Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fotograf

Fantazje kobiet

Polecane posty

Gość Fotograf

O czym marza fantazjuja kobiety ale tylko to czego nikomu nie zdradziły.. Bo mężczyźni wiadomo.. Czekam na ciekawe tematy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera
6 godzin temu, Gość Fotograf napisał:

O czym marza fantazjuja kobiety ale tylko to czego nikomu nie zdradziły.. Bo mężczyźni wiadomo.. Czekam na ciekawe tematy. 

Opalałam się w wysokiej trawie na łące nad jeziorkiem w naszej wiosce.  Po pewnym czasie wysiadł z samochodu jakiś młodzieniec, chyba przejazdem, rozłożył kocyk niedaleko mnie, rozebrał się do slipów i siedział albo spacerował w pobliżu. Wyjątkowo podnieciłam się jego wyprężeniem pod slipami do tego stopnia, że miałam nagle  wielką ochotę by podszedł i przeleciał mnie bo  było kompletnie pusto.  Po niedługim czasie odjechał a ja zsunęłam na moment mokre majtki by rozładować podniecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Ja kiedy jestem w plenerze i się nago opalam myślę żeby ktoś mnie od tyłu wziął z nienacka a wtedy wyobrażam sobie jak mam w ustach twardego mniamm.. Mąż nie wie o moich marzeniach.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwqw

Moje fantazje zabieram na tamten swiat. Nie trafil mi sie odpowiedni zawodnik 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patii

Chciala bym żeby ktoś patrzył jak robię mężowi loda i nagrał to aż muszelke mam mokra jak pomysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhggff
Dnia 23.12.2018 o 01:57, Gość Patii napisał:

Chciala bym żeby ktoś patrzył jak robię mężowi loda i nagrał to aż muszelke mam mokra jak pomysle

A może dwa ...y naraz byś chciała ssac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość vv77

Fajnie by było gdybym mogła lizać dwa naraz podniecaja mnie takie dwa twarde grube mmm nawet zaczęłam filmy oglądać po kryjomu przed mężem,no i on nie wie to taka cicha fantazja ktura się nie spełni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn
2 godziny temu, Gość Gość vv77 napisał:

Fajnie by było gdybym mogła lizać dwa naraz podniecaja mnie takie dwa twarde grube mmm nawet zaczęłam filmy oglądać po kryjomu przed mężem,no i on nie wie to taka cicha fantazja ktura się nie spełni. 

Zanim zaczniesz ssać grube prącia, zajrzyj najpierw do słownika mowy ojczystej chłopcze drogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc

Ciekawe to wszystko ale jak namówić żonę żeby obciagnela przy mnie drugiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 16.12.2018 o 01:20, Gość Fotograf napisał:

O czym marza fantazjuja kobiety ale tylko to czego nikomu nie zdradziły.. Bo mężczyźni wiadomo.. Czekam na ciekawe tematy. 

Ja przebieralnia on 

 

6 godzin temu, Gość Gość gosc napisał:

Ciekawe to wszystko ale jak namówić żonę żeby obciagnela przy mnie drugiemu

To twoja żona a nie sz.mata de.bilu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×