Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karjan

Gonia już nie Ronia

Polecane posty

Gość bullshit

Bzdura, na instastory tłumaczyła, że to nie zaręczynowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wygłupiła się tylko tą akcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ona taka zakochana, a on nie ma z nią nawet 1 zdjećia na swoim profilu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jaki nick ma roni na insta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meyo
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Jaki nick ma roni na insta?

 r o n i 0 2 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Roni dzień później też się zaręczył. Dziwny zbieg okoliczności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tui

I tez w 3miescie sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej dziewczyny! Widzialyscie, ze były Goni prawie ułożone życie z nową partnerką? Zaręczyli się, zaszła w ciąże, kupili mieszkanie i wyglądają na szczęśliwych i zakochanych. U Goni niestety niby w związku ale jakby wieje nudą - albo jedzą albo jej facet leży na kanapie i oglądają tv a Ona namawia żeby go obserwować. Jakos tak mu zle z oczu patrzy (jego obserwowani czyli pewnie koledzy to w większości warszawscy plejboje lansujący się zdjęciami Moetów z klubów w towarzystwie plastikowych lał) , w dodatku to namawianie żeby go obserwować jakby chciał się wybić na jej plecach, bo z ich dopasowaniem moim zdaniem średnio...

Jej posty na insta tez nudne i powtarzalne, same kampanie reklamowe albo cukierkowe foty pomiędzy morzem reklamowanych produktów, które momentalnie znikają z jej życia momentalnie po zakończeniu kampanii - chociażby telefon Samsunga, iRobot czy Wafelki Góralki 😂 dodatkowo jej nowy profil o „polecanych” restauracjach to jawne żebranie o darmowe jedzenie co zaczyna być naprawdę żenujące...

Naprawdę brakuje chociaż odrobinę obiektywnych instagramerek. Każda wszystko zachwala. Zero krytycyzmu przez co ja moje kochane przestałam zupełnie wierzyć w „sprawdzone” przez nią rzeczy...

a Wy co myślicie dziewczyny????

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

O kurde, ale ta nowa roniego podobna do Goni. Tylko dla mnie wygladaja jak siostry? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie tez bawi to zebranie o darmowe żarcie 😂 jezdzi z całymi ekipami po knajpach, byle tylko się nażreć i udaje światową gwiazdę 😂

tacy ludzie jak ona nawet wstydu nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jaki jest insta tej goni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Gosia_skowronska profil jakich tysiące, nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ona w ogóle pracuje? Kiedyś była hostessą, no a teraz z czego żyje? Z reklam na insta i bywaniu w różnych miejscach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx

Żyje z insta , mowila o tym.

 

dziwi mnie, ze jej facet nie wstawia z nią fotek podczas gdy ona nagrywa go nawet gdy on śpi... ale może chłopak nie chce się afiszować ze związkiem, na instastory ja wstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhd

Według was to nie za szybko u Roniego? Chyba krotko się znają. Jak w Święta wrzucili post że są w ciąży to chyba mało osób zrozumiało że nie chodzi o ciążę spożywczą. Nie obserwuje ich za bardzo ale chyba wszystkie te zmiany łącznie z ciążą zaszły w rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość ljhd napisał:

Według was to nie za szybko u Roniego? Chyba krotko się znają. Jak w Święta wrzucili post że są w ciąży to chyba mało osób zrozumiało że nie chodzi o ciążę spożywczą. Nie obserwuje ich za bardzo ale chyba wszystkie te zmiany łącznie z ciążą zaszły w rok.

A ktos wie czemu rozstali sie gonia i roni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też bym chciała wiedzieć. Ale musiał to być dla niej szok, pamiętam jaka drama była u niej na story, gdzie płakała, wyprowadzka na szybko też we łzach cała. Potem on szybko się pocieszał kolejnymi pannami, choć szybko to się kończyło... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla kogoś z tak wybujałym ego każde niepowodzenie będzie szokiem nie do zrozumienia 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla kogoś z tak wybujałym ego każde niepowodzenie będzie szokiem nie do zrozumienia 😂

 

I może to jej charakter i do tego aspiracje bycia gwiazdką instagrama przyczynił się do rozpadu związku. Roni szukał stabilizacji, normalności, ona wolala wywalać całe życie na insta, życie na pokaz 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Też bym chciała wiedzieć. Ale musiał to być dla niej szok, pamiętam jaka drama była u niej na story, gdzie płakała, wyprowadzka na szybko też we łzach cała. Potem on szybko się pocieszał kolejnymi pannami, choć szybko to się kończyło... 

A z kim on był po Gośce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miał jakaś stewardessę  Weronikę przez chwile, ona  go chyba zostawiła dl twkiego mięśniaka , a potem ta Natalia, znają się około roku- szybko poszło ale może im się ulozy, zobaczymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
17 godzin temu, Gość Aga napisał:

O kurde, ale ta nowa roniego podobna do Goni. Tylko dla mnie wygladaja jak siostry? 😂

Nowa jest duzo ładniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinka

Kamil ewidentnie nabrał wiatru w żagle. Rozstał się z Gosią, wyprowadził się do Krakowa do Natalii chociaż pochodźi z Warszawy, znalazł poważna prace (gdzie będąc z Gosią pracował za barem...), kupili mieszkanie z Natalią, zaręczyli się, czekają na dziecko... niech im się układa! Za Gosię tez trzymam kciuki ale rzeczywiście wieje tam nudą i sztucznym lukrem z nastawieniem na sprzedaż i reklamę produktów od jej sponsorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Martinka napisał:

Kamil ewidentnie nabrał wiatru w żagle. Rozstał się z Gosią, wyprowadził się do Krakowa do Natalii chociaż pochodźi z Warszawy, znalazł poważna prace (gdzie będąc z Gosią pracował za barem...), kupili mieszkanie z Natalią, zaręczyli się, czekają na dziecko... niech im się układa! Za Gosię tez trzymam kciuki ale rzeczywiście wieje tam nudą i sztucznym lukrem z nastawieniem na sprzedaż i reklamę produktów od jej sponsorów... 

Ooo serio, myslalam, ze on dalej w Warszawie mieszka. Az tak ich nie sledzilam, insta Goni to w ogole nie moge zniesc przez tych milion dennych instastories codziennie. Moze Gonia tak naprawde wcale nie chciala slubu, zawracala mu glowe i tak sie bujali tyle lat. Facet nagle walnal piescia w stol i szok, lzy i niedowierzanie, ze ja zostawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co znaczy znalazł poważną pracę? 

Przy Gosi życie to tylko te eventy, jedzenie, bywanie i reklamy, widać, że nie ciągnie ją do stabilizacji i takiego "siedzenia na tyłku". Może postawił jej ultimatum, że ma dorosnąć, określić priorytety, a ona nie umiała zrezygnować z tej całej otoczki i życia z dnia na dzień. Obserwuję ją dłuższy czas, nie wypowiem się o charakterze, ale wydaje się płytka i skoncentrowana na sobie, a odkąd stała się prawdziwym słupem reklamowym, to już w ogóle sprawia wrażenie lepszej od innych. Ten jej związek też jakiś taki dziwny, jakby na pokaz i albo on wiecznie leży u niej w pościeli w ciągu dnia albo jedzą 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Myślałam że on mieszka z nową dziewczyna dalej w Warszawie 

Często jest tak że po 10 letnich tzw przechodzonych związkach nagle następuje rozstanie a z kolejnym partnerem wszystko leci bardzo szybko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tego co pamietam byl barmanem. Gdzie teraz pracuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX

To i ja się włączę w Wasze ploteczki  swego czasu kręciłam z dobrym kolega Kamila, byliśmy nawet na imprezie wspólnej z Gosia i Kamilem. Zrobiła na mnie wrażenie wyniosłej jakby do całego towarzystwa, które tam było (w większości to byli barmani)jak i do mnie chociaż dopiero mnie poznała i jakby była tam tylko po to żeby moc pilnować Kamila... 😏 wypytałam później tego chłopaka z którym kręciłam 😁 powiedział mi, ze mieli przerwę, zeszli się na prośby Gosi ale nadal złe u nich i planował rozstanie z nią bo proponował jej nawet terapie dla par żeby pracowali nad związkiem ale nie chciała pójść... podobno jednym z głównych powodów była jej ogólna niechęć do seksu... No ale może jej się znudziło po wielu wspólnych latach... 😏 tyle wiem do momentu gdy stwierdziliśmy z tym moim „facetem”, ze nie kontynuujemy naszej relacji. Strasznie mnie korciło zeby go znowu wypytać o Kamila i Gosię gdy się rozstali 😁 i tak sobie myśle, ze Kamil jest facet i jak to facet potrzebował seksu i widać nie wytrzymał i wolał zerwać niż zdradzać... 😏 za to ma plusa w moich oczach, ze zachował się jak facet a nie jak wielu innych są od wielu lat w związkach i w nich tkwią a jednocześnie zdradzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

A jaki ma być związek z takim pustakiem bez żadnych zainteresowań i wiedzy? 
Jej związek wyglada właśnie tak jak jej życie, mentalnie jest nastolatką cykająca foteczki i szukaniem atencji.

jeszxze żeby ona chociaż ładna była to tak mamy podwójny dramat, zero rozumu i urody a mniemanie o sobie ogrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość XXX napisał:

To i ja się włączę w Wasze ploteczki  swego czasu kręciłam z dobrym kolega Kamila, byliśmy nawet na imprezie wspólnej z Gosia i Kamilem. Zrobiła na mnie wrażenie wyniosłej jakby do całego towarzystwa, które tam było (w większości to byli barmani)jak i do mnie chociaż dopiero mnie poznała i jakby była tam tylko po to żeby moc pilnować Kamila... 😏 wypytałam później tego chłopaka z którym kręciłam 😁 powiedział mi, ze mieli przerwę, zeszli się na prośby Gosi ale nadal złe u nich i planował rozstanie z nią bo proponował jej nawet terapie dla par żeby pracowali nad związkiem ale nie chciała pójść... podobno jednym z głównych powodów była jej ogólna niechęć do seksu... No ale może jej się znudziło po wielu wspólnych latach... 😏 tyle wiem do momentu gdy stwierdziliśmy z tym moim „facetem”, ze nie kontynuujemy naszej relacji. Strasznie mnie korciło zeby go znowu wypytać o Kamila i Gosię gdy się rozstali 😁 i tak sobie myśle, ze Kamil jest facet i jak to facet potrzebował seksu i widać nie wytrzymał i wolał zerwać niż zdradzać... 😏 za to ma plusa w moich oczach, ze zachował się jak facet a nie jak wielu innych są od wielu lat w związkach i w nich tkwią a jednocześnie zdradzają...

Właśnie też wydaje mi się, że ona wolała trzymać się z instaprzyjaciółmi, swoimi znajomymi niż ze znajomymi Kamila- teraz na szczęście ten nowy chyba nie ma znajomych, to nie musi zniżać się do poziomu plebsu, za to może brylować ze swoimi i jego tam ciągnąć 😉

Tak myślałam, że rozstanie było z jej winy, ale że aż terapia miała być to musiało być ostro nieciekawie... Ale znów plus dla Kamila, że chciał walczyć o tej związek, w końcu byli ze sobą tyle lat. Tylko ta niechęć do seksu mi nie pasuje, tyle lat ze sobą żyli i nagle zaczęło mu przeszkadzać? Może się wypaliło u niej albo przestał ją kręcić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×