Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evergreen

Wygląda na to że moje życie nie istenieje

Polecane posty

Gość Evergreen

Ogladając  vlogi, Vlogerki i ich życie,  doszłam do wniosku, że moje życie prywatne nie istnieje. Nie mam dzieci, nie jestem w ciąży,  nie mogę nagrywać vlogi w ze swojego życia,  bo nie mam co pokazywać.  Nie pokaże przebiegu ciąży,  nie będzie o tym pogadanek, kupowania ciuszków,  akcesoria dla niemowlaka, potem nie pokaze jak dzieco rośnie,  jak uczy się różnych rzeczy. I tak dalej i tak dalej.

Zmarnowałam życie. 

I jak to mówi moja koleżanka,  nie masz dzieci, to nic nie wiesz o życiu. 

Poza tym dziwi mnie, że jednak te wszystkie vlogi z dziećmi mają bardzo dużo wyświetleń,  już pal Łochów,  że to oglądają inne matki (zawsze mogą coś popatrzeć albo wymienić się doswiadczeniami), ale  to oglądają 8 czy 12 latki i to jest główna widownia. Nie rozumiem, czemu dzieci  wybierają kanały o małych dzieciach. Jakieś problemhy rodzinne ne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co Ty sie martwisz😂😂 idz do kina albo na spacer, wyjdz z internetu i rob cos ze soba, bo chyba nuda dopadla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tego jeszcze nie słyszałam???? Trzeba mieć dzieci, aby wiedzieć coś o życiu??? Koleżanka ewidentnie jest karłem moralnym, a od takich uciekać gdzie pieprz rośnie:classic_angry: trzeba się otaczać mądrymi ludźmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Api2

Serio? Ja dopiero teraz jak mam dziecko to sobie myślę że życia nie mam 😅 a z 30 lat mej egzystencji powstałyby nie jeden dobry film. Nie świruj i racja wyjdź z chaty i idź przed siebie, a na pewno kogoś spotkasz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Dziewczyno,wyjdź z domu na spacer, do ludzi, zajmij się czymś pożytecznym a nie siedzisz w internecie, tworzysz sobie problemy i zastanawiasz się co oglądają 8-latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eee

To chyba prowokacja jakiejś madki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×