Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania38

metoda na podryw ,,prosto z mostu,,:)))

Polecane posty

Gość Ania38

Słuchajcie,zrobiłam to....

Od dłuższego czasu podoba mi się jeden facet i ostatnio w rozmowie z nim.Dalam mu do ręki karteczkę z notką,,podobasz mi się ";)

Przesadziłem???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Ania38 napisał:

Słuchajcie,zrobiłam to....

Od dłuższego czasu podoba mi się jeden facet i ostatnio w rozmowie z nim.Dalam mu do ręki karteczkę z notką,,podobasz mi się ";)

Przesadziłem???;)

Czemu? Brawa za odwagę. Bierz ze świata garściami i bez zawahania. Chyba o to w życiu chodzi? ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euty

Nie. Ile ja bym dal żeby ta moja tak zrobiła, a nie tylko się gapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Ania38 napisał:

Słuchajcie,zrobiłam to....

Od dłuższego czasu podoba mi się jeden facet i ostatnio w rozmowie z nim.Dalam mu do ręki karteczkę z notką,,podobasz mi się ";)

Przesadziłem???;)

Przesadziłem? - czyli jesteś gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania38

No ten facet czail się strasznie,pierwszy raz coś takiego widzę,Uśmiecha się,żartuje,raz się wogole nie odzywa.Wzielam sprawy w swoje ręce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania38

upsss nie nie jestem gejem,sorry literówka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania38

Uśmiechnął się...nic nie powiedzial,schował kartke do kieszeni i jeszcze chwilę siedzieliśmy, później on poszedł z uśmiechem na ustach.

Dam mu trochę czasu ,bo w szoku jest ...

:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

W młodości byłem bardzo nieśmiały. Wszystko bym oddał żeby dostać taką karteczkę od dziewczyny, która mi się podobała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania38

Ktoś może uznać że to jest zbyt bezpośrednie,rozumiem.Ale,jeśli ktoś się bardzo podoba,tak jak mnie On. Mówię Wam mam fazę na tego człowieka już od kilku miesięcy.Do tego stopnia że zasypiam z myślą o nim i budzę się z myślą o nim. Kręci mnie chociaż to nie mój typ wogole.Ma coś w spojrzeniu drapieżnego, no i uśmiech rozbrajajacy.Poczucie humoru...mamy podobne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek
1 minutę temu, Gość Ania38 napisał:

Ktoś może uznać że to jest zbyt bezpośrednie,rozumiem.Ale,jeśli ktoś się bardzo podoba,tak jak mnie On. Mówię Wam mam fazę na tego człowieka już od kilku miesięcy.Do tego stopnia że zasypiam z myślą o nim i budzę się z myślą o nim. Kręci mnie chociaż to nie mój typ wogole.Ma coś w spojrzeniu drapieżnego, no i uśmiech rozbrajajacy.Poczucie humoru...mamy podobne.

 

Do odważnych świat należy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania38

Ciekawe jaka będzie reakcja z jego strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VfB

Co to znaczy, że nie twój typ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aga

Jakby chciał to by od razu odpowiedział ale ok czekaj dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esox

Jeśli mu się podobasz będzie ok. Gorzej jeśli on jest bardzo nieśmiały i nigdy nie był z dziewczyną sam na sam, nie całował się itp. Wtedy nawet gdy mu się podobasz on i tak  będzie sztywny i onieśmielony. B ędziesz musiała nad nim trochę popracować aby go ośmielić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tym kraju pełnym zarozumiałych i próżnych hrabianek jesteś dziewczyno ewenementem. Brawo za odwagę, każdy jest kowalem swojego losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Fajnie zrobilas. Tez uważam, ze takie mile gesty w dzisiejszych czasach sa potrzebne. A nie uleganie jakimś konwenansom, scematom itd. Ja nie jestem szablonowa i nie wpisuje sie w żadne ramy. Robię to co uważam. Tez lubię sprawiać ludziom niespodzianki itd. To mile i mile odbierane. Jedna osoba tylko zle to odebrała, bo gdy zostawilam czekoladki to stwierdziła, ze nie je słodyczy. Ale mi nie jest przykro, żal mi tej osoby, ze musi być nieszczęśliwa. Bo nieobyta i pozbawiona kultury to na pewno. Uważam, ze fajnie zrobilas j jestes fajna dziewczyna z dystansem do siebie czy ludzi. Jeżeli ta kartka zostanie zle odebrana lub twój obiekt westchnień sie nie odezwie. Nie bierz tego do  siebie. Jest mnóstwo tajnych facetów i znajdzie sie taki który docenia twoja oryginalność. Dobrze zrobilas. Brawo. Agnieszka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania38

Dziękuję ci Agnieszko za komentarz.Widać po tym co piszesz że jesteś równą babeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania38
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

W tym kraju pełnym zarozumiałych i próżnych hrabianek jesteś dziewczyno ewenementem. Brawo za odwagę, każdy jest kowalem swojego losu.

Dziękuję,staram się robić to co czuje (z różnym skutkiem)😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania38
4 godziny temu, Gość Esox napisał:

Jeśli mu się podobasz będzie ok. Gorzej jeśli on jest bardzo nieśmiały i nigdy nie był z dziewczyną sam na sam, nie całował się itp. Wtedy nawet gdy mu się podobasz on i tak  będzie sztywny i onieśmielony. B ędziesz musiała nad nim trochę popracować aby go ośmielić. 

Nie, nie jest nieśmiały.To drapieżny gość 😉😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z metra ciętą 😉czasem mam jedynie nierówno pod sufitem, ale trudno. Dziekuje za trafne spostrzeżenie 😝i wzajemnie. Agnieszka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbb

jak tez mam ochote dac karteczke, ale z pytaniem czy ma ochote zrobic nam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie... Jakto zrobić nam dobrze. To wulgarne trochę. I może zostać zle odebrane. Gdybym ja była facetem to bym sie zgorszyla. To prostackie. No ludzie trochę wyobraźni. Czasem zamiast kogoś zachecic można zniechęcić. Agnieszka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbb

hahaha no cóż, akurat to by mnie interesowało to co mam sciemniać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość Gosc napisał:

Fajnie zrobilas. Tez uważam, ze takie mile gesty w dzisiejszych czasach sa potrzebne. A nie uleganie jakimś konwenansom, scematom itd. Ja nie jestem szablonowa i nie wpisuje sie w żadne ramy. Robię to co uważam. Tez lubię sprawiać ludziom niespodzianki itd. To mile i mile odbierane. Jedna osoba tylko zle to odebrała, bo gdy zostawilam czekoladki to stwierdziła, ze nie je słodyczy. Ale mi nie jest przykro, żal mi tej osoby, ze musi być nieszczęśliwa. Bo nieobyta i pozbawiona kultury to na pewno. Uważam, ze fajnie zrobilas j jestes fajna dziewczyna z dystansem do siebie czy ludzi. Jeżeli ta kartka zostanie zle odebrana lub twój obiekt westchnień sie nie odezwie. Nie bierz tego do  siebie. Jest mnóstwo tajnych facetów i znajdzie sie taki który docenia twoja oryginalność. Dobrze zrobilas. Brawo. Agnieszka. 

Jest mnóstwo fajnych facetów? A Ty na pewno w Polsce żyjesz? Hehe fajnych i coś sobą reprezentujących jest bardzo mało, co wielokrotnie podkreślają inne kobiety więc to nie tylko moje zdanie... To gdzie ten raj gdzie jest wielu fajnych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbb

i nie jestem pewna czy bym zgorszyła biorąc pod uwagę czynniki dodatkowe 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No nie sciemniac, tylko może nie pisz takiej wiadomości. Bo to odstraszy. Może jak juz koniecznie chcesz tak napisać, co odradzam, takie wyznanie to może później i uwierz to może inaczej w słowa np. Czy możemy pójść za potrzebą? Agnieszka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbb

oj tam, we mnie sie kazdy zakochuje jak zblizy a ja chce dzikiego seksu bez uczuc, za potrzebą to mi sie z toaletą kojarzy jakos 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja znam bardzo wielu porzadnych. Może inne zle trafiają, albo z nieodpowiednim towarzystwem sie zadają. Nie wiem. Ja znam bardzo dużo naprawdę inteligentnych z bardzo wysoka kultura, obytych, dojrzałych, elokwentnych.... Zależy od srodowisk, rodziny i tak powstają znajomosci, znajomych znajomi itd. Zle się czuje w towarzystwie ludzi wulgarnych czy nie kulturalnych. Stresuje sie,  tacy ludzie sa często zdolni do rękoczynów. Okropne. Tak bezpiecznie się czuje wśród ludzi "porzadnych", nie wiem... Boje się facetow ogólnie. Agnieszka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×