Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonim

Nachalna eks mojego Męża

Polecane posty

Gość Anonim

Witam mam pewien problem.. Rok temu eks mojego Męża odowiła kontakt z moim mezem na fb.. Dodam ze maz byl przez nia zablokowany. Odblokowala go i zaprosila do, znajomych po tym jak jej sie zycie nie ulozylo i jak ja jej  chlopak zostawil.. Z mezem jestem 9lat w zwiazku  a w zwiazku malzenskim 3 lata.. Zaczeli pisac ze sobą. Zalil sie jej ze mu sie ze mna nie uklada i rozne inne rzeczy.. Gdy sie dowiedzialam przyznal sie do wszystkiego przeprosil i mowil ze juz nie bedzie z nia pisal...i wywalil ja ze znajomych na moja prosbe. Wybaczylam dalam szanse nam.. Nie pisal z nia juz wiecej od tamtego czasu.. Ale po paru miesiacach wyslala zyczenia na urodziny.. Maz nie odpisal jej na zyczenia bo zaczelam sie wkurzac ze znow przypomina o sobie.. Spokoj na 1 mięs i znow wiadomosc na mesengerze , tym razem wyslala zdjecie auta czy pamieta auto ktorym jezdzil..Odp jej tylko ze pamieta. Oststnio znow zdjecie jemu wyslala. Jak mój maz twierdzi nic jej nie odpisal..  Moje zdjęcia tez lajkuje na fb Tak sie zastanwiam po co ona to robi.. Maz twierdzi ze mnie Kocha i za ja sie licze dla niego. Tylko ze ciezko mi po tym wszystkim jakos zaufac jemu ponownie. Pytanie po co ona to robi..Bo mnie cos tu smierdzi i oszukac sie nie dam.. Moze popatrzycie na sytuacje z boku i ocenicie jakos obiektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afagff

Chce do niego wrócić widać na kilometr. Zadzwoń do niej i ja opieprz albo jej odpisz z.telefonu męża ze sobie nie życzysz żeby do niego pisała i podpisz się ,,obecna żona, , czy coś w tym stylu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikra

Ja nie wiem skad takie szmaty sie biora... takie to bym za c.....e powiesila... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość I

To nie Ty autorko powinnaś zdecydowanie zareagować i odpowiadać pani byłej a Twój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim

Maz jej nic niec nie odpusuje...A ona dalej pruboje . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nic nie odpisuje ale na fb ciągle zagląda, żeby zobaczyć, czy się odezwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffvb

wylacznie twoj mąż powinien jej napisac ze ma wam dac spokoj a nie Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Ale ja nie mam zamiaru do niej pisac , w zyciu bym sie tak nie ponizyla.. Po prostu chce wiedziec jaki  jest punkt myslenia osob neutralnych,  i czy zgadza sie z moim.. Ja mysle ze nikt bez powodu nie odnawia kontaktu.. Nie dziwilo by mnie to jakby wczesniej miala z nim kontakt np gdy byla w zwiazku z chłopakiem.. I nagle po tylu latach odnowienie kontaktu , troche zastanawiajace jest to.. Nie wiem moze faktycznie jestem przeczulona na tym punkcie , ale wiem jak takie cos sie konczy.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
2 godziny temu, Gość gość I napisał:

To nie Ty autorko powinnaś zdecydowanie zareagować i odpowiadać pani byłej a Twój mąż.

Nie siedzi z tel w rece i nie sprawdza... Odczytał i nic nie odp...i tyle. Nie jasno suie wyraziłam czy jak.. Moze przeliterowac 😁😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
3 minuty temu, Gość Anonim napisał:

Oj przepraszam bardzo , to mialo isc okienko wyżej... 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black and White

Chce wrocic , proste i logiczne.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terry

Nudzi jej się i szuka uwagi, a że Twój mąż odpisal jej raz i drugi i w dodatku nagadał jak to mu źle w małżeństwie to teraz ona tak łatwo nie zrezygnuje. 

Dziwne, że jeszcze mu nie postawiłas ultimatum, ze albo jej napisze zdecydowane "idz sobie" i zablokuje albo ma probem .. Inaczej sie raczej nie pozbedziesz nakręconej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z mezem jestem 9lat w zwiazku  a w zwiazku malzenskim 3 lata.. Zaczeli pisac ze sobą. Zalil sie jej ze mu sie ze mna nie uklada i rozne inne rzeczy.. 

xxx

Twój mąż dał jej do tego pisania zielone światło i nadzieję że może coś z tego będzie skoro z tobą mu się nie układa.

Mało tego, nie nie napisał jej ze jej nie chce, nie kazał się jej odczepić, nie pisze z nią tylko dlatego że tu bo szpiegujesz.

Dlatego tamta "walczy" o związek.

Z tego co widzę mąż wcale nie chce jej odciąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Nie odpisal jej nic, na zyczenia urodzinowe i pozniej na wiadomosc ostatniom .. Olal ale dalej pruboje.. Za jakiś czas zniw zapewne spruboje.Jak ktos nie odp na wiadomosci to znakiem tego ze sie go zlewa.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Z mezem jestem 9lat w zwiazku  a w zwiazku malzenskim 3 lata.. Zaczeli pisac ze sobą. Zalil sie jej ze mu sie ze mna nie uklada i rozne inne rzeczy.. 

xxx

Twój mąż dał jej do tego pisania zielone światło i nadzieję że może coś z tego będzie skoro z tobą mu się nie układa.

Mało tego, nie nie napisał jej ze jej nie chce, nie kazał się jej odczepić, nie pisze z nią tylko dlatego że tu bo szpiegujesz.

Dlatego tamta "walczy" o związek.

Z tego co widzę mąż wcale nie chce jej odciąć!

Nie odpisal jej nic, na zyczenia urodzinowe i pozniej na wiadomosc ostatnią .Olal ale dalej pruboje.. Za jakiś czas zniw zapewne spruboje.Jak ktos nie odp na wiadomosci to znakiem tego ze sie go zlewa.. No chyba ze mnie klamie mowi ze nie.odp i kasuje.. Ale nie chce sie doszukiwac bo nie złapalam za reke. Jesli on klamie prawde kiedys wyjdzie na jaw , a wtedy walizki mu spakuje.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Z mezem jestem 9lat w zwiazku  a w zwiazku malzenskim 3 lata.. Zaczeli pisac ze sobą. Zalil sie jej ze mu sie ze mna nie uklada i rozne inne rzeczy.. 

xxx

Twój mąż dał jej do tego pisania zielone światło i nadzieję że może coś z tego będzie skoro z tobą mu się nie układa.

Mało tego, nie nie napisał jej ze jej nie chce, nie kazał się jej odczepić, nie pisze z nią tylko dlatego że tu bo szpiegujesz.

Dlatego tamta "walczy" o związek.

Z tego co widzę mąż wcale nie chce jej odciąć!

Czy wy macie problem z czytaniem czy jak ??? Autorka napisała jasno ze jek nie odpisuje , ze pisalja z nianim raz i odp tylko na jedna wiadomosc.. Pozniej juz nie odp , klania sie czytanie ze zrozumieniem... Wiec skoro nie odp to ja.odcipl chyba raczej nie ??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
23 minuty temu, Gość Terry napisał:

Nudzi jej się i szuka uwagi, a że Twój mąż odpisal jej raz i drugi i w dodatku nagadał jak to mu źle w małżeństwie to teraz ona tak łatwo nie zrezygnuje. 

Dziwne, że jeszcze mu nie postawiłas ultimatum, ze albo jej napisze zdecydowane "idz sobie" i zablokuje albo ma probem .. Inaczej sie raczej nie pozbedziesz nakręconej kobiety.

Ultimatum ma juz dawno postawione, Chcialam sie rozwiesc z nim z tego powodu , przeprosil dalam kolejna szanse , od tego czasu nie pisal z nia.. Mowi ze ona  pisze do niego , ale on noe odp.. Mowi ze jak nie bedzie odp to da sobie w koncu spokoj... Ja staram sie na nowo zaufac mezowi bo widze ze sie stara od tego czasu i ogólnie jest duzo duzo lepiej.. No ale ona co jakis czas przypomina o sobie właśnie sporadycznym pisaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
20 godzin temu, Gość Afagff napisał:

Chce do niego wrócić widać na kilometr. Zadzwoń do niej i ja opieprz albo jej odpisz z.telefonu męża ze sobie nie życzysz żeby do niego pisała i podpisz się ,,obecna żona, , czy coś w tym stylu 

Popieram - zadzwoń i ją zwymyślaj, a później zablokować, po co ma wypisywać, lajkować, itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooś
2 godziny temu, Gość Klara napisał:

Czy wy macie problem z czytaniem czy jak ??? Autorka napisała jasno ze jek nie odpisuje , ze pisalja z nianim raz i odp tylko na jedna wiadomosc.. Pozniej juz nie odp , klania sie czytanie ze zrozumieniem... Wiec skoro nie odp to ja.odcipl chyba raczej nie ??? 

Ty masz problem czytania ze zrozumieniem. Gdzie masz mózg?

Gdyby facet nie chciał kontaktu to zwyczajnie babę by zablokował. A co lepsze jeśli się naprasza, a on tego nie chce. Gdyby chciał uciąć zadzwoniłby czy spotkałby z nią. Najlepiej gdyby na spotkanie zabrał małżonkę i tamtej wyjaśnił łopatologicznie. Konkretne przekazy potrafią załatwić wiele. Jeśli facet tego nie robi oznacza, że ma grubo za uszami i żadne tłumaczenia, że nie odpisuje itp. nie działają. On z nią uskutecznia romansik, i nie mów mi że jest inaczej. Trudno uwierzyć, że 99% nie rozumie w czym rzecz i że tak proste schematy jak manipulacja nie są do pojęcia. Ale o to chodzi, żeby manipulowany - w tym przypadku autorka nie wiedziała, że jest manipulowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obie nie wiedzą, że są manipulowane przez misia a misiowi dobrze bo manipuluje jedną i drugą.

Zaproś ją autorko na święta i obgadacie sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
1 godzinę temu, Gość ooś napisał:

Ty masz problem czytania ze zrozumieniem. Gdzie masz mózg?

Gdyby facet nie chciał kontaktu to zwyczajnie babę by zablokował. A co lepsze jeśli się naprasza, a on tego nie chce. Gdyby chciał uciąć zadzwoniłby czy spotkałby z nią. Najlepiej gdyby na spotkanie zabrał małżonkę i tamtej wyjaśnił łopatologicznie. Konkretne przekazy potrafią załatwić wiele. Jeśli facet tego nie robi oznacza, że ma grubo za uszami i żadne tłumaczenia, że nie odpisuje itp. nie działają. On z nią uskutecznia romansik, i nie mów mi że jest inaczej. Trudno uwierzyć, że 99% nie rozumie w czym rzecz i że tak proste schematy jak manipulacja nie są do pojęcia. Ale o to chodzi, żeby manipulowany - w tym przypadku autorka nie wiedziała, że jest manipulowana.

Tak na pewno maja romans oddaleni o 800 km... Jak ktos do konca nie zna sytacji to niech glupie komentarze zachowa dla siebie.. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooś
1 minutę temu, Gość Anonim napisał:

Tak na pewno maja romans oddaleni o 800 km... Jak ktos do konca nie zna sytacji to niech glupie komentarze zachowa dla siebie.. Autorka

Telefony, maile, seks kamerki itp. Romans via net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
38 minut temu, Gość gość napisał:

Obie nie wiedzą, że są manipulowane przez misia a misiowi dobrze bo manipuluje jedną i drugą.

Zaproś ją autorko na święta i obgadacie sprawę

Jak przyjedzie 800 km do nas to czemu nie.. Chętnie zaprosze ja do siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black and White
13 minut temu, Gość ooś napisał:

Telefony, maile, seks kamerki itp. Romans via net.

Aha seks kamerki pod jednym dachem z zona :classic_laugh: naprawde jak macie piepszyc glupoty to lepiej nic nie pisz... Autorko nie sluchaj .. Wydaje mi sie ze twoj maz mowi prawde ze nie odp na wiadomosci bo wie ze cie straci i ma postawione ultimatum, wydaje mi sie ze ona celowo mu sie przypomina by namacic wam w zwiazku zebyscie sie klocili przez nia.. A to ze.nie odp dobrze robi. Zachowaj rozwage opanuj emocje.. Olej ja tak samo jak maz bo wydaje mi sie ze ona celowo to robi.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika
18 godzin temu, Gość Anonim napisał:

Nie siedzi z tel w rece i nie sprawdza... Odczytał i nic nie odp...i tyle. 

No wlasnie bardzo zle robi. POWINIEN jej napisac, ze ma dac wam spokój a przede wszystkim, ze ma Ciebie nie niepokoic, czego nie rozumiesz? Nie wyobrazam sobie, zeby moj facet nic nie odpisal swojej eks w takiej sytuacji, a wczesniej jeszcze, zeby sie jej spowiadal ze swojego zycia, nie zazdropszcze Ci faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
36 minut temu, Gość Kasika napisał:

No wlasnie bardzo zle robi. POWINIEN jej napisac, ze ma dac wam spokój a przede wszystkim, ze ma Ciebie nie niepokoic, czego nie rozumiesz? Nie wyobrazam sobie, zeby moj facet nic nie odpisal swojej eks w takiej sytuacji, a wczesniej jeszcze, zeby sie jej spowiadal ze swojego zycia, nie zazdropszcze Ci faceta.

Problem z glowy , wlasnie sie dowiedziałam ze ja zablokowal 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graf
7 godzin temu, Gość Anonim napisał:

Ultimatum ma juz dawno postawione, Chcialam sie rozwiesc z nim z tego powodu , przeprosil dalam kolejna szanse , od tego czasu nie pisal z nia.. Mowi ze ona  pisze do niego , ale on noe odp.. Mowi ze jak nie bedzie odp to da sobie w koncu spokoj... Ja staram sie na nowo zaufac mezowi bo widze ze sie stara od tego czasu i ogólnie jest duzo duzo lepiej.. No ale ona co jakis czas przypomina o sobie właśnie sporadycznym pisaniem..

 

 

 mozeszty lub twoj maz jej po prostu zablokować? Co was obchodzi jak ona bedzie sie z tym czuła? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Anonim napisał:

Problem z glowy , wlasnie sie dowiedziałam ze ja zablokowal 🙂

Tu ją zablokował a gdzieś indziej odblokował 😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziecinada, dorośli ludzie a blokują się jak malolaty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro ktoś jest nagany to inaczej się nie da.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×