Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania38

metoda na podryw ,,prosto z mostu,,:)))

Polecane posty

Gość Gosc

Z toaleta... No wiem, tylko ze to zrobienie sobie dobrze to tez pójście za potrzeba. No fakt. Kojarzy sie z WC. No to może jakoś ubierz to ładniejszych w słowa. Ale obawiam sie, ze to odstraszy. No bo jak to tak. Nie wyobrażać sobie napisać kartki do kogoś z napisem zrobimy dobie dobrze. Może.... Kurcze, przecież to juz jest ubrane ładnie w słowa. Ale jaja😂no bo gorzej jak napiszesz;chodzmy sie pieprzyc. Może sprobuj tak... Poddajmy sie chwili uniesienia. Tylko jak bez miłości. Nie rob tego. Odradzam, szanuj sie i po co Ci to. Ja tak nie umiem. Agnieszka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania38

Ja coś czuje że jemu jak każdemu facetowi ta karteczka będzie się kojarzyła z jednym...,,aha to ona chce sexu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbb

Aga wyluzuj 🙂 nie martw sie tak 🙂 szanuj sie, a to zaspokojenie swojego pragnienia to brak szacunku ? to jest chcica gorąca krew , z nikim przypadkowym 🙂 wy to zawsze z igły widły 🙂 prosto z mostu a tu co, zawodzenie :))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie.... Pisałas,  ze rozmawiałas  z nim i podczas rozmowy dalas mu ja. To sympatyczne. Poznał Cie obiekt Twoich westchnień w pewnym stopniu i fobrze, ze zdazyliscie porozmawiać. Gdybyś nigdy z nim nie rozmawiała to tez nie jest powiedziane jakby to odebrał. Zależy jak Ciebie postrzega. A to zależy tez pewnie od Twojego sposobu bycia itd. Jestes sobą i tak intuicyjnie czuje, ze jestes porzadna i spontaniczna. Nie wiem czemu nie obraz sie, ale trochę śmieszna tak pozytywnie czy naiwnie. To czyni cie wyjątkowa. Myślę, ze jeżeli ten kolega jest rozumny w życiu nie uzna ze chodzi Ci o sex. Agnieszka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Prosto z mostu a tu co zawodzenie, hi😋nie o to chodzi. Zaspokajanie swoich potrzeb to nie brak szacunku. Tylko jak można tak napisać komuś gdy się człowieka nie zna. O to mi chodzi. Co innego autorka, napisała pofobadz mi sie. Ma obawy, żeby on nie odebrał tego ze chce sexu. Jest bardzo rozsadna. Treść tej kartki ;zrobimy sobie dobrze jest super, ale gdy ludzie did znają, czują cos do siebie itd. Nie wyobrażać sobie. Poza tym ja bez miłości to nie. Ale np. X miloscia to juz mogę pisać i robić wszystko.Agnieszka. P. S. Jeżeli mnie ktos nie rozumie to proszę to uszanować i nie krytykować. Taka jestem i nie potrafię być inna. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbb

ale Aga ja całkowicie szanuje twoje podejscie i masz pełną swobode w wyborze treści swojego liściku 🙂 podobnie jak ja 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nikomu nie napisalam tego typu lisciku. Nie wyobrażam sobie napisac zrobmy  sobie dobrze do kogoś kogo nie znam. Lepiej opcja... Podobasz mi się. Zaznaczam, ze gdy znam druga osobę i jest uczucie to mogę nawet konspekt napisac. Hm, hm,... 

Kochanie! Z racji, iz podobasz mi sie bardzo i pragnę Ciebie, a Ty zapewne mnie( ehm😉) zrobmy sobie dobrze, a nawet jeszcze lepiej. Spelnijmy swoje najskrytsze fantazje.Poznajemy swe ciała, posmakujmy ich i poddajmy sie miłosnym uniesieniem. Mówiąc prościej ; pieprzmy sie🤗😜

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbb

ok znam juz wszystkie twoje warianty :))  to teraz czas na moje :)) na słowo pieprzyć to ja zbyt romantyczna 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No ja tez jestem zbyt romantyczna😉niemniej jednak czasem tak mozna, gdy jest sie razem itd. Wszystkie moje warianty 😝to nie wszystkie, to zalążek dopiero🙃Agnieszka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owl
6 godzin temu, Gość Ania38 napisał:

Ja coś czuje że jemu jak każdemu facetowi ta karteczka będzie się kojarzyła z jednym...,,aha to ona chce sexu".

Facet pewnie tak pomyśli. Chociaż gdyby tak pomyślał to by Ci zaproponował np. kawę u niego... może ty mu się nie podobasz skoro tylko się uśmiechnął. Mężczyzna kulturalny pomyśli: ooo podobam się jej. I albo odwzajemni jeśli mu się podobasz albo właśnie się uśmiechnie. Ciekawe co "z tego będzie". Umówiłaś się z nim na kolejne spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jest mnóstwo fajnych facetów? A Ty na pewno w Polsce żyjesz? Hehe fajnych i coś sobą reprezentujących jest bardzo mało, co wielokrotnie podkreślają inne kobiety więc to nie tylko moje zdanie... To gdzie ten raj gdzie jest wielu fajnych? 

Kolejna frustratka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Ania38 napisał:

Ja coś czuje że jemu jak każdemu facetowi ta karteczka będzie się kojarzyła z jednym...,,aha to ona chce sexu".

Co za brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×