Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abrakadabra

co lepsze slub czy dziecko

Polecane posty

Gość abrakadabra

hej.bedzie nietypowo.jak to moje zycie.jestem po 35, bylam w dlugim nieudanym dla mnie zwiazku (w skrocie chcialam dziecka -on nie).Potem zylam sama, tylko randkami i myslałam juz tylko zeby miec komfort samotnego dojrzalego zycia.No ale.Poznałam kogoś z kim weszłam w bliską relację. I poczułam potrzebę dziecka, nie że z milosci z nim, ale tak sama z siebie, jako kobieta. On chce ze mna slubu, ale ....ja nie wiem.On mogłby być dobrym ojcem chociaż geny....takie sobie.Nie widze plusow slubu z nim a ewentualne problemy gdybysmy mieli sie rozstac.

Nie mam z kim pogadac niestety.Rozwazam to w kontekscie czy dobrze jest miec dziecko zeby nie zalowac (ostatnie podrygi biol.) ale bez slubu chyba...Co mi to daje? Za stara jestem na szopkę weselna juz.A tylko koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolo

No ja pi**ole, jak poczułaś potrzebę tak sama z siebie nie z miłości do niego to idź do swingers clubu na gang bang niech cię wydyma 10 i zrobią ci dzieciaka, wygra najsprytniejszy plemnik z dobrymi genami a nie porządnego faceta chcesz wrobić w alimenty dla własnego widzimisię. Masz potrzebę to potem ta potrzebę sama utrzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolo

Takie jak ty trzeba zawsze w gumie - pamiętajcie panowie! i gumę do sedesu nigdy do kosza bo się potem sama zapłodni. One nie szukają związku tylko ślubu i dziecka, z byle kim byle by mieć potem bankomat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ino dawaj spermy

szukają alimentów tępe suki, jeszcze stare próchna pod 40, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolo

Znam taka jedna która dosiadła niepełnosprawnego faceta po wylewie, częściowo sparaliżowanego ale z fetą i mieszkaniem, nie wiem jak to wykombinowała ale zabrała mu chatę i gość płaci alimenty. Całe życie tułała się od faceta do faceta, dawała każdemu na imprezach a jak stuknela 35 to spieprzyła życie i tak biednemu kolesiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra

Ale ja wlasnie nie chce ślubu. Nie wierzę w zadne zapewnienia i niekonczącą się miłosc.Slub wydaje mi się pułapką. I patrząc materialnie jak tu ktos sugeruje - nic na tym nie zyskuje. Więc chyba z tym ślubem juz wiem, że nie. Po prostu to dla mnie zbyt wiążące a on nie jest (juz z jego akurat winy) moją wielką miłoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra

To on bardziej chce ze mną niz ja z nim dziecko miec. Ja chcę dziecko w ogóle (z nik bo akurat jest on, wydaje się odpowiedzialny -choć juz raz mocno zawiódł, więc problemem jest chyba ta moja utrata zaufania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki

Skorzystaj z zasobów duńskiej kliniki posiadającej nasienie od panów różnej maści. Do koloru do wyboru. Zaletą tego sposobu doczekania potomka jest to że nikt ci nie zarzuci celowego pakowania w alimenty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I tu jest właśnie cały problem.

Że nie będzie alimentów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra

problem jest, ze mam mało kasy zeby perspektywy dziecku zapewnić, ale mając instynkt czyli czysto egoistycznie chcę mieć dziecko.Super gdyby z mężczyzną operatywnym bo dobre geny daje i jest szansa na komfort materialny. Z nim czy samej. A tak finanse - to jest ważne dla każdej kobiety. Chyba najpierw zrobie badanie czy w ogole moge miec dziecko - i ewentualne rozterki sie skoncza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooo

Zrób badania czy masz mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzz

Buahahahahaha dlatego unikam równolatek. Jeszcze większe materialistki i wyrachowane niż 20 letnie dziunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×