Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kalina

Rozczarowanie youtubem?

Polecane posty

Gość Kalina

Czy Wy także podobnie jak ja jesteście rozczarowane/znudzone dużą częścią polskiego jutuba? W chwili obecnej nie oglądam już nikogo. Stylizacje - za okłamywanie w sprawie wagi, wszechobecną reklamę, staczanie się intelektualnie od czasu związku z DG. Szusz - wieczenje zblazowanie, zapijaczona twarz i wszechogarniąjaca nuda. Maxi - powtarzalność makijaży, brak kreatywności, wredota. Można by tak dalej wymieniać. Generalnie zamiast się rozwijać to większość z nich po prostu się cofa, nie rozwija. Do tego ma widzów za debili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mam podobne odczucia. Czasem oglądam dla śmiechu. Ogólnie jestem jednak zażenowana tym co one wyczyniają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Mnie najbardziej rozczarowała Karolina. Pozowała na taką pewną siebie, mająca mnóstwo pomysłów, planów. A kończyła jako ukrywająca swoją wagę skarbonka dla gowniarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Mnie najbardziej rozczarowała Szusz. Przed związkiem z Tomkiem i tą przeprowadzką na nowe mieszkanie to była zupełnie inna dziewczyna. Teraz jest cieniem samej siebie, wypełnione usta, rzęsy w ogóle nie dodają urody. Horyzonty jej się zwęziły. Widzi tylko markowe ubrania i dodatki. Zatraciła zdolność do wypowiadania własnego zdania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucja

Nie wiem co vlogerki widza w tych dlugich rzesiskach... widuje takie osoby czasem w pracy i nie podoba mi sie to, wcale to nie jest atrakcyje :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly

Nie ogladam już radzilli, andziaks, olfaktorii. Nie po to człowiek instaluje blokady reklam, żeby oglądać je we volgach. To samo instagram dziś poleciała whatannawears za co to sami sprawdzcie, bo szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13.

Zgadzam się z wyżej wymienionymi. Jednak największym rozczarowaniem okazała się dla mnie Sara (ssaruska). Wydawała się taką miłą dziewczyną, jeśli coś poleciała, to od siebie, zdarzały się reklamy, ale były wyważone i przede wszystkim nie reklamowała badziewia, aż do czasu tych wiebalczy do zębów. Tyle razy ostrzegała widzów, że to niezdrowe, a teraz co? Grzecznie zapytałam na ig, czy zmieniła zdanie, w końcu ma do tego prawo, to usunęła mój komentarz. To samo z dziewczyną, która po prostu stwierdziła, że ten produkt się u niej nie sprawdził. Tego się po niej nie spodziewałam. Będę nadal oglądać, kibicuję jej, ale niesmak pozostał 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera

Moim zdaniem kończy się era youtuba. Widać to po malejących ilościach wyświetleń największych kanałów. To się zaczęło w momencie jak przyjemność z nagrywania przerodziła się w maszynkę do zarabiania pieniędzy a dziewczyny każdą krytyczną uwagę uważały za hejt.

Zaczęły się pyskówki z widzami, wywyższanie się i reklamowanie czego tylko popadnie. Sprzedały się i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racja

Sprzedały się wszystkie, nawet reklamą margaryny czy herbaty nie pogardzą, by kilka złotych wpadło. Żenada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Wszystkie dziewczyng ktore otwieraja sryliard kalendarzy adwentowych mnie nudza... juz ogladanie co jadly na sniadanie jest ciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam podobne odczucia i też myślę, że era jutuba powoli się kończy. Ja kiedyś oglądałam Kobus, i bardzo jej kibicowałam, ale przestałam jak zaczęła uważać się za niewiadomo kogo a teraz nie jestem w stanie obejrzeć ani sekundy jej filmu, bo są tak nudne! Nic się nie dzieje! Zresztą czy to nie jest żenujące, że np. dostała paczkę PR (prawdopodobnie z sephory bo identyczne perfumy w tym czasie dostały 3 inne vlogerki i niektóre nie ściemniały że same sobie kupiły) a wciskała że to konkubent jej kupił.

To samo z Andzią. Wstanie, zje, pochodzi po Ikei i to wszystko. Inne vlogerki to samo.. No i ludzie jednak mają już dość tych reklam. Kiedyś fajnie było zobaczyć te testy czy recenzje kosmetyków, teraz i tak nie wiadomo czy kosmetyk jest dobry bo naprawę jest czy vlogerka ma zapłacone za reklame.

Aha i jeszcze Fitlovers mnie rozczarowali. Pamela założyła nowy kanał, myślałam ze będzie coś dla kobiet, np. serie ćwiczeń (jakie robiła zanim kanał stał się popularny) coś na temat zdrowego odzywiania, diet, no jako trener i dietetyk miała duże pole do popisu i kanał mógł być naprawdę super. A on.... póki co w każdym filmie coś reklamuje. I robi makijaż choć się na tym nie za, ale najważniejsze że otaguje firmę kosmetyczną...

Na chwilę obecną od czas do czasu mogę jedynie Swiat Gosi obejrzeć. Ale u niej też co raz częściej wieje nudą.

No cóż z jutubem będzie jak z naszą klasą czy facebookiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harly

Ja myślę, że to nie jutub się kończy tylko następuje odsiew badziewia, mody, byleczego. YouTube ewoluuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Standard w wiekszosci vlogmasow to otwieranie kalendarza, sniadanie, runda po sklepach w poszukiwaniu prezentow, przy okazji jakies ujecia dekoracji swiatecznych i do domu...

nuuuuuuudy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, nie jestem rozczarowana. Po prostu wybieram kanały, których oglądanie sprawia mi przyjemność. Poza tym youtube to nie tylko kanały urodowe. Sama śledzę naukowe, historyczne, architektoniczne, związane z nowymi technologiami itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Ja tez , naprawde coraz wiecej wartosciowych kanalow sie pojawia , na pewno youtube sie nie konczy, moze Moda na nudne, domowe vlogi przemija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

To chyba oczywiste, że miałam na myśli tylko jutub urodowy. Wiadomo, że są kanały o innej tematyce. Ale w tej dyskusji chodzi akurat o coś innego. Zresztą oglądam jutuba niemieckiego i na pewno nie jest tak bezwartościowy jak nasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statysta

Ciekawe jak whatannawears poleciały staty po akcji? mozna sprawdzic gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sat

Wg socialblade.com -4,920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara
1 godzinę temu, Gość statysta napisał:

Ciekawe jak whatannawears poleciały staty po akcji? mozna sprawdzic gdzieś?

Konto zrobilo sie.... prywatne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok

Niezła fala krytyki poleciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miko Ala

Z tego co widzę, to jeszcze zaczynają się yt miedzy sobą ciągać po sądach. Także niezłe bagno. Szkoda na nich wszystkich czasu. Dramy od siemiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ele
6 minut temu, Gość Miko Ala napisał:

Z tego co widzę, to jeszcze zaczynają się yt miedzy sobą ciągać po sądach. Także niezłe bagno. Szkoda na nich wszystkich czasu. Dramy od siemiu boleści.

Kto z kim ma na pieńku? Bo chyba mnie coś ominęło 🙂

Uwielbiam te ich dramy, lamenty. Pamiętam kiedys aferę pomiędzyJesMecd a Maff, o to która sobie szybciej boba zrobiła.... Po prostu poezja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jago

Sek s masterka podała do sadu kolesia z yt. Szkoda w sumie na to czasu, tak jak na większość głupiutkich kanałów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izawilk

Ja już też nie oglądam niczego.. wczoraj napisała do mnie dziewczyna na insta. Ma kanał 30 subskrypcji. Taka fajna normalna. Monia Mól zobaczcie sobie. Chyba czas dać szanse nowym osobą bo szusz itp. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Izawilk napisał:

Ja już też nie oglądam niczego.. wczoraj napisała do mnie dziewczyna na insta. Ma kanał 30 subskrypcji. Taka fajna normalna. Monia Mól zobaczcie sobie. Chyba czas dać szanse nowym osobą bo szusz itp. Tragedia.

Monia wypierdalaj z tą chamska reklama samej siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izawilk

Przykry jest poziom tego forum. Nie można napisac o kimś dobrego słowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izawilk

Przykre bo ta dziewczyna pewnie nawet nie wie, ze o niej piszemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wie,wie, już przestań ściemniać Monia 😉 No i jak kanal jest fajny to obroni sie sam, te żebranie o suby byłyby zbędne, gdybyś była naprawdę interesująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Wie,wie, już przestań ściemniać Monia 😉 No i jak kanal jest fajny to obroni sie sam, te żebranie o suby byłyby zbędne, gdybyś była naprawdę interesująca.

Dokladnie. Żenujący sposób na promocję własnej osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyuuuu

Tymczasem ta od księciunia arabskiego, teraz robi sobie bekę na instast. Że będzie informować o sponsorowanych wyjazdach itp. Bardzo lekceważy jak widać swoje widzki i wcale nie jest jej przykro. Ona bała się tylko że pasnie jej interes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×