Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonim

Nachalna eks mojego Męża

Polecane posty

Gość gosc
Dnia 17.12.2018 o 17:43, Gość Anonim napisał:

Witam mam pewien problem.. Rok temu eks mojego Męża odowiła kontakt z moim mezem na fb.. Dodam ze maz byl przez nia zablokowany. Odblokowala go i zaprosila do, znajomych po tym jak jej sie zycie nie ulozylo i jak ja jej  chlopak zostawil.. Z mezem jestem 9lat w zwiazku  a w zwiazku malzenskim 3 lata.. Zaczeli pisac ze sobą. Zalil sie jej ze mu sie ze mna nie uklada i rozne inne rzeczy.. Gdy sie dowiedzialam przyznal sie do wszystkiego przeprosil i mowil ze juz nie bedzie z nia pisal...i wywalil ja ze znajomych na moja prosbe. Wybaczylam dalam szanse nam.. Nie pisal z nia juz wiecej od tamtego czasu.. Ale po paru miesiacach wyslala zyczenia na urodziny.. Maz nie odpisal jej na zyczenia bo zaczelam sie wkurzac ze znow przypomina o sobie.. Spokoj na 1 mięs i znow wiadomosc na mesengerze , tym razem wyslala zdjecie auta czy pamieta auto ktorym jezdzil..Odp jej tylko ze pamieta. Oststnio znow zdjecie jemu wyslala. Jak mój maz twierdzi nic jej nie odpisal..  Moje zdjęcia tez lajkuje na fb Tak sie zastanwiam po co ona to robi.. Maz twierdzi ze mnie Kocha i za ja sie licze dla niego. Tylko ze ciezko mi po tym wszystkim jakos zaufac jemu ponownie. Pytanie po co ona to robi..Bo mnie cos tu smierdzi i oszukac sie nie dam.. Moze popatrzycie na sytuacje z boku i ocenicie jakos obiektywnie.

z boku to mi wyglada ,,ze gdyby chciala to by skorzystal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.12.2018 o 15:25, Gość ooś napisał:

Ty masz problem czytania ze zrozumieniem. Gdzie masz mózg?

Gdyby facet nie chciał kontaktu to zwyczajnie babę by zablokował. A co lepsze jeśli się naprasza, a on tego nie chce. Gdyby chciał uciąć zadzwoniłby czy spotkałby z nią. Najlepiej gdyby na spotkanie zabrał małżonkę i tamtej wyjaśnił łopatologicznie. Konkretne przekazy potrafią załatwić wiele. Jeśli facet tego nie robi oznacza, że ma grubo za uszami i żadne tłumaczenia, że nie odpisuje itp. nie działają. On z nią uskutecznia romansik, i nie mów mi że jest inaczej. Trudno uwierzyć, że 99% nie rozumie w czym rzecz i że tak proste schematy jak manipulacja nie są do pojęcia. Ale o to chodzi, żeby manipulowany - w tym przypadku autorka nie wiedziała, że jest manipulowana.

Dokładnie, poza tym mogli z FB przenieść się na pisanie smsow o których autorka nie wie. Zresztą zalil się jej na ich małżeństwo czyli nie jest szczesliwy, to mówi samo za siebie...tym samym dal jej zielone swiatlo. Autorko, przejrzyj ukradkiem jego telefon bo może z nią pisać czy dzwonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie ona jest problemem tylko Twój mąż. Ewidentnie kręci. Pewnie z nią pisze i kasuje wiadomości. Zablokował ją na pokaz dla Ciebie a kontaktuje się przez inny komunikator. Znam takiego co za mnie przepraszał na kolanach a po kilku h łapał mnie za tyłek i mówił, że "było ciężko, ale jest mistrzem i opanował sytuację". Zdradzająca osoba nawet złapana za rękę kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×