupienie testera owulacji ze śliny afrodyta. Tester jest wygodny i łatwy w użyciu. Jest tani i wyglądem przypomina szminkę do ust. Możecie go kupić na stronie sklepu naturalnaplodnosc- tam jest najtaniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×