Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatrzymanie ewolucyjne

Dlaczego kobiety są głupie do kwadratu?

Polecane posty

Gość zatrzymanie ewolucyjne

bo ich umysły są milion lat wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
6 minut temu, Gość zatrzymanie ewolucyjne napisał:

bo ich umysły są milion lat wstecz

Bo oczywiście cała mądrość uległa przeniesieniu na mężczyzn;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

bo mozg kobiety najpierw przetwarza informacje przez cialo migdalowate, ktore odpowiada za generowanie stanow emocjonalnych, a dopiero pozniej te informacje ida do kory przedczolowiej, ktora w duzym skrocie odpowiada za logiczne myslenie. tak wiec kobieta najpierw czuje, a potem najwyzej mysli, inteligentniejsza kobieta szybciej dorobi sobie uzasadnienie do popelniania glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen

Co ci niewiasty tak zawiniły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobel
6 minut temu, Gość adam napisał:

bo mozg kobiety najpierw przetwarza informacje przez cialo migdalowate, ktore odpowiada za generowanie stanow emocjonalnych, a dopiero pozniej te informacje ida do kory przedczolowiej, ktora w duzym skrocie odpowiada za logiczne myslenie. tak wiec kobieta najpierw czuje, a potem najwyzej mysli, inteligentniejsza kobieta szybciej dorobi sobie uzasadnienie do popelniania glupoty.

Nobel się należy, brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzymanie ewolucyjne
1 minutę temu, Gość Sen napisał:

Co ci niewiasty tak zawiniły? 

nie zawiniły tylko próbuje zrozumieć tą płeć ogólnie, bo czytając tu ich patologiczne historyjki nie wiem czy mam się śmiać czy płakać z ich głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Przed chwilą, Gość zatrzymanie ewolucyjne napisał:

nie zawiniły tylko próbuje zrozumieć tą płeć ogólnie, bo czytając tu ich patologiczne historyjki nie wiem czy mam się śmiać czy płakać z ich głupoty

nawet nie probuj, bo sie zawiedziesz i to bardzo. W internecie jest masa takich historyjek o dziwnych, a czasami wrecz przerazajacych postepowaniach kobiet, ale najwazniejsze jest bys przyjal odpowiednia metodyke na nie i wiecej juz nie wracal do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samiczki,to płeć skupiona na socjalizacji nie na kwestiach praktycznych czy teoretycznych. Od tego zawsze byli mężczyźni dlatego teraz to wygląda jak wygląda. A konskwencją tego jest to, ze ichnia nauka, którą stworzyły jako "he-he-naukowczynie" to  gender studies czyli kupa spisanych pretensji, a jak się je zatrudnia na merytorycznych stanowiskach mają o połowę niższe wymagania (przykład ostatniej afery wokół prezentacji o kryteriach zatrudniania i zapraszania do programu CERN).

Jednak zauważyłem, że jeśli nawet kobiety nie mają takiego rozstrzału intelektualnego jak mężczyźni (silnie spłaszczona krzywa Gaussa) to mają takowy jeśli chodzi o mądrość. Poznałem kilka kobiet, których spokój i harmonii ze światem jest dla mnie czymś niewyobrażalnym i nie wiem czy w ogóle w takim stopniu do osiągniecia. Bez medytacji, bez odosobnienia klasztornego etc. Zresztą buddyzm ma kilka całkiem znakomitych kobiet spirytualistek w poczecie "świętych". Oczywiście tutaj też zróżnicowanie ekstremów jest duże. Tyle samo ile mądrych jest skrajnie nieprzystosowanych i żyjących w świecie złudzeń.

Mężczyźni zmieniają świat, kobiety się z nim miłośnie godzą.
Oczywiście znakomitsze jednostki. Większość po prostu przerabia pokarm na ekskrementa.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A cały krzyk o to, że znowu jesteś sam i znowu z własnej winy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żałosne męskie pełne pychy i pogardy poglądy. Ale czego się spodziewać bo bytach na kafe które mianuja się mężczyzna. Musicie być tak naprawdę kobietami w środku bo tylko tak można usprawiedliwic wasza obecność na forum dedykowanym kobietom co wyraźnie jest zaznaczone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druzgot

no i dobrze, niech sobie mezczyzni teraz bedą kobietami, az kobiety popadna w nerwice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Żałosne męskie pełne pychy i pogardy poglądy. Ale czego się spodziewać bo bytach na kafe które mianuja się mężczyzna. Musicie być tak naprawdę kobietami w środku bo tylko tak można usprawiedliwic wasza obecność na forum dedykowanym kobietom co wyraźnie jest zaznaczone. 

prawda vs kobieta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2018 o 19:52, Gość Gość napisał:

Żałosne męskie pełne pychy i pogardy poglądy. Ale czego się spodziewać bo bytach na kafe które mianuja się mężczyzna. Musicie być tak naprawdę kobietami w środku bo tylko tak można usprawiedliwic wasza obecność na forum dedykowanym kobietom co wyraźnie jest zaznaczone. 

Podetrzyj się. Popuściłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Nie miały szansy ewoluować intelektualnie, przez setki tysięcy lat obracały się wyłącznie w swoim gronie i ich ewolucja poszła w urodę, żeby mogły kusić i manipulować... Co do dzisiaj się sprawdza, nawet największe tłumoki nie narzekają na brak zainteresowania, te tutaj to już zupełne niedojdy 🤠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Macho napisał:

Nie miały szansy ewoluować intelektualnie, przez setki tysięcy lat obracały się wyłącznie w swoim gronie i ich ewolucja poszła w urodę, żeby mogły kusić i manipulować... Co do dzisiaj się sprawdza, nawet największe tłumoki nie narzekają na brak zainteresowania, te tutaj to już zupełne niedojdy 🤠

niedojda to się manipulacji poddaje ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pou
3 godziny temu, Piaskun napisał:

Podetrzyj się. Popuściłaś...

Dam tobie do wylizania. Nie krępuj się. Wiem że lubisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Pou napisał:

Dam tobie do wylizania. Nie krępuj się. Wiem że lubisz. 

Rozumiem, ze zaczynasz mnie uważać za familianta skoro przez przeniesienie przypisujesz mi zwyczaje panujące w swojej rodzinie?
Rozczaruję cię niestety: wyraźne wały brwiowe, owłosienie i krępa budowa ciała sugerowałyby niejakie powinowactwo gorylowi raczej niż stadu świń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Rozumiem, ze zaczynasz mnie uważać za familianta skoro przez przeniesienie przypisujesz mi zwyczaje panujące w swojej rodzinie?
Rozczaruję cię niestety: wyraźne wały brwiowe, owłosienie i krępa budowa ciała sugerowałyby niejakie powinowactwo gorylowi raczej niż stadu świń.

Od mojej rodziny radzę się odpierdolic genetyczny odpadzie. Żryj to gówno i nie udawaj glupszego niż jesteś. Przecież lubisz lizać kakaowe 👀 przypominam że to ty obrales sobie za arenę na której prezentujesz swoje mądrości z dupy forum przeznaczone dla kobiet. Ja jestem u siebie a ty jesteś chujowy i musisz sobie udowadniać że jednak nie poprzez pisanie wśród kobiet które masz za idiotki. Nie odpisuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Od mojej rodziny radzę się odpierdolic genetyczny odpadzie. Żryj to gówno i nie udawaj glupszego niż jesteś. Przecież lubisz lizać kakaowe 👀 przypominam że to ty obrales sobie za arenę na której prezentujesz swoje mądrości z dupy forum przeznaczone dla kobiet. Ja jestem u siebie a ty jesteś chujowy i musisz sobie udowadniać że jednak nie poprzez pisanie wśród kobiet które masz za idiotki. Nie odpisuj. 

Jesteś taka banalna w swoich obelgach. Adekwatnych zupełnie do swego pochodzenia: pomiotu świni i narżniętego chłopka-roztropka, katolika-alkoholika. Tłumaczyłoby to i plugawy język i kołtuńskie podejście do seksu.
  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gejologia
3 minuty temu, Piaskun napisał:

Jesteś taka banalna w swoich obelgach. Adekwatnych zupełnie do swego pochodzenia: pomiotu świni i narżniętego chłopka-roztropka, katolika-alkoholika. Tłumaczyłoby to i plugawy język i kołtuńskie podejście do seksu.
  

To zabawne jak syn rozjechanej w kroku kurwy który nie wie kto jest jego ojcem śmie cokolwiek pisać o moim pochodzeniu. Prawdopodobnie ty i reszta bekartow które nazywasz rodzeństwem podchodzicie ze związku kazirodczego waszej starej z jej bratem alfonsem. To by tłumaczyłoby twoje nader otwarte podejście do seksu. Trudno go nie mieć żyjąc w burdelu i patrząc na orgie matki. Chociaż nie. Bardziej prawdopodobne jest to że podchodzicie z seksu z psem. Pieskun do nogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gejologia napisał:

To zabawne jak syn rozjechanej w kroku kurwy który nie wie kto jest jego ojcem śmie cokolwiek pisać o moim pochodzeniu. Prawdopodobnie ty i reszta bekartow które nazywasz rodzeństwem podchodzicie ze związku kazirodczego waszej starej z jej bratem alfonsem. To by tłumaczyłoby twoje nader otwarte podejście do seksu. Trudno go nie mieć żyjąc w burdelu i patrząc na orgie matki. Chociaż nie. Bardziej prawdopodobne jest to że podchodzicie z seksu z psem. Pieskun do nogi. 

Prawdę mówi się że mężczyznę poznaje się widząc go pijanym, a kobietę widząc ją rozzłoszczoną...

Twoja prawdziwa twarz jest odrażajca - dziurawa kołtuńska moralność nie zakryje ani jej ani skrzywień na punkcie seksu. 

Idźże na terapię kołtunko, lepiej to ci zrobi niż próby obrażania ludzi myślących inaczej na jakimś zapomnianym przez Boga i moderię forum. Zaczadzenie kadzidłem sprawia że nawet w tej materii nie idzie co najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oh te twoje prawdy życiowe. Nie jesteś zbyt rozsądny jeśli uważasz że jeden komentarz ukazuje czyjąś prawdziwa twarz. Moja jest jeszcze gorsza :classic_biggrin: polecam zajrzeć do własnego oka w którym nosisz belkę a mimo to jej nie widzisz zamiast wytykac komuś coś co uprawiasz nagminnie sam. Szczyt hipokryzji. Ty jesteś moją terapią myślący inaczej fiucie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llllllll

Ona To najbardziej prymitywny gosc nocny na tym forum 🙂 wyjatkowo odpychajaca i nie chce sie zmienic, odrazajaca suczka:) ale to ona musi z tym zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Llllllll napisał:

Ona To najbardziej prymitywny gosc nocny na tym forum 🙂 wyjatkowo odpychajaca i nie chce sie zmienic, odrazajaca suczka:) ale to ona musi z tym zyc

Bardziej odpychajace są jedynie namiastki kobiet uprawiające nocne erotyki klasy D z chlopem prymitywnym jak wor kartofli. A fe. Fuj fuj. Szyjka macicy ahh. Jakie to eksajtyd. Prawie jak prut Brołken... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llllllll

Taa, fascynujace o czym opowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

były są i będą mądrzejsze  a wy zamiast rownać wylewacie zale na damskim forum eunuchy x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuj

Pieskun pewnie uważa cię amebo za wielce inteligenta tylko dlatego że lizesz mu jaja lechtajac ego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llllllll

Nie pierwszy raz gadamy prymitywna wariatko :))) jestes pobudzona kazdej nocy, zastanow sie nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zastanawiam się nad sobą 365 dni w roku chyba że jest przestępny. Zainteresuj w końcu czymś skoro to nie pierwszy raz a nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokat czeka

damskie forum to odwrotna dyskryminacja, sprawa pójdzie do sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×