Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda

Mąż chce się kochać tylko w odbyt

Polecane posty

Gość Jagoda

Mój mąż odkąd jesteśmy po ślubie chce się kochać tylko w odbyt, mówi, że lepiej mnie czuje i że tak lubi on, zastanawiam się czy on przypadkiem nie jest gejem? W ogóle nie dotyka mojej cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Może oszczędza na gorsze czasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina

Nie umiesz porozmawiać z nim poważnie? To prawda, że w odbycie on ma ciaśniej, ale gdzie Twoje odczucia i uczucia - nie liczy się z nimi? A w dodatku jeśli unika cipki, to obawiam się, że z nim cos nie tak . Spróbuj zachęcić go do seksuologa - pójdźcie razem. Albo chociaż do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie chce żebyś zaszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda

Rozmawiałam z nim poważnie, niestety denerwuje się, że nie słucham o jego potrzebach, jak mówię żebyśmy pokochali sie normalnie jak ludzie to kończy sie na kłótni, co finalnie wychodzi na to że każe mi się samej masturbować bo jemu satysfakcję sprawia kochanie się w odbyt, a ja już nie chce tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIMON

Pewnie jest gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia

Mnie mój mąż ciągle popycha w cipk*** , w odbyt sie brzydzi, nie wiem jaki jest ten twój facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim

A ja bym z nim pogadała albo sie kochamy normalnie albo rozwód co to jest za seks w odbyt, chciał to mógł mieć męża, a nie żonę! współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×