Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kalina

Rozczarowanie youtubem?

Polecane posty

Gość Gosc

😂😂a gdzie maja sie lansowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala
Dnia 16.12.2018 o 17:53, Gość Lucja napisał:

Nie wiem co vlogerki widza w tych dlugich rzesiskach... widuje takie osoby czasem w pracy i nie podoba mi sie to, wcale to nie jest atrakcyje 😕

A ja dodam że nie każdej kobiecie te rzęsy pasują. Walą wszystkie do kosmetyczki i sobie robią te rzęsy jakby miały je upiększyć. A najbardziej żałosne są takie które niezbyt dbają o siebie, ale rzęsy sobie robią. Jak już wzięły się za to patolki to przestały mi się podobać sztuczne rzęsy.Kiedyś nawet myślałam aby też sobie zrobic choć raz, ale jak widzę że każda patola tak robi to mi się odechciało bo wydaje mi się już to takie tandetne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruuuu

Bo to jest tandetne, tak samo jak długie szpony i brwi jak od flamastra. Zero elegancji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety. 99% kanałów to teraz banery reklamowe. Byle kasa się zgadzała.W kazdym fimie jakies reklamy. Dziewczyny z lgs kiedys takie swoiskie teraz " na bogato" . Stylówki Kaśki jak dla damesy 40+ . Do niedawna oglądałam " no to jestem" ale tez juz jej nie trawię. Prozis, prozis, prozis...ile możnaa??? I to jej samouwielbienie.Szusz zrobiła z siebie rafalale kochającą marki , metki i wielkie logo.Zero tresci w jej filmikach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 17.12.2018 o 03:23, Gość gość napisał:

Mam podobne odczucia i też myślę, że era jutuba powoli się kończy. Ja kiedyś oglądałam Kobus, i bardzo jej kibicowałam, ale przestałam jak zaczęła uważać się za niewiadomo kogo a teraz nie jestem w stanie obejrzeć ani sekundy jej filmu, bo są tak nudne! Nic się nie dzieje! Zresztą czy to nie jest żenujące, że np. dostała paczkę PR (prawdopodobnie z sephory bo identyczne perfumy w tym czasie dostały 3 inne vlogerki i niektóre nie ściemniały że same sobie kupiły) a wciskała że to konkubent jej kupił.

Porosła w piórka. Odkąd urządziła salon w piwnicy i zrealizowała projekt córka (przestymulowana wszechobecną kamerą i chaotycznym trybem życia matki) poczuła się omnipotentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 14.04.2019 o 14:25, Gość Gosc napisał:

Zapraszam na kanal Maziowa Szkocja 

 

A ja się zastanawiam kiedy i czy w ogóle Youtube przestanie emitować nic nie warte wypociny takich wytworów jak Mazia. Z drugiej strony współczuję uzależnienia takich miernot od nagrywania.  Mazia twierdzi, że to uwielbia,ale mi to wygląda na rodzaj chorego uzależnienia, które tłumaczy się hobby, a tak naprawdę nie potrafią już żyć bez pokazywania siebie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam wątek. Która youtuberka/youtuber okazał się dla was największym rozczarowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, ariana1422 napisał:

Odświeżam wątek. Która youtuberka/youtuber okazał się dla was największym rozczarowaniem?

Doncia. Zapowiadała się fajnie a skończyła jako zblazowana, aspołeczna i infantylna dzidzia piernik w za małych ubraniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×