Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bialykruk

Zachodniopomorskie - luźna relacja

Polecane posty

Gość bialykruk

Dzień dobry 😉 Szukam kobiety do luźnej relacji. Mam dosyć związków na pewien czas, ale chętnie spędziłbym czasami miło czas z kimś. Mam 28 lat, uprawiam intensywnie sport, mam pracę umysłową, preferuję zdrowy tryb życia, nie imprezuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

jak masz dosyc zwiazkow a chodzi tobie o seks to polecam burdel panie beda  zadowolone bo zarobia ty tez bo w zadna glebsza relacje sie nie wplaczesz. Obopolna korzysc bedzie przemysl temat 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To prawie jak i ja, ale jak mozesz przeczytac, w tym kraju opcja jest TYLKO platna.

to takie "ludzkie", nieprawdaż?

No i to zalozenie ze absolutnie wszyscy mają fury pieniedzy zeby co 3 dni gubic 100+ w burdelu i absolutnie wszystkie kobiety "daja" tylko w monogamicznych zwiazkach. (swoja drogą co to za stwierdzenie "dają" - a my to nic nie dajemy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

oj dajecie szczegolnie ty gosciu swoja blyskoliwosc umyslu. sypiesz madrasciami, tylko po notes biec i zapisywac zeby zapamietac do konca zycia. tak swoja droga jak takie asy z rekawa wyciagasz to nic dziwnego,ze jestes desperat i zadna ciebie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

tak. dajemy. i bedziemy.

ty za to w ogole nie jestes błyskotliwa, i ciagle sie powtarzasz. myslisz ze te zalosne gadki w stylu "nie trzymasz poziomu" mnie czy kogo zasmucą?   w d.... mam twoje rozumienie poziomu.  nie masz mi (ani zadnemu tutaj szukajacemu) nic do powiedzenia, czego nie słyszelibysmy juz od wieków:  płać, płac, płac. tym niemniej ciagle sie słaniasz na tego typu topach trujac dupe wszelkim szukajacym. 

kto ci w ogole powiedzial ze ja kogos chce? zwroc uwage ze napisalem "to PRAWIE jak ja". prawie robi duza roznice. jestem tu dla beki, odechce mi sie to pojde i tyle, nie mam zamiaru przepedzic tu polowy zycia jak niektorzy. a beke mam, musze przyznac...

jak wchodzisz mi ze swoja miernota umyslowa, to sie wrecz ciesze ze nie mam takiego babska w domu i cale szczescie. 😄 jeszcze taka przez nieuwage zaplodnic bedac zauroczonym buzką czy dupą i zycie do konca przehebane. jak dobrze ze takiego bledu nie popelnilem. 😄 co za ulga.

A placic za seks nigdy nie placilem i nie zamierzam. Aktorstwo mnie nie interesuje.

Jak ci sie nie podoba to co ci piszemy, nie wlaz na wszelkie topiki wstawionych przez wszelakiej masci "szukajacych". bo zawsze jakos tam mozna cie znalezc najszybciej. Przypadek? Czy mężu/partneru tez kogos wyhaczył tą drogą i masz kompleksa?

o, czytam topik z napalonym40  (hahah, to nie ja, ale widze inny tez ci dupe młóci :classic_biggrin::classic_biggrin:  ubaw)

prosta sprawa. ty wsiadasz na ogon komus, ktos wsiadzie tobie. z tym ze TY zaczelas.

w tym akurat sie zgadzamy. ty i ja to zupelnie nie ta liga.

a ty kwasuj innym i truj dalej i walcz z wiatrakami, to ci wychodzi najlepiej :classic_biggrin: a zycie i tak przeleci. :classic_laugh: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Andrzejku jak nie chcesz to po co piszesz. Ty bijesz swoja inteligencja wszystkich swiecisz niczym choinka. kochany z czym do ludzi ty babska nie bedziesz miec moze w marzeniach zaraz zaraz ty juz masz i ze freee 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

tak mam kompleksa strasznego(swoja droga celnie trafiasz) , ze znizam sie do twojego poziomu i tobie odpisuje. 

reczny ci mozg wypalil jak cos bylo kiedykolwiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×