Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kenniks

Samotność

Polecane posty

Czy kogoś z was też ogarnia takie uczucie pustki i osamotnienia od czasu do czasu? Mnóstwo znajomych, niby sporo przyjaciół, a jednak człowiek i tak zostaje na końcu zupełnie sam.

Przegladam te wszystkie tematy i komentarze i szczerze. Mnóstwo fajnych tematów jest często bojkotowanych i zapychanych durnymi komentarzami. Ja trafiłem tutaj przypadkiem ładnych kilka lat temu i od tego czasu nic się nie zmieniło. Brakuje tutaj prawdziwych mężczyzn z charakterem, którzy mogliby doradzić i przekazać tej piękniejszej płci (dobra - może nieco tendencyjnie) swój widzenia w żaden sposób nie spaczony jakimiś nienormatywnymi poglądami. 

Pozdrawiam was wszystkich. Miłej soboty i dużej perspektywy do siebie i do innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pamietam ten nick.nawet byłes tak głupi, ze zdjecie wrzuciłes.Możę chciałeś komuś zaimponowac, nie wiem, ale fakt bardzo ładny z ciebie chłopak był.Nawet sobie pomyślałam, ze ten dzieciak kiedyś będzie przystojny.Bardzo młody wtedy byłes,więc moze stąd ta głupota.

Tutaj kazdy trafia przypadkiem.

 

 

Pustka etc.takie zycie.Kazdy ma swoje wzloty i upadki.

Moja babcia mi kiedys coś ważnego powiedziała i tego się trzymam.

Co tam u ciebie? Zle zrobiles, ze tu wróciłes.

 

Tez pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, ze ktoś mnie pamięta po takim czasie ;) Fakt, głupi byłem i w sumie nadal pozostałem ;P Jednak zmądrzałem na tyle, żeby nie wstawiać tutaj swoich zdjęć. 

Przypadkowi ludzie przypadkowo połączeni w przypadkowym miejscu. Taka dygresja mi przychodzi na myśl.

A co u mnie? W sumie dużo problemów na głowie, parę spraw mnie przytłoczyło i tak życie toczy się pomalutku do przodu ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No, mam pamięć słonia:D

Ty chyba miałeś wtedy jakieś 18/20 lat.Ja mialam parę lat więcej.

Tak, uważam, ze wrzucanie zdjęć na tym forum to głupota, bez urazy:D

Na gitarze chyba grałes z tego co pamietam.

Problemy ma kazdy jak widać.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23/24 lata miałem i poza była jak bym grał na gitarze ;) Jednak jedyny intrument na jakim potrafię grać to nerwy innych.

Nigdy nie chowam urazy za szczerość. Jakby to można było ująć w programie tvn Ewy D.-gi „dałem się porwać kafeterii”.

A odnośnie problemów ostatnio miałem całkiem ciekawą konwersację, że każdy jakieś ma i to zazwyczaj te nasze są tymi najstraszniejszymi. A kiedy spokojnym wzrokiem zaczniemy się rozglądać naokoło i złapiemy dystans do siebie to zauważymy mnóstwo osób, którym można byłoby współczuć o wiele bardziej niż nam samym. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Serio tyle miales lat? Wyglądaleś na małolata:DJa wtedy miałam 23 i tez wygladam dalej jak dziecko i gto nie jest żadan kokieteria.Takie genyi tak obcy ludzie do mnie się zwracaja i juz sama nie wiem czy to in plus:D

 

Na nerwach to ja też potrafię chociaz nie wiem dlaczego, bo ja nie lubię się kłocic:D

Za szczerość to tylko niedowartosciowani ludzie się chyba obrażają.Trzeba umiec sie smiac przede wszystkim z siebie i miec do siebie zdrowy dystans.Co innego jak ktos ci dowala bez powodu byle podnieść swoje ego.

Wystarczy dla niektórych mieć swoje niezłomne zasady i już ich ponosi.

To co na koncu napisales to jest dokladnie to co mialam na mysli z tym powiedzeniem babci, ale nie chcialam go tu przytaczac.

Jeszcze mam jedno pytanie.Jak sie zalogowales na starym nicku, bo pamietam, ze kiedys nie trzeba bylo miec maila do weryfikacji konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Przypadkowi ludzie przypadkowo połączeni w przypadkowym miejscu. Taka dygresja mi przychodzi na myśl."

 

Świetna dygresja.Coś takiego kiedyś mnie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio i praktycznie od tamtej pory niewiele się zmieniłem. Geny?? Ja zawsze myślałem, ze to zdrowy tryb życia i mnóstwo zielonej herbaty, stoicki spokój i jeszcze więcej głośnego śmiechu! 

Ja też kocham kompromis i sarkazm. Nie lubię się kłócić... ale to nie znaczy, ze nie można się podroczyć z lekka irytacja w tle ;P

Odnosnie zdania i ludzi to zawsze warto mieć swoje zasady. Według mnie to właśnie dojrzały charakter, ktoś, kto ma unormowany system zasad i własne opinie na różne tematy, ale jednocześnie dopuszcza możliwość własnej niewiedzy i jest gotowy podjąć uargumentowana dyskusję i rozmawiać bez unoszenia się. 

Jak się zalogowałem? W sumie to wpisałem login i hasło i poszło, a sam nie mam pojęcia, kiedy ostatni raz tutaj byłem jak mam być szczery. Czas leci szybko i nieubłaganie - przynajmniej jeśli chodzi o metrykę, bo przynajmniej twarz w lustrze pozostaje ta sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogawędka teraz
1 godzinę temu, Kenniks napisał:

Czy kogoś z was też ogarnia takie uczucie pustki i osamotnienia od czasu do czasu? Mnóstwo znajomych, niby sporo przyjaciół, a jednak człowiek i tak zostaje na końcu zupełnie sam.

Przegladam te wszystkie tematy i komentarze i szczerze. Mnóstwo fajnych tematów jest często bojkotowanych i zapychanych durnymi komentarzami. Ja trafiłem tutaj przypadkiem ładnych kilka lat temu i od tego czasu nic się nie zmieniło. Brakuje tutaj prawdziwych mężczyzn z charakterem, którzy mogliby doradzić i przekazać tej piękniejszej płci (dobra - może nieco tendencyjnie) swój widzenia w żaden sposób nie spaczony jakimiś nienormatywnymi poglądami. 

Pozdrawiam was wszystkich. Miłej soboty i dużej perspektywy do siebie i do innych ;)

chętnie z tobą porozmawiam na poziomie, masz skype?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość pogawędka teraz napisał:

chętnie z tobą porozmawiam na poziomie, masz skype?

Przecież możemy póki co porozmawiać tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posrane pokolenie

krwa, następy z fobią społeczną boi się że go ktoś zgwałci i poćwiarkuje przez internet, jprdl co za pokolenie posrane i antyspołeczne, nic dziwnego że macie problemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoistna zagłada

autorze, jesteś sam BO TAK CHCESZ, nie masz umiejętności społecznych ani międzyludzkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość posrane pokolenie napisał:

krwa, następy z fobią społeczną boi się że go ktoś zgwałci i poćwiarkuje przez internet, jprdl co za pokolenie posrane i antyspołeczne, nic dziwnego że macie problemy 

Nie znasz mnie, a oceniać chcesz ;) Dziękuje za miłe podsumowane tematu mnóstwem wybornych i cenzuralnych słów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Geny to podstawa:D Wystarczy na moja babcie spojrzeć.Zieloną herbatę tez lubię.Wiadomo, ze tryb zycia tez bardzo pomaga.

Droczyc się  i dyskutowac mogę do upadlego.Jak mnie ktos przekona to się poddaję bez szemrania:P

Ech, ironia i sarkazm są nieodzowne w moim zyciu.Bez tego byłoby ubogie to zycie:D

A to logowanie mnie zaciekawilo, bo ktos pisal, ze po kilku dniach pisania mu zablokowali konto ze wzgledu na brak maila.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sam widzisz co się stało z tym forum.Chyba nie warto się logować.To już nie to samo forum co kiedyś.inni ludzie.Tez nie było rózowo,ale było duzó fajnych ludzilTeraz nie ma z kim pogadac. Tylko hejt, spam i chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geny to podstawa? Można by przejść od odwiecznego pytania psychologii, które już zapoczątkował John Locke (i to nie ten z serialu „Lost”) - geny czy środowisko? Fakt, ze tam chyba nie chodziło o młody wygląd, ale przynajmniej pytanie pozostaje aktualne. 

Zieloną herbatę kocham! 

Zasmialem się w drugim akapicie ;) Uzylas zwrotu „jak mnie ktoś przekona” (gdyby było jeśli to zastanawiałbym się czy to w ogóle możliwe ;P)

Życie bez ironii i sarkazmu? Kurczę wtedy to już w ogóle nie mógłbym się tyle uśmiechać w ciągu dnia...

Co do logowania, to ja chyba miałem maila podanego i potwierdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Sam widzisz co się stało z tym forum.Chyba nie warto się logować.To już nie to samo forum co kiedyś.inni ludzie.Tez nie było rózowo,ale było duzó fajnych ludzilTeraz nie ma z kim pogadac. Tylko hejt, spam i chamstwo.

Zawsze pierdolicie że kiedyś to było lepiej i ludzie byli inni. Nieważne który mamy rok zawsze gloryfikujecie przeszłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sam widzisz co się stało z tym forum.Chyba nie warto się logować.To już nie to samo forum co kiedyś.inni ludzie.Tez nie było rózowo,ale było duzó fajnych ludzilTeraz nie ma z kim pogadac. Tylko hejt, spam i chamstwo.

Nie ma z kim pogadać? Przecież ja jestem ;P 

hejt - nigdy w życiu...

spam - tak tak, cierpię na nadmiar wypowiedzi 

chamstwo - przepraszam za tą słomę z butów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko fatalnie się pisze z gościa, bo caly czas trzeba udowadniac, ze nie jest się robotem:D

Juz kilka razy to co napisalam mi wcieło:O

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafna uwaga
9 minut temu, Kenniks napisał:

Nie znasz mnie, a oceniać chcesz ;) Dziękuje za miłe podsumowane tematu mnóstwem wybornych i cenzuralnych słów ;P

jesteś niestety wybrany przez selekcje naturalną na wyginięcie genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tylko fatalnie się pisze z gościa, bo caly czas trzeba udowadniac, ze nie jest się robotem:D

Juz kilka razy to co napisalam mi wcieło:O

 

 Na pewno nie jesteś robotem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaroochasz

autor wieczny prawik do śmierci, koniotrzep,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość trafna uwaga napisał:

jesteś niestety wybrany przez selekcje naturalną na wyginięcie genetyczne

Przykre... co ja teraz pocznę? :(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość nie zaroochasz napisał:

autor wieczny prawik do śmierci, koniotrzep,

Hahahaha

Dziękuje wam wszystkim. Utwierdzacie mnie tylko w przekonaniu, że całkiem spoko ze mnie mężczyzna ;) i niestety mam niewiele wspólnego z tym fajnym, panującym tu słowem na „P” i fizycznie i mentalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Kenniks napisał:

Przykre... co ja teraz pocznę? 😞

 

Że słów twojego kolegi prawika wynika że właśnie nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak.Geny i jeszcze raz geny:P W nic tak nie wierżę jak w geny:D

To fakt, przekonac mnie trudno, ale nie jest to niemozliwe:D

O tym ponizej pisalam ogólnie.No, nie ma juz takich ludzi.Ty się pojawiłes nagle i nieoczekiwanie, więc ciebie to ie dotyczy:P

A ten,  czy ta, na dole co się tak pluje tylko potwierdza co wczesniej napisałam:D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

... tutejsi goście lubią na siłę swatac jakby czerpali z tego jakies profity : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko fatalnie się pisze z gościa, bo caly czas trzeba udowadniac, ze nie jest się robotem:D

Juz kilka razy to co napisalam mi wcieło:O

 

Załóż konto, wtedy ominiesz to co przeszkadza .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiłem się nagle i niespodziewanie? To zupełnie jak hiszpańska inkwizycja u Monty Pythona ;P 

Geny? One przede wszystkim, ale mnóstwo małych i na pozór nie łączących się ze sobą czynników ma wpływ na nas ;)

Skoro mnie to nie dotyczy... to jestem tylko głupi? Ale po tej lepszej stronie barykady? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriikkkk

tu jest etatowych zjebow klika na ktora szarik zawsze sika...

sik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×