Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oooo

O co chodzi kobiecie która raz olewa a raz zaczepia

Polecane posty

Gość Różnie to bywa

Też się tak zachowywałam, jednego dnia miła, drugiego chłodna. I to nie dlatego, że mi nie zależało, ale miałam wrażenie, że tylko ja się staram. Nic nie dawały sygnały czego mi brak, ani rozmowa. Wprost mu powiedziałam o co chodzi i zapytałam, czy woli mnie tylko jako koleżankę. Poprawa była na chwilę, szkoda, że nie zauważył, że wtedy więcej mu dawałam i znów się odsuwał. Wtedy podjęłam decyzje o rozstaniu, bo on nieświadomie trzymał mnie na karuzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddd

Potwierdzam jeżeli jednego dnia kobieta jest miła i zabiega o uwagę mężczyzny ale on to olewa to drugiego dnia będzie chłodna bo ileż można się starać dla kogoś kto nie reaguje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karzełek

Dokładnie Ddd, do tego jeszcze jak taki facet małym gestem nieświadomie znów pociągnie za dobrą strunę i da nadzieję, a potem znów jest zimny, to taka kobieta nie wie jak ma się zachować, więc zachowuje się irracjonalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammanua

Jesli latami kłamałes manipulowałes,okradłes Ją z całej prywatnosci,zdradziles wszystkie Jej tajemnice,knułes z innymi i robiłes z Niej wariatke to nie dziwie sie ze tak Cie traktuje..traktuje Cie tak jak na to zasługujesz..Ona Cie nie kocha i nie trawi,normalnego faceta traktowałaby normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×