Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karjan

Gonia już nie Ronia

Polecane posty

Gość XXX
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Właśnie też wydaje mi się, że ona wolała trzymać się z instaprzyjaciółmi, swoimi znajomymi niż ze znajomymi Kamila- teraz na szczęście ten nowy chyba nie ma znajomych, to nie musi zniżać się do poziomu plebsu, za to może brylować ze swoimi i jego tam ciągnąć 😉

Tak myślałam, że rozstanie było z jej winy, ale że aż terapia miała być to musiało być ostro nieciekawie... Ale znów plus dla Kamila, że chciał walczyć o tej związek, w końcu byli ze sobą tyle lat. Tylko ta niechęć do seksu mi nie pasuje, tyle lat ze sobą żyli i nagle zaczęło mu przeszkadzać? Może się wypaliło u niej albo przestał ją kręcić? 

Może tak być, ze przestał ja kręcić, nie wiem jak dla Was ale On jest totalnie nie w moim typie jeżeli chodzi o wygląd... 😏 mówię to co wiem od tego koolesia, z którym kręciłam a pracowali razem z Kamilem za barem. Podobno nigdy nie była zbyt aktywna a później to już zupełnie unikała albo jak za karę. U mnie zaplusował tym, ze chciał walczyć o związek i nawet nie bal się proponować terapii gdzie raczej faceci nie lubią mówić o swoich problemach, zwłaszcza obcym ludziom.... 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość XXX napisał:

Może tak być, ze przestał ja kręcić, nie wiem jak dla Was ale On jest totalnie nie w moim typie jeżeli chodzi o wygląd... 😏 mówię to co wiem od tego koolesia, z którym kręciłam a pracowali razem z Kamilem za barem. Podobno nigdy nie była zbyt aktywna a później to już zupełnie unikała albo jak za karę. U mnie zaplusował tym, ze chciał walczyć o związek i nawet nie bal się proponować terapii gdzie raczej faceci nie lubią mówić o swoich problemach, zwłaszcza obcym ludziom.... 😏

Dla mnie też Kamil nie jest atrakcyjny, taki trochę muminek. Ale zachował się z klasą. Jakby nie patrzeć szkoda faceta... To ciekawe skoro ona była winna rozstania, to po co te krokodyle łzy na ig? Pod publikę? Oj Gonia... 😒 Może miała kogoś na boku, ale wolała trzymać się Kamila, bo to jednak taki pewniak był, nie to co jakiś typ poznany na Sunrisie czy innym evencie 😉 Dla mnie ona jest wyrachowana, nie byłabym zdziwiona gdyby miała niejedno za uszami 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ94

Mam takie same zdanie jak wy. Patrząc na zdjecie Kamila widac ten blysk w oku i milosc do tej Natalii, a patrzac na Gosie i tego jej play.boya mam wrazenie, że dlugo to nie potrwa.. Nie widze miedzy nimi chemii, zabiegania jedno o drugiego jak to jest na poczatku zwiazku, jakby byli starym malzenstwem.. Albo jedza albo leza w poscieli, z Kamilem czesto gdzies wychodzili robili cos nowego. Ktos wie czym sie teraz zajmuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zero chemii, on jakby był znudzony wiecznie...co widać dobrze na wspólnych imprezach: Gonia upija się, wygłupia ze znajomymi, on obczaja z boku. Kamil to chociaż ugotował coś, tu jakieś kwiaty czy wyjazd, a ten typ to taki mało zaangażowany w związek, w ogóle w interakcje z Gośką. Zaprowadził tylko na siłkę, żeby nie była kluchą i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla mnie też Kamil nie jest atrakcyjny, taki trochę muminek. Ale zachował się z klasą. Jakby nie patrzeć szkoda faceta... To ciekawe skoro ona była winna rozstania, to po co te krokodyle łzy na ig? Pod publikę? Oj Gonia... 😒 Może miała kogoś na boku, ale wolała trzymać się Kamila, bo to jednak taki pewniak był, nie to co jakiś typ poznany na Sunrisie czy innym evencie 😉 Dla mnie ona jest wyrachowana, nie byłabym zdziwiona gdyby miała niejedno za uszami 😒

O tym, ze mogła mieć kogoś nie pomyślałam 😮 kurczę ta cała dyskusja przypomniała mi tego kolegę Kamila... na związek się nie nadawał ale miał inne atuty i się do niego odezwałam... 😏😏😏 mówi, ze Kamil pracuje dla jednego z producentów wódki w sprzedaży. Wyglada na to, ze dobrze zarabia skoro jak pisała któras z Was kupił już mieszkanie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość XXX napisał:

O tym, ze mogła mieć kogoś nie pomyślałam 😮 kurczę ta cała dyskusja przypomniała mi tego kolegę Kamila... na związek się nie nadawał ale miał inne atuty i się do niego odezwałam... 😏😏😏 mówi, ze Kamil pracuje dla jednego z producentów wódki w sprzedaży. Wyglada na to, ze dobrze zarabia skoro jak pisała któras z Was kupił już mieszkanie... 

Teraz się odezwałaś? 😁 Nie był zaskoczony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX

Może i był odrobine zaskoczony ale oboje mamy dobre wspomnienia i przestaliśmy się spotykać w pełnej zgodzie wiec nawet się ucieszył... 😏😏😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moim zdaniem Gonia nie pasuje do nikogo. Po prostu nie widze jej z zadnym facetem. Serio, to taki typ kobiety dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

Też jestem ciekawa o co tam poszło. Kamil nabrał wody w usta, Gonia ryczała na filmikach, ale w zasadzie nie mówiła nic o powodach rozstania. Byli ze sobą chyba z 8 lat, potem ta przerwa, pierścionek oddała, za jakiś czas się zeszli, pierścionek znowu na palcu i nagle bęc, rozstanie, ona rozpacza, szybko mieszkanie znalazła i podejrzanie szybko się ogarnęła. Tu niby wszystko na ig jak na tacy podaje, a odnośnie szczegółów rozstania ani słow. Kamil to nawet psa już nie odwiedza 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Hmmm napisał:

Też jestem ciekawa o co tam poszło. Kamil nabrał wody w usta, Gonia ryczała na filmikach, ale w zasadzie nie mówiła nic o powodach rozstania. Byli ze sobą chyba z 8 lat, potem ta przerwa, pierścionek oddała, za jakiś czas się zeszli, pierścionek znowu na palcu i nagle bęc, rozstanie, ona rozpacza, szybko mieszkanie znalazła i podejrzanie szybko się ogarnęła. Tu niby wszystko na ig jak na tacy podaje, a odnośnie szczegółów rozstania ani słow. Kamil to nawet psa już nie odwiedza 😐

Skoro mieszka w Krakowie, pracuje i ma narzeczoną w ciąży to nic dziwnego, że nie ma czasu. Już bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Hmmm napisał:

Też jestem ciekawa o co tam poszło. Kamil nabrał wody w usta, Gonia ryczała na filmikach, ale w zasadzie nie mówiła nic o powodach rozstania. Byli ze sobą chyba z 8 lat, potem ta przerwa, pierścionek oddała, za jakiś czas się zeszli, pierścionek znowu na palcu i nagle bęc, rozstanie, ona rozpacza, szybko mieszkanie znalazła i podejrzanie szybko się ogarnęła. Tu niby wszystko na ig jak na tacy podaje, a odnośnie szczegółów rozstania ani słow. Kamil to nawet psa już nie odwiedza 😐

Oj krzywda sie temu psu nie dzieje, po prostu zostal z Gosia. Bez przesady, jakbym sie rozstala z facetem, to ani myslalabym, zeby go wpuszczac na widzenia do kotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tym psem to też parodia 😒 założyłam mu konto na instagramie 🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tym psem to też parodia 😒 założyłam mu konto na instagramie 🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pies jest w Krakowie, czyli u Roniego jak mniemam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gbfvxf

Właśnie Gosia pokazała, że pies został w Krakowie więc chyba próbują z Kamilem jakieś poprawne relacje zachować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Aaa napisał:

Myślałam że on mieszka z nową dziewczyna dalej w Warszawie 

Często jest tak że po 10 letnich tzw przechodzonych związkach nagle następuje rozstanie a z kolejnym partnerem wszystko leci bardzo szybko 

Bardzo często tak jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Kolejna pusta laleczka, która nic nie wnosi swoim profilem na ig. Mam wrażenie, że jej życie to tylko lans, mierzenie ciuchów, chodzenie po knajpach. Wydaje się niesympatyczna i zimna na stories mimo słodkiego głosu jakby traktowała innych z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Ania napisał:

Kolejna pusta laleczka, która nic nie wnosi swoim profilem na ig. Mam wrażenie, że jej życie to tylko lans, mierzenie ciuchów, chodzenie po knajpach. Wydaje się niesympatyczna i zimna na stories mimo słodkiego głosu jakby traktowała innych z góry

Nie nazywaj jej laleczką bo jeszcze uwierzy, ze jest ładna 😂 chociaż ona i tak w to wierzy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ostatnio gonia pisała że ktoś pisał do kamila i jego dziewczyny o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ostatnio gonia pisała że ktoś pisał do kamila i jego dziewczyny o niej

Ale, że co pisał? Musiało mi umknąć to story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Była afera o to, że ktoś jej zarzucił, że się nie pozbierała po rozstaniu, że z tym nowym jest na pokaz itp. Chodziło o to, że wyjeżdżała w góry i zaproponowała, że podrzuci Kamilowi psa na ten czas, on się zgodził, a po paru dniach narzeczonej zaczęło przeszkadzać, że pies chodząc po mieszkaniu stuka pazurami (też jakaś królewna na ziarnku grochu albo na złość Gońce, bo jej nie w smak było pomagać ex Kamila). No i Gośka jak odbierała ją to powiedziała, że ostatni raz ją zostawiła, gdzie wcale się nie dziwię. I teraz hit. 

Podobno mają poprawne relacje K i G, ale... zarówno Kamil jak i ta jego narzeczona wszędzie Gośkę poblokowali- wiadomo, poza tel- co jest dziwne jeśli rozstali się w zgodzie.. Chyba, że ta nowa jest jakaś yepnięta i nie chce żeby Kamilka kusiło... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Była afera o to, że ktoś jej zarzucił, że się nie pozbierała po rozstaniu, że z tym nowym jest na pokaz itp. Chodziło o to, że wyjeżdżała w góry i zaproponowała, że podrzuci Kamilowi psa na ten czas, on się zgodził, a po paru dniach narzeczonej zaczęło przeszkadzać, że pies chodząc po mieszkaniu stuka pazurami (też jakaś królewna na ziarnku grochu albo na złość Gońce, bo jej nie w smak było pomagać ex Kamila). No i Gośka jak odbierała ją to powiedziała, że ostatni raz ją zostawiła, gdzie wcale się nie dziwię. I teraz hit. 

Podobno mają poprawne relacje K i G, ale... zarówno Kamil jak i ta jego narzeczona wszędzie Gośkę poblokowali- wiadomo, poza tel- co jest dziwne jeśli rozstali się w zgodzie.. Chyba, że ta nowa jest jakaś yepnięta i nie chce żeby Kamilka kusiło... 

co za drama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 19.01.2020 o 19:29, Gość Gosc napisał:

Moim zdaniem Gonia nie pasuje do nikogo. Po prostu nie widze jej z zadnym facetem. Serio, to taki typ kobiety dla mnie.

Ona wygląda jak jastrząb . Serio przypomina mi ptaka !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Była afera o to, że ktoś jej zarzucił, że się nie pozbierała po rozstaniu, że z tym nowym jest na pokaz itp. Chodziło o to, że wyjeżdżała w góry i zaproponowała, że podrzuci Kamilowi psa na ten czas, on się zgodził, a po paru dniach narzeczonej zaczęło przeszkadzać, że pies chodząc po mieszkaniu stuka pazurami (też jakaś królewna na ziarnku grochu albo na złość Gońce, bo jej nie w smak było pomagać ex Kamila). No i Gośka jak odbierała ją to powiedziała, że ostatni raz ją zostawiła, gdzie wcale się nie dziwię. I teraz hit. 

Podobno mają poprawne relacje K i G, ale... zarówno Kamil jak i ta jego narzeczona wszędzie Gośkę poblokowali- wiadomo, poza tel- co jest dziwne jeśli rozstali się w zgodzie.. Chyba, że ta nowa jest jakaś yepnięta i nie chce żeby Kamilka kusiło... 

Może narzeczona ma kompleksy 😁 bo to dziwne, już lepiej ignorować niż blokować jak dzieciak. Albo odwala jej w ciąży. Nie sympatyzuję się z żadną stroną, ale akcja dziwna. No chyba, że może Gonia w jakiś sposób nagabywała po rozstaniu Kamila i stąd to blokowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×