Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula299

Szukam dobrego psychiatry w Warszawie i okolicach

Polecane posty

Gość gość
34 minuty temu, Gość Karaluch napisał:

A ja czekam na polecenie psychatry/psychologa z warszawy. Specjalizacja? Pojęcia nie mam, niech mnie zdiagnozuje i leczy. Najlepiej bez leków(nie mówię nie, po prostu wolałabym nie brać niepotrzebnie). Ktoś coś? 

Warszawa ul. Płocka PZP, idziesz tego samego dnia,  mówisz, że potrzebujesz konsultacji i będziesz miała rozmowę z psychologiem. Oczywiście za darmo, bo to państwowa przychodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula299

To nie brzmi głupio, bo sama kiedyś o tym czytałam i owszem brałam witaminę D, a nawet biorę o ile nie zapomnę kupić, ale na depresję nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karaluch

Wszyscy tak się znacie, pouczacie dziewczyne co założyła posta a nie pomagacie. Kurczę ludzie dziewczyna sie leczy, dobrze jej idzie chce tak trzymac a tu same obiekcje. Też chce jak ona być normalna, myslicie ze tak latwo jest pójść do obcego opowiedziec o sobie i dac sie oceniać. 

Sprawdzę tąklinikę na uniwersyteckiej dzieki oi oi oi. Do tej pory chodzialm do psychologa tyle ze nie wiem czy pomaga.

W ogóle nic nie wiem a i tak mnie wkurzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj

a badałaś tarczyce i hormony? bo to też czasem może coś być

pewnie depresja jest spowodowana twoimi lękami

może nie powinnam pytać ale czy ktoś cię skrzywdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula299

Oczywiście, że badałam. Depresja nie jest i nie była spowodowana lękami, bo one pojawiły się znacznie później. Niestety na ostatnie pytanie nie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj

a próbowałaś ziół? ponoć męczennica działa lepiej niż leki kiedyś czytałam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruma
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

To jedna z największych bzdur. Co powiesz o sertralinie lub fluoksetynie, które zaczynają działać po minimum 2 tygodniach i gtrzeba je brać przez lata. Dla podpowiedzi dodam,że są to leki antydepresyjne i nie mają nic wspólnego z działaniem nasennym i można biorąc je chociażby prowadzić samochód. Masz błędne myślenie o lekach.

Ja po fluoksetynie jestem senna i otumaniona. Po kilku latach brania tego g. mój mózg nie mysli5tak sprawnie i logicznie jak przedtem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Męczennica to ja
28 minut temu, Gość oj oj oj napisał:

a próbowałaś ziół? ponoć męczennica działa lepiej niż leki kiedyś czytałam o tym

Jaka męczennica? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj oj
1 minutę temu, Gość Męczennica to ja napisał:

Jaka męczennica?

a jest ich kilka? pamiętam że męczennica się nazywało zioło dokładnie nie wiem kiedyś czytałam o depresji bo wszyscy mi wmawiali że mam a ja po prostu dziwna jestem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzicha

Ja znam co najmniej kilka męczennic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola

A ja byłam w bardzo fajnej poradni, którą mogę zdecydowanie polecić. To Spess Medica w piotrkowie trybunalskim. Znakomici specjaliści psychiatrzy jak i psycholodzy. Bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu co jest na duży + dla nich. Także jeśli jakaś inna poradnia Cię zawiodła to polecam własnie ich 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×